Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zaboravili ste da su oni jednu od ovih 6 titula bili i jesenji prvaci...
Kiksnuće negde 100%

1 bod je prednosti. 1 remi i opet su drugi. Dajte malo iskulirajte.
Isto ko što smo mi pukli 1 bod prednosti, tako će i oni. I večeras su mogli da ga duvaju.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Kad gledam ovu čemer superligu imam utisak da je na terenu ukupno 45 igrača, a da je barem njih 15 grupisano oko lopte. Nit manje znanja nit više uzaludnog trčanja i krljanja. Bolje da skrate teren i opikaju 5 na 5, bar će lepše izgledati.
Inače, desna strana Aksentijević-Luka je verovatno najgora na svetu.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
ninoslavu spasiću se najebem mile mamice mrtve, jebali ga kim jong-pičkousti, ćoki i džajka u paketu u guzicu cigansku. Onakav gol ne bi majo mujović od sramote mogao da poništi. Govna mafijaška hoće od starta da nam stave do znanja da ne smemo da budemo prvi jer je to rezervisano za govnarski režimski klub. Mogu da zamislim šta nas tek čeka. Biće super ako do derbija ostane samo minus 1 jer bi to značilo da smo pobedili sve utakmice do tada.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Inače baš retko ostavljam komentare na FK temama, jer mi je odavno postalo mučno i da pratim taj sektror našeg sportskog društva, ali hajde danas malo...

Déjà vu. Iskreno, malo sam se ponadao, jer ako ništa drugo, naš novi trener je britak na jeziku u sklapanju govora punih uverljivih poruka, tako da sam imao utisak kao da ćemo gledati tim koji trči kao Borusija, dodaje kao BArsa, igra odbranu kao Čelsi itd... :D

Svako ko je kao mladji igrao neke verzije FM-a (verujem da dosta njih na forumu i danas igra), mogao je da nasluti na početku utakmice gde ovo vodi. Sve u svemu smejurija. Bez namere da vredjam, ali koji Predrag Luka, koji Filip Malbašić???
Jel to neka neostvarena fatazija svetlo plave boje koja treba da doživi svoju realizaciju danas u nekoj "crno beloj tehnici"????
Za koga mi razigravamo Filipa, koji danas osim jednog prodora nije ama baš ništa pokazao?
Na bunker gde ti treba "vic" igrač, nama krila igraju igrači kojima je najjača strana brzina koju znaju iskoristiti samo u kontrama, a pitanje je da li i tad.

Druga stvar i taj zadnji vezni... Nikola je ok u defanzivi, zatvara tu i tamo neke rupe, ali u kreaciji plus ti njegovi centar šutevi iz prekida, bez oštrine i u visokoj paraboli...
Na bunker koji se očekivao, nama je jedini kreator bio Sale kome danas najblaže rečeno nije bio dan. Naši dobro kombinuju, ali u nazad ka sopstvenom golu. Možda da je Luka dao onaj zicer, ili Škuletić onaj drugi bi se sad vodila priča o taktičkom nadmudrivanju, ali poenta je ista.

Na klupi sedi Andrija Živković i Danilo Pantić koji su možda mogli da donesu puno više, a ako ništa drugo draže mi je da gledam tu našu decu, nego ovo što su ostali prikazali danas.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Čekaj, a šta ste vi očekivali. mesecima kenjate protiv Rašovića i svršavate kao kučići kad su doveli Nikolića, i sada očekujete da mi prećutimo kiks na startu i padanje na drugo mesto!

Рашовић је добио прилику да седне на клупу првог тима, показао шта је умео, и то је то, хвала на томе, време је било да се неко други опроба... Оспоравали ви то или не, за време његовог вођења игра нам је била криминална!
Нисам свршавао на Николића, али ми је било драго што је дошао, а и после данашњег кикса исто мислим... Понављам, нисам незадовољан данашњом игром, и неки напредак се види, али једноставно сплетом несрећних околности нисмо дошли до три бода. Да нам онај идот није поништио чист гол, друга би се прича вртела! И опет, као папагај, Николићу замерам то што је ставио Луку пре Живковића, и можда мали Пантић мора пре Брашанца, али ми не пада на памет да га пљујем после прве утакмице! Сачекајмо крај сезоне па ћемо видети...

