Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Лазо Бакмаз иначе није Циган, коректан човек. Данас му је био нешто слабији дан :D

П.С. Сећам се оног дулицизма да је Дуле Вујошевић освојио титулу са Костом Перовићем у тиму.... па наш Станоје ће да освоји другу узастопну са Миљковићем и Лазевским, што је 100000 пута већи подухват!
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Penal je vise nego smesan! Njihov penal je cist kao kuca! Boli me kurac sto cigani namestaju vec godinama, oni me ne zanimaju! Ja ne znam samo kako fudbalski savez misli da vrati navijace i publiku na stadion sa ovakvim sramotnim sudjenjem i u nasu i u cigansku korist. Prvo rad,pa sad ovo...jadno, previse jadno. Igra nam je bruka i sramota! Mnogo se provlacimo... Gde je onaj Partizan sto melje sve redom sa 3-4 razlike?! Katastrofa!
Svi na JNA protiv vojvodine!!!!!

Нешто не примећујем да си редован на форуму, да ниси неки провокатор, или мусави, не дај Боже?
 
Последња измена од уредника:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Kao prvo da se nahebem majke i siru i uzu porodicu komentatorima na "velicanstveni" prenos meca i tijanicu sto nije pustio utakmicu na satelitu, vec sam morao da trazim prenos po netu koji se kocio na svakih 5 minuta!?:kur
E sad o nama, Tomicu, momak svaka cast! Konacno nesto dobro da ucinis u ovoj sezoni, majstorski si izveo slobodan udarac i jos puno takvih golova da das u Partizanu!:clap Ostalo(osim penala, tacnije prvog gola za nas) za zaborav, jedino sto ce se pamtiti je nasa pobeda i ciganska frustracija nakon ove pobede!
IDEMO DALJE, SLEDECI SU CIGANSKA FILIJALA IZ NOVOG SADA!:napred Partizan
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Ovo je tužno; na šta nam je spala igra.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ima li išta slađe no kad se ovako dobije! :D Tomić, kojeg nikad nisam gotivio, od danas mi je definitivno drag! :D Iliev i Adija sramota živa od igre, nevjerovatno kako slabo igraju... Prvi njihov gol je bio čisti ofsajd jer je učestvovao onaj momak sa brojem 9... A naš penal niđe veze da je bio penal, mada sada nije ništa bitno, 3 boda su naša, ovako se titula osvaja! NAPRED CRNO-BELI !!!
 

istok

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
16
Reaction score
32
Bakmaze bilmeze i ti sivonja sto treniras Kačamak iz pizde materine, jebo vam "veliki" mater "poštenu" da vam jebo.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.147
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Igracemo ovako dok budmo taoci Miljkovica, Petrovica, Lazevskog i ostale "dece" za prodaju, koje niko nece. Dok to Stanojevic ne prihvati, titula je daleko. Ofsajd je cist kao suza i samo ustase kao ova govna sa rtv to mogu da negiraju. Penal bi sudilo 85% sudija, a s obzirom na prethodni nasrtaj na Saleta vise nego opravdano.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
С опасношћу да изгледам као дежурни пљувачи и призивачи апокалипсе.
Ми смо без Мореире пре свега и Клеа го курац од екипе!
Иначе,ако неко може да ме подсети,када смо се ми задњи пут људски изборили са пресингом,неком уиграном акцијом,не рачунам ту одбитке,корнере ,слободњаке?
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Mi ocigledno igramo tesko, tj. mucimo se sa ekipama koje hoce sa nama da igraju fudbal. Bodove smo gubili upravo protiv takvih ekipa, sto mi se uopste ne svidja. Cim neko krene presing, mi se pogubimo na sredini. Da me neko ne shvati pogresno- nisam za smenu trenera, pogotovu ne ovakvog kakav je Sale Stanojevic, jer cemo ga jednog dana od blata praviti. Potrebno je poboljsanje pas igre koja nam fali i nadam se da ce poraditi na tome... Doduse, ako do sada to nisu obavili, onda do mojega, tj. do nasega... Uopste mi se ne svidja igra Ilica koji vise ne zna sta igra u ekipi, ni levo ni u sredini, ni napred ni nazad. Bekovi su nam kriminalni, to vec svi znaju. Ma generalno, rastimovani smo. Puna podrska iako igramo lose, jer ako su nas prosle godine izvukli iz govana, dovesce nas ove godine do najsladje titule ikada!

