Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
Obično se priča o premiranju protivnika najbližeg konkurenata za titulu, povede na proleće i pred kraj prvenstva. To je potpuno logično u nekim normalnijim ligama, gde se ipak ne zna ko je taj koji konkuriše za prvaka, do desetak kola pred kraj. Kod nas to svakako nije slučaj.
Kako je to potpuno legitimna radnja, zasto se to sada ne radi. Odmah na pocetku. Para valjda ima.
Igra se C.L. prvenstvo, kup pa bi bilo mnogo bolje na sve nacine odlepiti se bodovno odmah na pocetku.
Docekati derbi bodovno poravnati, ma koliko bili bolji, ipak predstavlja ogroman pritisak u vreme kad se igra i evropa.
Mozda se na ovome i radi (premiranje), ail ja samo ne vidim da niko to pominje. Neka me neko prosvetli. Nije mi jasno:confused.
 

Dr.Hofmann

Guest
Kako se meni čini, mi na poslednje 4 utakmice domaćeg prvenstva nismo primili gol, nek se samo nastavi tako što duže...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Samo je Radiša primio kiks gol protiv Inđije i to je to.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Nakon 12 uzastopnih pobeda Stanojevica u prvenstvu dosao je i taj 13 baksuzan mec ;)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Koliko vidim, ja sam se prvi već prešaltovao na prvenstvo i Novi Sad, vi ste svi ostali izgleda još u Ligi šampiona...

Stojković

Stevanović - Savić - Krstajić - Lazevski (Kizito?)
(Miljković će verovatno biti još rovit)

Kamara - Petrović

Boja - Ilić - Iliev

Kleo

Ovo naravno samo na prvi pogled izgleda kao 4-2-3-1, a u praksi bi izgledalo dosta ofanzivnije sa Petrovićem koji bi bio više usmeren ka napred. A sem toga, Boja i Iliev nisu klasični "veznjaci"...

Ovo je po meni formacija koja bi "proždrala slaninu"!

PS
Mnogo bih voleo da se Moreira u N. Sadu nađe makar na klupi. Ne znam koliko je to realno.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
a NT, gde je NT, pa mi bez njega ne mozemo

mislim da cemo malko da se pomucimo sa tulipanima, ali da ce da ih dobijemo sa najmanje 2 gola razlike, gledah SOS kanal, jeste da su svi skenjani zbog poraza, al deluju nekako ponosni, a verujem da ce da se oporave i da raseju lale po lepoj vojvodjanskoj ravnici
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Je-Ne-A ...izostavio si naseg najvaznijeg igraca, nas neizostavni sraf ekipe, No1, mr Nemanja Tomic...pardon greska, htedoh reci nas kristijano Ronaldo...bez njega nista...
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Dzabe nam i liga sampiona i arsenal i sve zajebancije, ako ne dobijemo slaninu u nedelju, i gurbete kad na njih dodje red.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Сада против војводине МОРАМО да добијемо утакмицу да би мало вратили самопоуздање јер сваки пораз боли, нарочито ако си у поразу био сасвим добар.
Надам се да Томић неће бити у комбинацији, а ни Петровић јер очима не могу да их видим! Синоћ су ме обојица толико нервирала да сам молио Станојевића да их избаци са терена и стадиона! Али је сва срећа Станојевић паметан човек и надам се да ће знати кога ће уврстити у тим.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Je-Ne-A;350483 [B је написао(ла):
Stojković[/B]

Stevanović - Savić - Krstajić - Lazevski (Kizito?)
(Miljković će verovatno biti još rovit)

Kamara - Petrović

Boja - Ilić - Iliev

Kleo
Jovanović umesto Stevanovića,Smiljanić umesto Raće i Mo umesto Ilića,tako bih ja započeo.
Nadam se da će ono ostati na klupi,zna se na koga mislim...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
O Jovanoviću na beku bi se moglo razmisliti...možda...

