Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sony brate mili, smatrati ovaj video spam porukom, bio bi greh od Boga...

Svaka ti cast sto si ga podelio sa nama!! Ponos PFK!!!!

NE DAMO TITULU!


@Nemanja-NUSKNVP

Hvala buraz na odgovoru:ziveli
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.918
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jasno je da je tako, ali kada se samo setim da smo prošlu sezonu napadali sa Mitrovićem, Markovićem i Markom Šćepovićem.

Kaži mi, molim te, zar je moguće da žališ za Ludakom, Svilenim i Kurcoboljcem? Još reci da ti nedostaje i Moderna švapska frizura na razdeljak da ih hrani loptama? I peder plavi koji je zapalio u Švicu? Šta je, bre, s tobom?
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Cekajte jel u medjuvremenu i Scepovic postao majstor fudbala pa se kuka za njim?
Nadam se da se nece dogoditi realan splet okolnosti, pa da nam se vrati na pozajmicu za koju godinu, da ''pomogne'' klubu sa svojim internacionalnim iskustvom.
Po meni je Skuletic za njega Van Nistelrooy licno.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Samo nek on i dalje resava kup utakmice za grcke cigane, sto dalje od Partizana i reprezentacije. Sto da mu zvizdi neka bagra kad on ore po terenu i daje golove i da ga boli tiba bezveze.

Naisao sam na YT na klip koji zaista dize raspolozenje, i ubrizgava prijeko potrebnu dozu adrenalina svima nama, da jos jaci i spremniji docekamo ostatak sezone, tj, kljucne 2 utakmice u prvenstvu.

Nadam se da se post nece smatrati spamovanim, ovaj klip treba pustiti igracima i Marku pred oba sledeca meca:

https://www.youtube.com/watch?v=RDSs6DkvhCo&list=UUGvXOmxwkcTq3socjmHPOEg

Odlican klip! Stvarno svi treba da ga pogledaju.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Samo bez prevelikog uzbuđivanja ljudi, samo sam se osvrnuo na sada već iritantnu neefikasnost ove sezone, po ustaljenoj matrici četiri šanse- jedan gol.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Istorijski govor Marka Churchill-a Nikolića pred istorijski derbi 26. Aprila, igračima Partizana. Prenosimo u celini.
Nikada vas nisam uveravao u laku, jeftinu i brzu pobedu. Naprotiv, kao što znate, nikad nisam obećao ništa osim najtežih tereta, saplitanja države, krađe sudija,razočarenja, pritiska odvratnih medija i gebelsovske propagande usmerene protiv nas. Ali siguran sam da će na kraju sve biti dobro za nas na našem topčiderskom domu. A pobednička kruna čekaće one koji izdrže i ne posustanu. Istorija će im omogućiti da postave primer celokupnoj ljudskoj rasi. Šta je Partizan danas? Partizan je Džesi Ovens današnje Srbije. Partizan je Muhamed Ali današnje Srbije. Partizan je Gavrilo Princip današnje Srbije.
Šampion nije onaj ko uvek pobeđuje na kraju utakmcie. Šampion je onaj koji se bori do kraja. I bori se još jače sledeći put. I onda još jače sledeći put. Šampion je stanje uma. Posvećenost. Rat sa samim sobom isto koliko i borba sa protivnikom.
Ima samo jedan sistem, partizanski način ratovanja... Partizanski rat je uvek uspešan kako pokazuje istorija... Partizani su uništavali veliku (francusku) armiju po delovima... U ratovanju snaga vojske je proizvod mase pomnožene nečim drugim, nekim nepoznatim X... To X je duh vojske, njena veća ili manja želja da se bije i izlaže opasnostima... Ljudi koji imaju najveću želju da se biju uvek se stave u najpovoljnije uslove za bitku...
Krljaćemo ih na našem busenju, gazićemo ih pod našim reflektorima, punićemo ih među našim stativama.
Ovi što misle da je njihovo vreme došlo su uvek bili isti, samo malo manje bahati i bezobrazni. Zato ovo nije rat za jedan derbi ili jedan trofej.
Ko neće da uklizava na kost, ko ne želi da nanosi bol, neka ostane u svlačionici.
Duhovi Špica, Štefa, Valoka, Miloša i Moce su sa vama. Jer ne igra se fudbal u Srbiji zbog jednog čoveka.
Neka im se noge odseku i mudašca otkače kada čuju zveket naših krampona i riku narajcane stoke prilikom izlaska iz tunela.
Oni su uradili najgore što su mogli ovog proleća, mi ćemo dati najbolje što imamo. Uvek je bilo tako i vazda će tako i biti.
Smrt fašizmu.
Živeo Partizan!


