Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Nije vreme da nam sad misli lete ka derbiju kad nas ceka pravo cigansko leglo u Krusevcu.
A i svaka dublja analiza derbija je besmislena.
Tu moze da se desi sve i svasta.
Eto na primer, ko je poslednji derbi mogao da ocekuje da ce jedan od najiskusnijih/mislim na Obradovica/ da kiksne onako i da nas zakopa ?!
Analiza pred taj derbi je isljucivala svaku mogucnost da Obradovic bude rizik po nas,ali eto desava se,derbi je to.
Na nama je jedino da uradimo ono sto je do nas,a to je da ispunimo stadion,da nas bude u vecini,i da napravimo strahovit pritisak na govna ciganska.Da se osecaju kao da se nalaze u ratnoj zoni,da osete da im tu nije mesto,da stvorimo sto gore uslove po njih.
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
U pravu si Vlad, ali jbg jako je teško ne misliti na derbi kad ga čekamo već 3 meseca. Činjenica da je strašno bitna utakmica u Kruševcu ali derbi je derbi. Posebno što nam mnogo znači i što se očigledno svi nadamo da konačno možemo da ih otkinemo od kurca da zaćute, još ako ih izbace iz evro takmičenja to bi bilo to od njih. Ali naravno Kruševac je užasno bitan jer nam može mnogo odneti ako ne budemo pravi. Strašno bitna nedelja pred nama Grobari...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
покушавам да што мање пишем на овом топику јер оно што сам хтео већ сам написао и сада бих се само понављао ... Без обзира на све и на било какав исход на крају првенства Спортски Сектор од мене има само :respect и Подршку .. и то би било то ..

утакмица у Крушевцу врло битна и она ће у доброј мери да одреди и дешавања на утакмици након ње ..

што се черге тиче ...

Dajte ljudi nemoj da budemo ko cigani. Lazović uopšte nije naivan igrač.

извини dovla ништа лично али мислим да је ово најгори могући приступ тој утакмици .. у ту утакмицу треба да се уђе наоштрен , са мошницама која се вуку по терену и са ставом " МИ СМО ПАРТИЗАН , прво ћемо да вас бијемо а после ћемо да вас карамо " !!! значи на сваком милиметру терена спроводити доктрину " преорана земља и избијени зуби и колена " и пресинг и само пресинг !!!

видели смо у прошлом дербију како смо млако ушли у њега и како се он завршио .. задње што бих волео да видим јесте као у прошлом дербију да наши играчи панично испуцавају лопте на трибине и то већ у 7-ом минуту игре .. ?!! тада сам и схватио да смо ту утакмицу изгубили ...

Квалитетнији смо од њих , имамо боље играче , бољег тренера и не видим разлог зашто би се сада бринули око черге која је до сада одиграла све затворене утакмице .. ?!! па њима ће ово бити прва утакмица " у месо " а нама су све од почетка такве ... ипак дерби је то и незахвално је било шта предвиђати али нема места страху , ако ништа друго сигуран сам да ћемо из те утакмице изаћи " са штитом или на њему " , друге нема ...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Crno-beli sinovi, ajmo prvo da preskočimo Napredak, pa reknemo hop.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Samo tada i pod tim uslovima zgazicemo gane i njiohovo srce tima Ninkovic i Milijas kada budu popadali posle npr 30 min igre . Ova polemika oko Lazovica je opravdana al to je solista njega ce braniti verovatno poziciono samo da se onesposobi njihova veza a to samo moze tako sto ce ritam biti jak i oni nece imati snage da upute dobar pas. Napredak mora pasti ocekujem mnogo lakse nego Javor..

Daj malo realnosti, nece oni popadati posle 30 minuta, ali je i za ocekivati da Brasanac i Drincic mogu brze agresivnije i jace od njih dvojice kroz ceo mec, da li cemo to moci da iskoristimo zavisi i od mnogo drugih faktora.