Jos jedna primedba: zar mi, vladajuci sampioni zasluzujemo ovakav tretman na javnom usranom servisu? Laza Bakmaz i ovaj Tomislav Sivic, koji se ponasao kao da predstavlja bagru cigansku. Svaki komentar mu je bio odmeren i dobro proracunat, taman onako, da ne bude napadan a opet da nam ga kurvinski zavuce. A znate sta je najkomicnije? Ako pogledate u dnu naseg sajta sponzore, pa tamo vidite znak rts-a, onda vam je jasno kako nas fino jebu, i to ne figurativno nego bukvalno! A mi cemo i dalje cutati...
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Penal je vise nego smesan! Njihov penal je cist kao kuca! Boli me kurac sto cigani namestaju vec godinama, oni me ne zanimaju! Ja ne znam samo kako fudbalski savez misli da vrati navijace i publiku na stadion sa ovakvim sramotnim sudjenjem i u nasu i u cigansku korist. Prvo rad,pa sad ovo...jadno, previse jadno. Igra nam je bruka i sramota! Mnogo se provlacimo... Gde je onaj Partizan sto melje sve redom sa 3-4 razlike?! Katastrofa!
Svi na JNA protiv vojvodine!!!!!
I njihov gol je regularan jel tako. Ajde ljudi bre dal je moguce da toliko mracite, dobili smo, bas nas briga, a jos mi je draze sto ce sada govna ciganska da se bune, a zaboravljaju da su u Subotici dobili iz cistog ofsajda.
Moram i ja da se najebem mater ovim pickama sa RTS-a. Aj svi da im posaljemo po neki mail da im se najebo keve sugave. Jebem ti komentatora koji ne zna ni imena igraca, za Adiju je sto puta rekao Adi i komentator i onaj strucnjak iz MAdajrske.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Појединци као да су сам стручни консултант! Па ја не могу да верујем шта чујем од ''гробара'' да је њихов гол регуларан, да не постоји пенал итд. Мислим стварно...
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Velika tri boda. Vidim da niko ne komentariše igru naše odbrane ali ja moram, Jovanović Lazevki i Miljković su zalutali u Partizan. Toliko neznanje je zaista neverovatno, nije zaista lako igrati kada znaš da imaš tri od četri igrača u odbrani koji su blagi užas. U prvom poluvremenu Jovanović gubi čistu loptu i njihov igrač izlazi sam ispred Stojkovića. Čista lopta koja ide u gol aut Miljković je izbacuje u korner posle kojeg primamo gol. A o broju izgubljenih i napamet ispucanih lopti je suvišno i pričati.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Tuga, jad i beda. Ne znam sta radimo na treninzima i sta smo radili na pripremama pa igraci jednog spartaka vise trce i bore se od nas. Nismo imali krstenu akciju sve do zadnjih 10ak minuta.

Pa eto,svi su bili na priremama,trcali i "nabijali" snagu dok smo se mi suncali u Dubaju.I sad nemamo snage ni za 15min utakmice.UZAS!!!
Vrlo prosta taktika,kako igrati protiv Partizana:postaviti presing po celom terenu i eto ti rezultata.Dva krstena pasa ne mozemo da sastavimo.Samo posmatramo loptu kao idioti neki.
Sta reci o nasoj odbrani a ne zaplakati...:roll:

Hvala Bogu izvukli smo se danas(majistorskim golom Tomica :clap) ali ovo nije Partizan...Ovo je bruka i sramota kako mi igramo i kako se mucimo.
U velikoj smo krizi,to definitivno mozemo sad da kazemo!
Samo da se iz nje iscupamo sto pre, inace....

NAPRED PARTIZAN!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ajde tri boda i sve... Ali toliko lose igramo da je to strasno. Ne znam sta se desava, kao da su svi preko zime zaboravili fudbal da igraju.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Stanojevicu idi sam da te mi ne bi terali ...pa se vrati kad naucis nesto....Ovo danas je sramota...

Sta smo mi doziveli da igramo na sudijske greske ...pa mi dva pasa ne znamo da povezemooo.....

Sa ovakvom igrom nismo zasluzili da uzmemo titulu...
Zaustavi se decko. Liga vise nije sto je bila, svi imaju kondiciju, kidaju po terenu, najverovatno bi i primili neku premiju tako da je motiv bio velik kod njih.
Jedna od kljucnih pobeda, idemo redom.
Mora nesto da se menja u igri, iliev i tomic su dobro duplirali po toj levoj strani. Sale usao malo u sredinu odma opasnija igra. Do kada treba da savetujemo trenera da gurne ilica iza napadaca, znaci nama fali moreira, neko mora da glumi njega, ako hocemo da budemo sampioni.
Izvinite ovo pisanje sastava je dosadno, ali definitivno mora nesto da se menja.
--------------Stojkovic
Miljkovic---Savic---Krstajic---Lazevski
--------------Petrovic
Adija(babovic)-- Ilic-------Iliev----Tomic
--------------Tejgo
A sledeci derbi ako eksperimentise i uvede opet dva napadaca, necu moci da mu oprostim. tamo da su zivi i zdravi lola i raca zajedno, koliko bio dosadan moram pomenuti, moraju igrati zaedno, sa ilicem iza napadaca
Igra danas bezidejna. Pojma nismo imali stacemo u nijednom trenutku utakmice. Pobeda donesena surovim kvalitetom desnice Nemanje Tomica.
jedan korak manje do titule.
Svi ko jedan do duple krune!
:napred Partizan
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Moraju u klubu da se okupe sve u cilju titule.
Stanojević mora da igrače da pokrene da izginu na terenu u svakom trenuku,svakom.
I ja sam za Brašanca u timu ali od tog nema ništa igraju se 3 mnogo važne utakmice i tu moraju da igraju iskusni.

Znači Smiljanić umesto Vukića,jer Vukić nemože,dok bi sa Smiljanićem dobili na čvrstini a i ume da igra.Ilić napred.Krila mogu biti Tomić ili Adia.
A imam i jedan ozbiljan predlog za Stanojevića da u špicu igra Adia umesto Tejga,jer bez obzira na sve njegove kvalitete u šesnest metara on ne može da sačuva nijednu loptu i prosledi je saigračima,Adia bi bio idealan.

Ljudi sada je našem timu potrebna sva podrška.
Nemojmo mi da sad kritikujemo ili ti još gore pljujemo.Svi mi vidimo kako igramo.
Ali vidite da su se svi digli protiv nas.Mediji su toliko zaoštrili pljuvanje na nas da tu više nema ni malo samokontrole.Cigani se okupljaju na našim gostovanjima,da viču lopovi.
UJEDINJIMO SE.
Boli me kurac da li je bio penal ili nije,a zaista se nije videlo najbolje možda je i bio,ali zabole me dovoljno je da se setimo kako su cigani dobili jesenas u Subotici golom iz čistog ofsajda koji nije mogao da se nevidi.
Nek umru od muke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top