Дал ће нас бити 15000, 25000, или 500 није битно, важно је да ми који дођемо будемо ту да помогнемо, а не да кукамо, наричемо, пљујемо.

Управо тако! Ако вам после свега није јасно да је у овом тренутку подршка овим момцима најбитнија, онда шта да вам кажем... Сви су против нас, једва су дочекали овај кикс, а ми водимо међусобне ратове и даље, нападамо Вујошевића, нападамо Николића, јебемо матер управи... Није проблем, радите то и даље, не занима ме начин, али на стадиону у овом тренутку томе нема места! Надам се да ће се коначно пробудити тај Гробарски инат, да ћемо се бар мало освестити и осетити колико је битно да сада станемо уз екипу!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Осјећао сам да губимо бодове данас, али сам се надао, а и то ј пало у воду после првог полувремена, ако ми не дамо гол у прво полувријеме у 90% случајева не добијамо. Још увијек имамо све у нашим рукама, а оно што сам сигуран дерби одлучује шампиона, само се надам да ћемо бити испред њих пред дерби барем за бод. Надам да им се у госте нико неће склањати, јер кући неће киксати. Свиђа ми се што смо покушали да играмо фудбал, али на онаквом терену није се могло тако. И још судијама све по списку због поништеног гола.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Da zanemarim sad sudjenje.. za Aksentijevica koji VEZE sa fudbalom nema znam zasto je morao igrat, ali ne mogu da shvatim da igraju Luka i Brasanac a da Zivkovic i Pantic sjede na klupi do zadnjih 10 minuta!?!
Luka je levat nevidjeni, njegova disciplina bi bila jedino tranje na 100 metara isljucivo pravolinijski i bez lopte, sa zabodenim nosem u zemlju, a i Brasanac je nula, jos se decko pita zasto nije ranije dobijao sansu!? :banghead
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ja se derbija ne bojim. Ako smo na -2 do derbija, tu prelazimo na prvo mesto. Mene je strah da ce nam ovako suditi ubuduce. Ovo danas je bilo bas neprijatno, i zbog same igre, ali vise zbog veoma loseg sudjenja.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Kako su pojedinci zaboravili koliko smo napadaca imali jesenas... A tek na kraju jeseni...kuku majko mila, 4 golmana, 3 potpredsednika i 0 napadaca...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Kiks kao kiks ne bi bio strasan(da zanemarim kriminal od neigre uz malu olaksavajucu okolnost ledine na kojoj se u Srbiji dozvoljava igranje fudbala) da nije ajnspric ovom nesoju i takozvanom "zvezdinom prolecu", plus imamo tezi raspored u prva 4 kola i ako se ne dao Bog odlepe to nece ispustiti taman da Picousti degenerik, buljas radmilovacki i Coki moraju da se skidaju u gace ko Kokezine cilidersice.Jednom su se zajebali sa nesrecnim Golubom i prokockali ali dva puta nema sanse.

Mora momentum da se vrati na nasu stranu ali kako, ocekujte skidanje gaca na gostovanjima, pa pogledajte Javorovog gosu , dade sebi samom dva gola, Dauda i Pecnik su samo egzekutori na gosinu asistenciju i to ce da se ponavlja ciklicno jer oni Seja nece pustiti da igra posteno.

Mediji su vec krenuli sa likovanjem, ako vratimo momentum u naredna 2-3 kola onda smo na konju, ali bice tesko vraski?
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Kud onog Volkova ne prodasmo. On ništa nije odigro, jedino aut zna da ubaci. I još posle našo da se kur.. preko fejsa. Pa što se na terenu nisi kur...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Covek od kad je dosao ne moze da se sastavi i odigra konacno nesto u kontinuitetu.Nisam se obradovao produzenju ugovora sa njim.Mrsomudi nesto, nista konkretno .Jedan krsten prodor i centarsut ne videsmo od njega.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Локи, управо то. Пази ову изјаву:

Nikolić: Nisam zadovoljan, ne tražim alibi, ali Lazović bi nam doneo prevagu
Чекајте бре, Лазовић је још јуче био повређен, је ли тренеру неко декретом забранио да стави другог шпица, иако није Лазовићеве класе? Да смањи притисак на Шкулетића, да развуче одбрану и направи мало простора у бункеру?