Kada sam pricao o opasnosti Lazovica i Volkova po nas, mislio sam na kontre i na defanzivnu transformaciju drugopomenutog, mozda sam malo zbunio pominjanjem strane pomoci, naravno da u pozicionoj odbrani mozemo izaci na kraj sa njim, pa nije on Ronaldo
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kolega grobarkosmet naravno i ja bih voleo da krenemo u pun juriš od prvog minuta i da ih sameljemo sa 5:0, ali pitanje koliko je to pametno. Naravno da treba ući jako i oštro ali nikako grlom u jagode, znači treba da ih zastrašimo i izlomimo na početku, a onda da ih u drugom poluvremenu potpuno uništimo napadima i tempom. Ako krenemo preofanzivno od početka nije dobro, ma koliko smešne pojedince imali ciganka je to, možda se desi neki detalj koji ne bi voleli da vidimo. Ali pamet u glavu i slušajmo šta kaže Tuljo :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Dajte stvarno prestanite pricati o derbiju, jer ukoliko ne pobedimo u Krusevcu, derbi nece imati nikakav znacaj. Ne dobijemo li Napredak, ne mogu vam opisati koliko me briga za derbi jer ce cigansture biti prvi. Prvo sledeca utakmica da se dobije, pa tek onda analizirajte derbi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Osetice se mislim posle 30 min da pada snaga, ne kazem da ce tada da se slome ali vidis da mi dajemo golove u 45 om minutu. Zbog cega , pa zbog snage ,tada pokleknu. Ocekujem i ovo tako ... Al prvo NAPREDAK.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.787
Reaction score
29.726
Локација
Beograd
Nije vreme da nam sad misli lete ka derbiju kad nas ceka pravo cigansko leglo u Krusevcu.
A i svaka dublja analiza derbija je besmislena.
Tu moze da se desi sve i svasta.
Eto na primer, ko je poslednji derbi mogao da ocekuje da ce jedan od najiskusnijih/mislim na Obradovica/ da kiksne onako i da nas zakopa ?!
Analiza pred taj derbi je isljucivala svaku mogucnost da Obradovic bude rizik po nas,ali eto desava se,derbi je to.
Na nama je jedino da uradimo ono sto je do nas,a to je da ispunimo stadion,da nas bude u vecini,i da napravimo strahovit pritisak na govna ciganska.Da se osecaju kao da se nalaze u ratnoj zoni,da osete da im tu nije mesto,da stvorimo sto gore uslove po njih.
Дерби је врло специфична утакмица...али врло!
Ту нико никад не може унапред да зна шта ће бити...
Некад утакмицу реши неко од кога се то очекује, некад неко ко је тотална непознаница...
Нико није могао да претпостави да ће Обрадовић решити дерби (и то у нашу штету!), а ја ни дан-данас не могу још да се ,,опасуљим,, од најсрамотнијег Партизана којег сам икад видео у дербију...не могу ни да се сетим јесмо ли уопште честито шутнули на гол ривалке за тих 90 минута...
Много сам дербија одгледао, многи порази су ме заболели, али овај је неупоредив по томе колико нисмо одиграли ништа...
А пре утакмице био сам убеђен да ћемо одиграти бар нешто!
На моје изненађење, ни ривалка није одиграла ама баш ништа у том дербију...
Ко је то очекивао пре дербија?
Наравно, ситуација пред овај дерби, различита је од ситуације пред претходни...
Ја сам и даље увек убеђен у то, да онај ко оре терен, иде у месо и игра брже, па и отреситије и храбрије, има веће шансе да победи (са онолико голова колико му треба!)...
А да ли ће...остаје да се то види кад судија одсвира крај... Дотле...
Надам се да наши играчи много мање размишљају о дербију него ми на Форуму...
Имају прво тај Крушевац!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Zna Nikolić kako treba igrati sa ciganima. Ne brinem za postavku igre, neće biti preofanzivno, čekaće ih kao što je i Stanoje radio u svoje vrijeme, nismo se nagledali nekog fudbala ali svaka naša polu kontra ili kontra je bila dobra prilika za gol. Jebeš derbi invazija na Kruševac :napred Partizan
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Na nekoliko sajtova vezanih za kladjenje i statistiku sam se prisecao nekih detalja sa prethodnih derbija, i ono sto mi je zapalo za oko, ima da se odabere opcija da se vidi koje ekipe imaju trenutno najvece nizove(pobeda, poraza, neresenih itd.) u Evropi, i recimo na sajtu betexplorer.com za koji znam da je ranije bio vrlo azuran, nigde nema ni traga ciganskom nizu, pa sad ne znam da li to ima neke veze sa pretnjom iz UEFA ili je kriterijum da se racunaju samo pobede gde ti se protivnici ne sklanjaju.

