Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
dobra tekma juce bas onoliko koliko treba za laganu pobedu ali ima mislim da mozemo mnogo bolje narocito kad napadamo po bokovima kad se tomic ili iliev nabiju do korner zastavice nemaju dovoljnu podrsku tj nemaju kome da dodaju loptu ...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.082
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nasa liga je stvarno smesna za nas.
Mnogo smo jaki ove godine u odnosu na ostale timove.
Bilo bi prosto neverovatno da negde ostavimo bodove....

Slazem se, a bodove mozemo da ostavimo jedino u utakmicama tj gostovanjima koja dodju posle jake utakmice u ligi sampiona, gde ce se itekako osecati umor i mozda nedostatak motivacije! Sto se primetilo i danas i to kod pojedinic igraca bas dosta.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Лига је једнако смешна као и прошлих година, а и ми смо у односу на њих једнако јаки као прошлих сезона. Једина промена је вероватно Станојевић, непамтим кад смо задњи пут лаганије поведили после овако битне евро утакмице.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Odlična utakmica ustvari Partizan onakav kakvog bi uvek hteo da ga vidim. Stvarno sve pohvale.

Ali da li je moguće da navijači onako ponižavaju Radišu Ilića, a da usput stvaraju nepotrebnu tenziju unutar svlačionice! To nam stvarno nije potrebno. Dobili smo prvog i zaista dobrog glomana i sada treba samo da mislimo na Parizan!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Једно од пет најтежих гостовања у првенству смо прошли убедљиво. Не толико резултатом, колико игром. Они нису имали ни једну прилику, ми смо имали још барем 4-5 одличних шанси за гол. Јуче смо били прави "Парни ваљак".
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.168
Локација
vaginamandibularia
Nasa liga je stvarno smesna za nas.
Mnogo smo jaki ove godine u odnosu na ostale timove.
Bilo bi prosto neverovatno da negde ostavimo bodove....

Znaš i sam da je to tačno samo kad bi kvalitet igrača bio jedino merilo.. Ali jebiga, ne pobeđuje uvek bolji.. Prošle godine smo se mučili do 3 kola pred kraj.. Nadam se da ćem ove ranije da završimo posao.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja stvarno ne vidim nista lose u tome da liga bude "smesna" za nas.
Jel nekome lose da jednog od "konkurenata za titulu u derbju" :buhaha pobedimo lagano a da on ne sutne posteno na nas gol.

I ranije je bila "smesna liga" pa smo prosipali bodove i prosle godine jedva na misice uzeli titulu.

Uzivajmo ljudi i ne podcenjujmo toliko ligu jer treba uvek proliti znoj da se bodovi ovako osiguraju.

I zahvalite Saletu Stanojevicu sto danas ne drhtimo za bodove jer covek stvarno zna da psiho-fizicki pripremi ekipu za utakmicu a setite se ranijih sezona...
ne mora toliko daleko do Mateusovog Partizana dovoljno je prosle sezone.

:napred Partizan
 

grobarstvo

Guest
Utakmica na Karaburmi je odigrana sa pola snage.Toliko smo ispred drugih klubova,nesto kao nas kk.Posebnu vrednost ovom mecu daje i to sto je odigran posle Brisela i onoliko psihickog praznjenja igraca.Jedino mi je smetalo sto se podrska Radisi pretvorila u ismevanje istog.Tako je bar izgledalo sa tribina.Toliko je smeha bilo na severu za svako njegovo javljanje navijacima.Deluje ruzno ,ali to smo mi.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
ОФК Београд је тим који је играо против екстра скупог Галатасараја усред Истанбула 2-2. И то не само што је резултат био добар, већ што је ОФК заиста играо, надметао се.

Дакле, против једног, сасвим сигурно квалитетног противника, ми смо показали апсолутну доминацију и због тога треба да смо сви срећни.

И не треба потцјењивати нашу лигу, такве смо приче имали и прошле године, па замало да "испушимо".

А и тиме се ствара додатни притисак на екипу, пошто их доводимо у ситуацију да могу сасмо да буду на губитку (ако не побједе онда су дебили зато што лагано са 2 и више разлике не добијају "смијешне и распаднуте" тимове наше лиге), а ако побједе онда ником ништа (пошто нам је ионако противник био смијешан, па и није успјех добити га).