Па дај Боже да смо у финишу јесени имали ситуацију и луксуз да се закука због изостанка Лазовића уместо што смо имали 0 (нула) нападача у екипи.

Уопште ми није намера да опет правим паралеле између прошлог и садашњег тренера али ми је одлука да на једну овакву утакмицу (у којој се зна да ће домаћин да паркира аутобус испред 16 м) изађеш са једним шпицем као пуцањ у сопствену ногу.

Долази Раднички, ја се само молим да су и тренер и играчи схватили да је почео рат у којем нема места лелемудању и појачавању ритма од 70. минута већ крвавој борби од прве секунде и са свим расположивим снагама!

Не сме да се чека 90. минут и да размишљамо хоће ли се неко судијско говно потплаћено од стране цигана смиловати да нам призна чист гол или не! Утакмице морају да се решавају много пре!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
boli me kurac i za rasovica i za nikolica.
meni je najbitniji partizan i da osvojimo trofeje,
rasovic po meni nije dobro radio i morao je da ode.
ukoliko nikolic bude lose radio i on ce da ode.
posle stanoja bukvalno mi je sve jedno ko je trener, neka bude i lucifer licno ako cemo da pobedjujemo.
nikolic vise naema pravo na kiks i videcemo kako ce se nositi sa tim pritiskom.
odgledah cergu malopre i jasno mi je da ni oni ne znaju nista i da su za nijansu gori od nas.
ako dobiju sve do derbija znacu da su zatvorili sve, jer oni na gostovanjima ne mogu da dobijaju ovakvom igrom u regularnim uslovima.
ako mi na kraju ne budemo sampioni treba da se samozapalimo i da nestanemo.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Tesko je pobediti ekipu koja igra bunker, ako im ne uvalis gol u pocetku utakmice,kasnije sve ide na bunarenje i stihiju.Druga stvar mi nemamo vezni red odlaskom Jojica a vremesni Sale moze da bude samo losiji ,a ne bolji nego pre.Ona bitna stvar koja nam se sprema na prolece je ciganska protekcija van terena,polako preuzimaju sve poluge u zajednici prvoligasa,sudijskoj organizaciji i fss-u.Da imamo + 10 potpisao bi titulu,ali u trenutnim okolnostima u ovoj ciganskoj drzavi lose nam se pise.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@ inzenjer

To je to, potpisujem se od reci do reci!Ja sam kritikovao Rasovica, kritikovacu i Nikolica kao sto vec cinim, pricam ono sto vidim zbog interesa Partizana.Rasovic je bio, otisao i to vracanje na njega nema nikakvog smisla.

Nikolic se danas obrukao, nikakvom postavkom, izmenama, motivacijom...i to treba reci, tako Partizan ne moze i ne sme da igra iako nas sudija jeste ojadio.

Potrosio je kredite, sad mora da veze 4-5 pobeda da vidimo oce li govna negde prosuti koji?U Antaliji je bio zvezda, davao intervjue, med i mleko, Borusija, Barsa kamioni, avioni...i onda mucak vec na prvoj prepreci.Prica se iskljucivo na terenu.To vazi i za Volkova koji se ciganisao izjavama i pre pocetka a na terenu nula otkad je dosao!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Ja ne videh nikakav znacajniji pomaku igri u odnosu na nasa dosadasnja lelemudjenja. 1 sansa u prvom i jedna kad je ponisten gol u drugom poluvremenu (obe u nadoknadi vremena) i jedan sut Aksenta. Tim ima bolje igrace (Trajkovic, Skuletic, Drincic, Pantic) i nista nisam video. Gurni dva spica u igru bre covece! Ne mogu cigani sve da zatvore do derbija ali akodjemo u derbi sa minusom, ode titula.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Evo za fluida replika:
Pa vidis da me i Web Gazda podrzao!1:0 za mene!!!
Sto se tice ciganskog proleca,ono je pocelo krajem jesenjeg dela jer nisu izgubili ni bod u poslednjih 5 utakmica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top