Sto se tice nekih detalja za derbi, mislim da treba ocekivati da se neke od sledecih stvari izdogadjaju na pravdi sportskoj, da ne kazem Bozijoj:

1. Da onaj nas uvezbani korner konacno prodje protiv neke ekipe pa da ga npr. Trajko mune glavom, a moze i Obrad pokazao je na proslom derbiju da ima dobar trzaj.
2. Da nam Kelhar pokloni jednu 100%-tnu sansu, u vidu asistencije za Skuletica koji kad izadje sam pred golmana nece da mu doda loptu po zemlji vec ce da zapne i probusi mrezu.
3. Da Bajko fasuje jednu bombu od Drincica sa 30 metara, zreo je za nju i ovaj detalj mi je nekako najrealniji i najvise ga prizivam.
4. Da nam Mazic svira taj penal koji cekamo 70 godina (nerealno, ali nada poslednja umire).

Ja se i dalje nadam da cemo prvo da preguramo Napredak, jer verujem da ce Marko da ih motivise maksimalno za tu utakmicu, a sa druge strane da ce Niski Robben da utisa nas najveci stadion. Zivi bili pa videli!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Nije vreme da nam sad misli lete ka derbiju kad nas ceka pravo cigansko leglo u Krusevcu.
A i svaka dublja analiza derbija je besmislena.
Tu moze da se desi sve i svasta.
Eto na primer, ko je poslednji derbi mogao da ocekuje da ce jedan od najiskusnijih/mislim na Obradovica/ da kiksne onako i da nas zakopa ?!
Analiza pred taj derbi je isljucivala svaku mogucnost da Obradovic bude rizik po nas,ali eto desava se,derbi je to.
Na nama je jedino da uradimo ono sto je do nas,a to je da ispunimo stadion,da nas bude u vecini,i da napravimo strahovit pritisak na govna ciganska.Da se osecaju kao da se nalaze u ratnoj zoni,da osete da im tu nije mesto,da stvorimo sto gore uslove po njih.


mudro.
nase analize tipa:ko, kako, kada i gde, mogu da znace jedno veliko nista. evo, kolega lepo objasnio u vezi obrada i proslog derbija. da bi pobedili, treba ispostovati dva osnovna postulata:
1. biti pobednik u svlacionici i pri izlasku na teren.
2. pametnom organizacijom utakmice. mislim na sve ono oko zelenog tepiha.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
U Kruševcu moramo na krv i nož sa tim aškalijama i dobiti po svaku cenu pa makar i kao 2008 kad ga je Diara munuo dupetom
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ocekujem da cemo tezeg protivnika imati u Krusevcu nego na derbiju.
Krusevac je poslednja sansa da se Partizan odvede na razliku vecu od "jedne utakmice" i ocekujte masakar. Protivnik ce nam lomiti noge, ici grubo i na povrede ako treba, kartoni ce leteti, penali ce biti svirani ako bude i najmanje sumnjive situacije.. Protivnik nece igrati fudbal, valjanje po terenu je sigurica. U 16 ce biti parkiran autobus, sleper, lokomotiva... nece se spojiti ni 60-70 minuta aktivne igre, sto od izlezavanja sto od sudijskog namernog seckanja utakmice.. Ne mogu da se setim kakav je teren u Krusevcu, ali pretpostavljam da je klasicna sveze izorana njiva..?!

Povraca mi se vec u samoj najavi utakmice..
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Nama protiv Kurusevackih aškalija treba brz gol, tj gol u prvom poluvremenu.Ako ne bude tako, u nastavku ima da sjebemo i ovo malo zivaca sto nam je ostalo...

Predosecam rani gol,javlja mi se:D

Ako je neko vec napisao,ne zamerite, u koliko sati igramo u utorak?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pozitivne vibracije

Marcello i strucni stab moraju da furaju nase momke da ni za sekund ne zaborave ko smo mi,da smo JOS UVEK I TO 6 i slovima SEST PUTA ZA REDOM SAMPIONI I DA CE MO TO I OSTATI i da se nikakvi mali,veliki cigani trange-frange ekipe ,razna sudiska govna ne mogu i ne smeju izivljavati nad SAMPIONIMA.ZIVEO PARTIZAN I SRECAN NAM:partizan_fan: USKRS
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Naisao sam na YT na klip koji zaista dize raspolozenje, i ubrizgava prijeko potrebnu dozu adrenalina svima nama, da jos jaci i spremniji docekamo ostatak sezone, tj, kljucne 2 utakmice u prvenstvu.

Nadam se da se post nece smatrati spamovanim, ovaj klip treba pustiti igracima i Marku pred oba sledeca meca:

https://www.youtube.com/watch?v=RDSs6DkvhCo&list=UUGvXOmxwkcTq3socjmHPOEg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top