Наша лига, каква год да је, заслужује наше поштовање и не треба понављати грешку коју смо често правили ниподаштавајући је преко сваке мјере.
 

grobarstvo

Guest
Taj ekstra skupi Galatasaraj je ispao od Karpata.Nece igrati ligu evrope.A Partizan bi dobio i Ofk i Galatu zajedno.Zasto se stideti i ne reci da smo za klasu ispred svih.Meni deluje da ne mozemo nigde bod da izgubimo.:pfc:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Evo i ja da prokomentarisem...

Lagana pobeda,rutinski.Zaista ne vidim tim koji nam se moze ozbiljnije suprostaviti.

Raduje sto je i Babovic zaigrao.

Osvrnuo bih sei na skandiranje Radisi.Mislim meni je to delovalo kao ismevanje,aplaudirati za svaku uhvacenu loptu deluje kao zajebancija.
Dalje onoliko pevanje njemu je potpuno nerazumno,covek nas je ukopao i zamalo kostao LS a ispade da je heroj koliko mu se peva.

Nista,idemo dalje,da gazimo po redu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne bi bilo loše da idemo utakmicu po utakmicu, a ne da unapred upisujete bodove!!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
Ма нека су га подржали, тиме смо му показали љубав, јер заиста Радиша колико год био неспретан голман, има неку харизму коју носе само људи посебне искрености, некад и наивности.

Заслужио је нешто такво и биће му подстрек за даље. Скандирање се може протумачити и овако и онако, али ипак мислим да су сви они који су Радиши скандирали то радили из најискреније симпатије према њему.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
utakmicu sa inđijom sam gledao nešto malo, pa mi ova dođe kao prva..mogu da se osvrnem..
utakicu smo odigrali dobro, na nivou ekipe koja se takmiči u LS..
Sve linije tima su delovale fino.
Ono sto je primetno da odbrana, posle utakmice u Briselu igra sa dosta više samopouzdanja, a da Stevanović polako ulazi uformu (ko ga poznaje zna da kod njega to ide polakO). Lazavski mi je najprijatnije iznenađenje ove sezone.
Što se tiče sredine, jasno je svima da je Sale vrstan igrač. Definitivno nikad nije igrao ovako kvalitetno!!! Tomić konačno pokazao delić talenta i zadovoljio me. Od davidova želim više agresivnosti i odgovornosti u napadu, on je sada na prekretnici. Ne bude li svestan toga, ispada iz igre jer će konkurencija biti veoma jaka.
Ilijev šmekerski, kleo ponovo potvrdio klasu, dok je gol izostao..
Ono što sada sledi, a ne tiče se samo super lige je to da mi moramo da uigravamo tim, pravimo najbolju kombinaciju,od igrača koji su bili tu, koji su pridošli i koji pridolaze...Tek sad Sletu predstoji jako bitan i težak posao. Ovo su situacije gde mladog trenera može da ujede guja. Mislim da je on svestan delikatnog posla i da će ga vrlo koncentrisano i temeljno raditi.
Uprava došla u kompletnom sastavu na karaburmu što je jako bitno!!! Mislim da su i oni svesni delikatnog dela sezone!!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ne volim postove tog tipa, ali "potpisujem" sve sto je Espinoza rekao.

Mi smo na Karaburmi odigrali jednu, za nivo Partizana, solidnu utakmicu, a to je bilo dovoljno za 2-0 bez ikakve tenzije, drame. Moglo je i 5-0 da bude iz istog ritma, gledajuci samo po stopostotnim sansama. I to je veliko ohrabrenje za nastavak sezone.

Pobedom protiv Hajduka izbijamo sami na prvo mesto, sa svih 9 bodova, imamo 2 vise od komsija i sami drzimo sve konce u svojim rukama. Jebem ti zivot, pre 2 meseca sam se bio oprostio od titule, smatrao da ce cigani da imaju bolji tim od nas, a na danasnji dan se ceskam po glavi i razmisljam "uf sto bi bilo dobro da i iduce godine udjemo u LS". :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top