O Loli umesto Raće ne bi smelo ni da se razmišlja! Nadam se da Stanojević to neće ni činiti. Ja sam Raću stavio zato što igramo protiv tog konkretnog protivnika. Znam zašto smatram Raću neophodnim u nedelju (i to u paru sa Kamarom, kao juče), ali me mrzi da objašnjavam sad u detalje...

O Moreiri umesto Saše...ti se zajebavaš?!? Ili da mu odradim ovo: :banghead :banghead :banghead Ne samo zato što je nemoguće to što ti predlažeš (jer Mo nema šanse da bude starter, a male su mu šanse da bude i na klupi), nego zato što je još veća budalaština govoriti o Saši kao nekom ko ne treba da bude starter u ovom timu.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Stojković

Stevanović - Savić - Krstajić - Lazevski (Kizito?)
(Miljković će verovatno biti još rovit)

Kamara - Petrović

Boja - Ilić - Iliev

Kleo


Potpuno se slazem sa sastavom i sam sam posle utakmice sa Arsenalom razmisljao na taj nacin i dosao do zakljucka da ne samo za prvenstvo vec i u LS treba da igra taj sastav jer ako izuzmemo Moreiru koga ocigledno vise ne zele, ovaj navedeni sastav je najbolje sto imamo a uz to je izuzetno ofanzivan kad zatreba i veoma opasan u tranziciji iz defanzive u ofanzivu i kod popularnih kontri.

Naravno umesto Petrovica koji je totalno van forme bi bas lego Dr. Mo ali to je sad druga neka prica i ego i strah za fotelju kod nekih foteljasa je preveliki da dozvole tako nesto po cenu da ne rade u interesu Partizana.

Ubedjen sam da Iliev i Boja mogu da odrade i defanzivu kad je potrebno i markiraju protivnike a ponekad i otmu koju loptu na sredini terena i po strani i siguran sam da bi odlicno istrcavali kontre.

Sjajna taktika za nas za LS a kad je u pitanju domace prvenstvo onda bi to cesto bilo prakticno 3 napadaca posebno protiv slabijih ekipa koje se brane.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Valjalo bi da Mo bude makar na klupi. Svidja mi se ova postava od JeNeA.
Ja bih Kizita protiv slanine bar jedno poluvrijeme ubacio.
Ocekujem da demonstriramo da nam nema premca u ovoj ligi. Eto prosao je i taj Arsenal i sada vise nema protivnika koji bi nam "odvlacio paznju".
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
O Moreiri umesto Saše...ti se zajebavaš?!? Ili da mu odradim ovo: :banghead :banghead :banghead Ne samo zato što je nemoguće to što ti predlažeš (jer Mo nema šanse da bude starter, a male su mu šanse da bude i na klupi), nego zato što je još veća budalaština govoriti o Saši kao nekom ko ne treba da bude starter u ovom timu.

Ne zajebavam se već mislim Iliću treba malo odmora,svaku utakmicu gine a nije ni on više u najboljim godinama.A ko bi mogao bolje da ga zameni od Moa?
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@Je-Ne-A

Ne vjerujem da je mislio da Sale ne treba da bude starter u ovom timu, vec da treba malo da odmori, ali slazem se sa tobom- protiv slanine mora poceti, odmaraće poslije!
Naravno, on i Kleo će prvi biti zamjenjeni u slučaju nekog povoljnog rezultata, ali moraju početi!

Što se tvog tima tiče, ja nista ne bih mjenjao osim sto bih ovog iz zagrade stavio od početka.
Vidjelo se sinoć da je Lazevski jos uvijek zelen i mislim da nam je pravi Kizito potreban u Portugalu, a pravog Kizita možemo dobiti samo ako do tad odigra sve domaće utakmice.
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Verovatno ništa posebno..
Možda će da odigra do 60. minuta, pa će izaći zbog bolova..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top