Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Nisam pacer, volim za sebe da mislim da još uvijek imam i gajim sportski duh, prvi ću pružiti ruku boljem.
Sutra i 0-1 u 90+ iz diskutabilnog ofsajda mi nije problem. Sa gospodom gospodski...
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
ПАРТИЗАН: Лукач, Обрадовић, Трајковић, Станковић, Волков, А. Живковић, Брашанац, Дринчић, Илић, Лука, Шкулетић.

Sastav po žurnalu
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
После дужег времена, нажалост, довели смо себе у такву ситуацију да не постоји избор, нити било која друга опција осим победе. Е па сходно томе се треба и понашати, тачније деловати.
Због ситуације у каквој јесмо, дошли смо до тога да се међу Гробаре уноси нервоза и одређена доза страха и када за то реално нема потребе... Као што је на пример утакмица против Напретка, која би реално требало да буде један вид тренинга. Уз дужно поштовање свима, али ми смо Партизан!
Уз одређену дозу притиска, јавности, навијача, па и управе, играчи у последње време не бриљирају, али ипак ређају некакве, какве-такве, победе, што и јесте најбитније. Тако треба наставити и у Крушевцу.
Утакмица јако, јако битна, битнија и од самог дербија, јер ова утакмица може да да, или тотално одузме смисао дербију... Хајде да учинимо све да цигани дођу ''завезаних'' ногу у Храм, јер знајући да ако киксну у Хумској, вероватно је и 7. у низу близу.

Е сад, по изјавама Марка Николића, верујем да смо довољно мотивисани и спремни за Крушевац, али оно што ме плаши јесте ово што је колега написао, тачније судије.
Ovaj ćelavac ne valja ništa, ali navikli smo ovog proleća!

Sve se čini da u subotu u utakmicu uđemo u još goroj poziciji... Moramo istrajati!

Napred Partizan!

Самим тим што овај ћелави суди, за нас представља проблем, али у комбинацији са Мајом Вујовићем иза гола, то тако мирише на непостојећи пенал... Заиста ми није јасно, да нико из клуба не улаже некакве жалбе или протесте на избор судија. Јер када год Мајо није потребан циганима они га пошаљу код нас, или као главног, или у овом случају као судију иза гола. Који у најкритичнијем тренутку, када се ломи, да ли је или није пенал, може да буде тас на ваги... И када све то гледам, јасно ми је да и ове у клубу боли уво за све.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas se nista ne broji sem 3 boda. Nebitna je igra, nebitne su promasene sanse, sve je bukvalno totalno nebitno osim 3 boda pa taman i autogolom domacina u 94min. posle cistog ofsajda naseg igraca!!!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kakav li je teren tamo posle ovolke kišurdače?

Danas nema govora o lepoj igri, mora se prekopati sve za 3 boda i zdravo. Što veće krampone i kidaj.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Igra se danas ne gleda gleda se samo da se sačuvamo kartona provokacija i da uzmemo tri boda
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
brinu me danas dve stvari.
prva je sto ne igra vulicevic koji je motor nase desne strane, a druga je sto imam informacije od osobe koja je do sada uvek govorila istinu da ce pokusati danas da nas pokradu ako se ukaze i namanja sumnjiva situacija.
prema tome dati rano gol iz prve prilike, a ubrzo posle toga i drugi da bismo potpuno kontrolisali situaciju i smirili strasti.
posebno se treba cuvati crvenih kartona i penala.
ako danas dobijemo cerga zna da je najebala
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Strasno koja govna imamo u upravi...Nego, dajte streamove za utakmicu!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nemam ni najmanju sumnju da ce pokusati da nas pokradu, to se zna jos od ranije.

Na nama je sto i sam kazes, da damo gol sto prije, a potom i drugi i cuvamo se nekih fajtova, provokacija i sl.

Nadam se da ce trener, tj da je vec sve to rekao momcima.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Trener da skrene igracima paznju na kartone,ionako su nam davali kartone za sve i svasta a to nam pred derbi uopste ne treba ako mislimo da igramo u full sastavu..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.150
Локација
Žrnov
Prosto ne znam da li mi je lakše ili teže to što danas ne mogu da pratim utakmicu :confused

Sve mi nešto treperi u stomaku.... uuffff....

Crno-beli, samo jako i u meso! :BB
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
I ja opet nisam spavao cijelu noć. Dobro meni kaže gđa supruga da će me "ove gluposti" u grob prije vremena otjerati.

'AJMO JAKO !!!!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Krme brate isti scenario..
Nisam spavao 2h sata noćas..
Preživljavam svaku utakmicu ali ova nedelja me već trese..
Daće Bog da danas dobijemo pa da napravimo lep uvod u ovu nedelju..
Škuleta će proraditi danas..
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Evo sad pravi sastav.

25 Lukač Milan
15 Trajković Branislav
26 Obradović Milan
6 Stanković Vojislav
3 Volkov Vladimir
20 Drinčić Nikola
8 Brašanac Darko
55 Pantić Danilo
7 Luka Predrag
32 Škuletić Petar
22 Ilić Saša

Rezerve
1 Živković Živko
21 Marković Saša
29 Malbašić Filip
5 Petrović Nemanja
9 Kojić Nemanja
27 Lazović Danko
11 Ninković Nikola
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.920
Reaction score
7.839
Napredak je totalno ciganska ekipa. Danas ce izginuti da nam otkinu bod ili sva tri. Cak su i odmarali neke igrace da bi bili spremniji za danas. Sudi nam govno koje je seckalo utakmicu i delilo kartone na kilo protiv Radnickog na Je-Ne-A, Ninkovic je dobio crveni za koskanje, a nije sudio cist penal nad Ilicem.

Mi moramo da udjemo maksimalno agresivno u utakmicu, da im slucajno ne padne na pamet da pokusaju nesto, da se zna protiv koga igraju. Danas ce nam trebati mozda dva gola za pobedu, ali nadam se da su momci spremni da potignu koliko god bude bilo potrebno za pobedu. Opasan dan za nas, POMOZI BOZE!

Edit
Na sta li Ninkovic lici kad mu Pantic zauzima mesto u timu .....................
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
'Ајде Нинковић, али на шта личи повратник Аксентијевић који ни као резервни десни бек не може ни на клупу, већ игра халф од 36 година на његовој позицији. Чуди ме мало изостанак А. Живковића, да ли га одмара за дерби, или је мали пао у форми. По мени, он може да буде један од играча одлуке у суботу.

Данас максимално озбиљан приступ, у суботу максимално уживати у утакмици.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
meni nije jasno sta je sa andrijom zivkovecem.
opet skuletic sam u spicu, ne svidja mi se ovo.
ako ne damo gol u prvom morace danko da udje.
ajmo momci samo jako, ovo je utakmica koja donosi titulu!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Još manje od sat vremena...uh..sve veća nervoza me hvata...
O onoj čuvenoj utakmici iz 2008. u Kruševcu se mnogo pričalo na forumu a neka bude tako kao i što je bilo pre tačno 4 godine i 1 dan, kada smo preuzeli vodstvo na tabeli posle više od 20 kola gledanja ciganima u leđa...
Brz gol u 14. minutu i lakše će se disati ...

https://www.youtube.com/watch?v=B80tyvknu1Y
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top