Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Poltroncina,cava koja nas je napustila kada je bilo najteze.
Posle je Vuk morao da spasava sta se spasti moze.

Tumbakovicu ostani u Kini.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
e moj vojnice! ispao si na djurin zadnji izlaz, u kom si se udobno meskoljio. gazda te je elegantno plasirao u wc solju i pustio vodu.

marko nikolic je sve ali samo ne siguran trener za narednu sezonu. mutavi je zlokobno izjavio da mn ostaje. meni dovoljno.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Tumba,idi pecaj ili igraj sah,domine,mice...Mani se vise Partizana !
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Nikada neću zaboraviti scenu iz novosadskog merkatora u sezoni kada je Mo došao da igra za slaninu. Ja na pola pokretnih stepenica kao i on, samo što idemo u suprotnim smerovima. Trčim kao manijak, obaram ljude, i stanem da mu se izvinjavam za sve i objašnjavam kako je on navijačima bio i ostao "Doktor". Samo je to dovoljno da mu dostojna zamena na besmislenoj poziciji bude sam Nečastivi.

A imao je on i još bisera. Za mene će uvek biti u istoj ravni sa šljamom koji pumpa pare iz kluba, ali i Tumbakovićem i Vermezovićem. Nekad kapiten, sad samo mali čovek.

E da, kako se vajna sportska javnost u Srbiji šta nije u redu sa klubom kada je spao na Tumbakovića?
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ljubiša, beše legenda, 90`, danas jedno veliko razočaranje. Da te naše oči više ne vide.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Србија земља и маћеха.

У овој једној и напаћеној Србији живи око осам милиона људи. Од тих осам милиона људи мало ко је човек. ТУМБАКОВИЋ, еј бре ТУМБАКОВИЋ. Па мене би било срамота да на телевизији гледам Партизан да сам урадио оно што нам је он урадио у прелазном року када је имао власт. Да не помињем јуначки бег из малог Партизана у велики Вухан и фантастичну кинеску лигу. При том, његове моралне карактеристике су на нивоу смртно болесног парамецијума... Њиме није брисао ноге само онај ко је журио на транвај. Чак и Вермез изгледа као морална величина наспрам њега. Колекционар петарди, није подносио оставку ни после Кроације, ни после Рапида, ни после Славије. Такође власник и легендарног пораза на Малти. И сад опет у Партизан. :banghead Ма дај бре одјеби у поскоцима од Хумске 1.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ех, тај проклети новац. Оно што нам је некоћ тако брутално одузео, сада би да нам сасвим ненадано врати.
Да ли смо само миљеници среће, или то живот има неке веће планове за нас?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
'ajd polako! to sto je mondo nesto objavio, ne mora bas nista da znaci. uopste me ne bi cudilo da nemamo SD preko leta i na jesen.

u svakom slucaju: tumbakovicu, mrs!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Petardinjo sikter ! Koji je to moralni odron, par meseci posle srceparajućeg rastanka, ona podgrejana lešina Ratomir Babić ga pljuje po medijima, a ovaj je toliki bednik da to bi se vratio kao kučence gospodaru.

Kao što reče sinoć Željko Pantić, ukoliko skupština kluba i pomisli da ostavi ljigavca Ružića i onu nepismenu spodobu, Partizan zaslužuje gašenje.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
O upravi, Nadju, Tumbakovicu itd. je postalo degutantno pisati nakon svih ovih godina. Pocinjem da se osjecam kao idiot.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Анализирати у негативном контексту игре тима и учинак Николића, може само циган или неко дебело загрижен за неку струју у биткама за управу. У било каквој наизглед регуларној полусезони, овај тим са овим играма би се прошетао до титуле без икаквих тензија, ко каже другачије, циган је или има неке нерашћишћене рачуне у биткама за управни одбор фкп.
Nikada neću zaboraviti scenu iz novosadskog merkatora u sezoni kada je Mo došao da igra za slaninu. Ja na pola pokretnih stepenica kao i on, samo što idemo u suprotnim smerovima. Trčim kao manijak, obaram ljude, i stanem da mu se izvinjavam za sve i objašnjavam kako je on navijačima bio i ostao "Doktor". Samo je to dovoljno da mu dostojna zamena na besmislenoj poziciji bude sam Nečastivi.

A imao je on i još bisera. Za mene će uvek biti u istoj ravni sa šljamom koji pumpa pare iz kluba, ali i Tumbakovićem i Vermezovićem. Nekad kapiten, sad samo mali čovek.

E da, kako se vajna sportska javnost u Srbiji šta nije u redu sa klubom kada je spao na Tumbakovića?
Јбг зависи од човека до човека, на њиховој прослави победе над Партизаном у једном локалу сам га директно питао Партизан или Војводина?
Човек је на чистом енглеском одговорио " безвезе питање, одрађујем овде посао, али Партизан наравно."
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Квартет црно-белих пред излазним вратима

31 мај, 2014 Петорица фудбалера Партизана улазе сутра у последњи месец трајања уговора са црно-белима и, како ствари стоје, четворица од њих од јесени неће играти у Хумској.
Док ће управа уважити жељу навијача и продужити сарадњу са капитеном Сашом Илићем, мале су шансе да ће то учинити са Миланом Обрадовићем и Николом Петровићем, док су Никола Аксентијевић и Филип Малбашић у обавези да се врате у клубове из којих су дошли на позајмицу на Топчидерско брдо, Витесе, односно Хофенхајм.


zurnal.rs
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Jebote u kojoj sam ja zabludio bio kad sam kukao sto nam odlazi Aksentijevic preko. Mislio sam da odavno nismo imali boljeg beka. Kad ono, ne da sam pogresio, nego me sramota. Sta se desilo decku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top