Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Još kad se setim Vermezovog i Stevanovićevog "Najbolje su pobede od 1:0" a tada ni to nismo mogli da ostvarimo....Stanoje TRENERSKI MAGISTAR!!!!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Šta mi piše u potpisu?

E, VALA, NE SAMO DA SE NISU DALI PASJIM SINOVIMA, NEGO SU IM ČAK I JEBALI MILOSNU MAMICU, ONU KEREĆU!!!
:D

Jesmo u 1. poluvremenu imali dosta šansi, ali...ono što je SS uradio ciganskim govnima u 2. poluvremenu, ono kako ih je taktički sjebao i kako su izgledali nemoćni - TO JE ZA UVOĐENJE U UDŽBENIKE, ZA OBAVEZNU LITERATURU ZA SVAKU TRENERSKU DIPLOMU I LICENCU!

Mnogo sam srećan...Ljubljana, pa sad ovo...kakva sedmica...da se pamti celog života...

BRAVO NAŠI CRNO-BELI, JEBALI SMO IH TAMAN PO ZASLUZI!

Pijmo i veselimo se braćo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:pfc::šal:BB

EDIT: Ali kako smo ih batinama najeli...ju, ju, ju...ubismo ih od batina na terenu, ali bukvalno ih ubismo...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nisam kompleksas, ali zavirio sam malo na gurbetski forum. Komentari su uglavnom slicni:

- Ubise nam Evandra, samo se tuku.
- Da su Delije bile tu, bilo bi sve drugacije
- Puna podrska Robiju, sad na leto cistka, pa da se pravi evropska Zvezda

Hahaha....samo neka se nadaju. Oni se nadaju, a mi dominiramo!!!

Oni pricaju, a mi pobjedjujemo!!!!!

Zivjeli, braco Grobari, zivjeli i slavite ovu pobjedu. Tako slatku, tako draaagu pobjedu!!!

I da, Krle im je dao fore kod one precke, ali kad je vidio da ih i sreca nece - odlucio je da igra maksimalno borbeno i angazovano, bez pardona!!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bravo za Stanoja, bravo za igrace...Tomic i Babovic po krilima perfektni, Lola besprekoran, Iliev Partizanov Mesi...
Ne preterujem.
Sad pamet u glavu, 7 bodova iz naredne tri utakmece i da se slavi titula...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ljudi, lakše malo sa titulom. Jesmo dobili jako bitnu i slatku bitku ali....ima tu još. Slavimo sad ovo ali bez spominjanja titule....sem ajde sa ciljem da demorališemo gurabete da ni ne pomišljaju da mogu išta da učine. :D


Nego, zašto njima tu stoji da im je trener ne žuti..... http://www.utakmica.rs/utakmica.php?u=286
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Bravo momci, odlicno odigrana utakmica, na kraju SS u vazduhu na jugu uz pesmu- SILOVAO SI KURVU STANOJE!!!!!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Koliko sam sretan da živim u našem periodu dominacije u svim sportovima, biće priča za unuke, jednostavno osečam se ko u raju, teko nešto mi je bilo nezamisivo pre 15 godina. Uživajte bračo grobari i neka ovo ludilo potraje...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
eh, da! kad ce The Sapostenje?! ima li ko kakvu info, nemojte me plasiti da ga nece biti!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel znate šta se dešavalo u restriktivnom prostoru, u miks zoni, odmah posle utakmice! Naši skakali kao sumanuti i vrištali svi redom (čulo se do Hrama Sv. Save):
URAAAAA, POBEDILI SMO BARSELONU!!!!!!!!!!!!!!
:rolling lough
...Sad pamet u glavu, 7 bodova iz naredne tri utakmece i da se slavi titula...
Skoro tačno tako. U Jagodini, protiv Borče kući i u Ivanjici nam treba minimum 6 bodova (bolje 7 ili 9, ne volim poraz ni kad ništa ne znači) i to bi bilo to...U poslednja 3 kola (Čuka kući i gostovanja Metalcu i Slobodi) ne gubimo ni boda, pa makar govna padala s neba.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Ау какав гурбетски коментар меча са фб, ово није очај, ово је нокаут....
I, na kraju krajeva, do cega je dovelo igranje fudbala na Veliku subotu? Do toga da se vode rasprave da li je trebalo bojkotovati ili ne. Tole, hvala ti sto unosis jabuku razdora u ove praznicne dane.


:D :D :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Aли оно што ће ми бити најслађе,је читање циганских изјава,у којима ће се сами себи посрати у уста.Сада ће бити,да још ништа није готово,да има још доста до краја...итд...итд.Док су пред утакмицу сви од реда истицали да је ово меч за титулу желећи ваљда да нам створе притисак,док смо ми и пре говорили да ово није пресудан меч,а сигурно нећемо ни сада рећи да је готово.И само тако настави СЕР СТАНОЈЕВИЋУ,то је прави пут.И нада у боље сутра.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.365
Локација
Kej Republika
Bravo Stanoje !!! Bravo momci !!! Pade krasnaja,mala Barselona,Bobmarder iz Male Mostanice... jos malo pa TITULA TITULA !!! :pfc:
 

GROBAR TESLIC

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2010
Порука
47
Reaction score
0
Stanoje, ovo je tvoja pobjeda! Ima nas "dovoljno" koji smo te podržavali i kada ti nije išlo!
I da znaš da si veliki šampion i urastao si u moje srce zauvijek, ako ovo čitaš neka ti bude na pameti! Voli te Republika Srpska Krajina!
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Smiljanic svakako igrac utakmice,Kamara,Savic,Iliev,Tejgo takodje odlicni,ostali prosecni,Tomic posle naseg gola odigrao dosta dobro,cinjenica je da je Evandro ostao u igri da bi imali problema,mada sta bi bilo kad bi bilo da je i Ilic ostao i da Vukic igra u boljoj formi,u svakom slucaju velika pobeda,prija podatak da nas nisu dobili na jna vec 4 godine,da nas nisu dobili u prvenstvu 8 meceva,ostaje nam rutina u prvenstvu i malo povuci-potegni u finalu kupa ali otom potom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top