10151291_594355180662544_2808534433559440854_n.jpg
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobar je skuleta. ima snagu, solidnu tehniku, zna da pakuje drugima...jedino mi se ne svidja sto uvek prebacuje na levu nogu za sut. lako za provaliti,jbg.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Žaliću za majstorima fudbala Moreirom i Vukićem koji su džukački oterani, Ilievim kome je čist bezobrazluk uprave uskratio novi ugovor, Stojkovićem koji bi za pristojne pare takođe ostao ovde do kraja karijere.

Žaliću za sjajnim golgeterom Kleom, Dijarom koji bi za pristojne pare ostao ovde do kraja karijere, pa i za Tejgom.

Žaliću za Raćom Petrovićem i Ivanovim, igračima koji nisu toliko interesantni Evropi ali im kretenizam i lopovluk uprave nisu dali ugovore koji bi ih bar zadržali duže, za Lomićem i Radovićem koji bi, da je ovo normalan klub, sa 30+ godina sledili put Lazovića i Drinčića i došli da igraju u svom klubu, a za koju godinu možda i Rukavina i Tošić.

Žaliću za Jovetićem koji je želeo da ostane duže, za Lazarom Markovićem koji je doživeo da ga šamara navijač sopstvenog kluba a oružjem prete navijači rivalskog pa ga razumem što je otišao, kao i Jojića koji je dobio ponudu života.

Ljajić, Savić, Nastasić, Sulejmani, Fejsa, hvala lepo momcima ali oni su otišli za novcem a da trag nisu neki preveliki (ili nikakav) ostavili, većinu njih i razumem, radujem se kad odigraju dobro, i zbog njih ali prvenstveno zbog toga što svaka njihova dobra partija u sebi nosi deo Partizana, nadam se da jednog dana vrate nešto klubu koji ih je stvorio.

Za razliku od njih, za Mitrovićem ne žalim uopšte, mali je pobegao za šaku evra, drago mi je kad odigra dobro samo zato što je to pohvala klubu koji ga je stvorio, jednog dana možda i zasluži neko poštovanje.

Da žalim za Markom Šćepovićem, bezobraznim balavcem koji je dočekan s oduševljenjem a vratio nam ponekim golom i asistencijom, samo zato što i od njega ima gori, ne pada mi na pamet, daleko mu lepa kuća, tom velikom grobaru, kao i velikom grobaru Smiljaniću koji je toliko privržen klubu da je mesecima fizički nespreman i predstavlja rupu na terenu, kao i njihovim pajtosima Baboviću i debelom Tomiću, hvala i njemu za golove iz slobodnjaka ali to ne briše gorak ukus njegovog bezobrazluka, momak je dobio šansu da konstantno igra uz Ilića, Moreiru, Vukića, Ilieva a to je vratio fizičkom nespremnošću i vucaranjem po terenu.

Ne branim nikome pravo na mišljenje, ali potenciranje da se žali za nekim od ovih samo zato što ima i od njih gorih je čist mazohizam.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Svi misle i pričaju danas o Uskrsu, o Isusu, o slavlju bla bla. Ja ceo dan mislim o utorku, o Kruševcu, o tituli, o Partizanu. Ne mogu da dočekam prvo Kruševac, pa basket, pa derbi. Jebena bolest :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top