Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ljudi sta je vama?
Zar vi mislite da Cigani ne bi iskoristili situaciju da su na nasem mestu?
Ma proslava na JNA i tacka.
Ima da ih pobedimo pa kud puklo da puklo.

Ustvari mene si naveo ali me nisi shvatio jer sam replicirao nekome pre ko je rekao kako ne bi trebalo da čačkamo mečku i da dodeljujemo pehar pred ciganima jer će biti problema trtmrt...

A ja sam rekao,
ne (pa je onda trebao zarez :D)
protiv cigana i tačka (misleći da treba to uraditi).

Sad jasnije :wink:.

Živim za to da im se poseremo u facu dodelom pehara na derbiju, pa još vatromet, pa ono kao kad se osvoji LŠ one konfete ili šta već, ludilo, muzika neka ono 5 godina onaj miks što je urađen sa sve spotom i onim facama luleta i ekipe.
I za vrhunac ona čuvena đavolska faca toleta i onaj smeh :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
pa jel ima negde u Evropi neki klub da dobija pehar iz jedne sezone u narednoj? moguce da mi je tako nesto promaklo :confused

ima. Partizan 1999. doduse, situacija je bila malo specificna zbog bombardovanja. mada opet je bilo cudno sto je pehar dodeljen 30.10. kada je proslo vise od 10 kola od pocetka nove sezone.
rekao sam mnostvo puta, Bik je veliko govno, ali mrznjom prema ciganima mogao bi slobodno da stane na crtu i meni i kolegi JeNeA...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
pa jel ima negde u Evropi neki klub da dobija pehar iz jedne sezone u narednoj? moguce da mi je tako nesto promaklo :confused

Ko je uopste spominjao narednu sezonu?

Protiv Liona se dodela pehara desila pre pocetka sezone , to jest 23.07.2010.

http://casopis.izaberipartizan.com/v2/galerija.php?pcId=10&page=1

Slike govore vise od reci.

Ja sam pricao o ovakvoj atmosferi , gde jedan veliki evropski klub(te godine 7 titula zaredom u FR ) gleda kako dizemo trofej.
Mislim da je to bolje za nas klub od uterivanja kurcine ionako vec raspaloj kurvetini.


Svakako u poslednjem kolu mnogi kljucni igraci odu na odmor i moze da se desi da ne podignu svi pehar.

Svako ima pravo na svoje misljenje , a ja tvoje postujem .
 
Последња измена:

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Takođe, posebno posle dva poraza od kurve...

Znači jebeš Čačak, HOĆEMO GUŽENJE U DERBIJU!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mozda i najbitnija utakmica u sezoni.

Da ih spustimo na zemlju i pokazemo gde im je mesto. :BB

Jebo ih kup...sirotinja :puke
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Partizan osvaja krunu kraj Morave

Idemo u Čačak da završimo posao, da uzmemo novu titulu šampiona, kaže vezista crno-belih Medo Kamara. Nismo bez šansi, veruje trener Borca

sp-fk-partizan.jpg


ŠAMPIONSKE majice su spremne, šampanjac je stavljen da se hladi, da kada sudija odsvira kraj utakmice čep visoko odleti u nebo... Partizan u nedelju odlazi u Čačak gde će protiv „davljenika“ Borca (16.00) tražiti neophodni bod da bi matematički osvojio 24. titulu u istoriji kluba, odnosno petu uzastopnu!

Crno-beli kao da su lani poručili da se vraćaju na isto mesto u isto vreme istim povodom, pošto su se tada protiv Metalca u Čačku okitili 23. trofejom. S obzirom na samo jedan poraz u prethodnih 26 kola, nije čudo što malo ko veruje da bi „parni valjak“ mogao toliko da se saplete na stadionu kraj Morave, gde je samo jednom u istoriji izgubio, da bi morala proslava da se odloži za nedelju dana.

- Bio sam šampion Finske sa Helsinkijem, a sada ću sa Partizanom osvojiti dve titule u dve sezone. Presrećan sam zbog tog uspeha - ne krije Mohamed Kamara, nezamenljivi vezista crno-belih. - Idemo u Čačak da završimo posao, da uzmemo novu krunu, koju smo potpuno zaslužili, jer smo praktično od starta vodili trku i bežali rivalima.

Na isteku druge godine boravka u Beogradu utisak je da je Kamara mnogo bliži odlasku iz Partizana na leto nego ostanku u klubu, pogotovo što mu ugovor ističe u junu 2013. godine.

- Ne znam da su stigle neke ponude za mene, tako da ne znam šta će biti na leto. Tačno je da sam zimus mogao da odem, ali to je prošlo, ko zna da li će sličnih prilika biti u naredna dva-tri meseca - mirno priča Medo Kamara.

Partizan u Čačku danas neće moći da računa na mladog Lazara Markovića, koji je povredio trbušni zid, dok su ostali, osim duže povređenih, na raspolaganju Avramu Grantu.

Sa druge strane, „zebrama“ je jasno da su pred ambisom i da su male šanse da opstanu u ligi. Trener Borca Slavko Vojičić pritom ne može za danas da računa na suspendovanog Radanovića i povređene Maslaća, Jeremića, Kneževića i Mugošu.

PEHAR NA ČEKANjU

DA li može da se dogodi da ako Partizan u Čačku matematički osvoji titulu, onda u narednom kolu, na večitom derbiju protiv Crvene zvezde, dobije šampionski pehar?

- Nema u propisima strogo definisano kada mora da se uruči pehar. Potrebno je da ekipa obezbedi bodovnu razliku dovoljnu za osvajanje titule, a onda se trofej obično uručuje na pretposlednjem ili poslednjem domaćinstvu tog kluba. Teorijski gledano, Partizan bi mogao pred derbi da dobije pehar, ali je u praksi skoro neizvodljivo zbog obaveza prema sponzoru lige, koji sprema ceo protokol pri dodeli trofeja, a njihov je zahtev da im se to najavi desetak dana unapred - kaže generalni sekretar Zajednice Superlige Miodrag Janković.


- Bez sumnje, Partizan je veliki favorit, koji u ovom trenutku nema dostojnog rivala u ligi, što pokazuju rezultati i tabela. Nismo ni mi bez nade, iako je majušna. Uz veliki motiv i požrtvovanje, učinićemo sve da obradujemo navijače - najavljuje žestoku borbu trener Borca Slavko Vojičić.

BORAC - PARTIZAN (16.00, RTS)

STADION: kraj Morave. Sudija: Dejan Santrač (Pavliš).

BORAC: Milojević - Živković, Ignjatijević, Alveš, Reljić - Jeremić, Jovanović, Stanić, Radivojević, Knežević - Pavićević.

PARTIZAN: Stojković - Aksentijević, Ostojić, Ivanov, Volkov - Kamara, Babović, Vukić, Ilić - Dijara, Manga.

Novosti
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Očekujem danas pobjedu i matematičku ovjeru titule sa stilom.
Svaka titula je titula i tu nema rasparave, kao što nema ni dleme da bi bilo sjajno da mlatnemo gane iduće subote i tako začinimo titulu i stavimo tačku na ovu turbulentnu i predugačku szonu, a onda nadamo se sa nekim novim ljudima u upravi da se krene u stvaranje ljepše budućnosti za FK Partizan.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Igra Rnić!
U startnoj postavi i Saša Marković.

Igra njima Maslać.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Predlazem da Ninkovic vise ne odigra ni minut do kraja sampionata, imajuci u vidu kako igra i kakvu upravu imamo, ne bi me cudilo da ga prodaju na leto.
Grobari, cestitam nam novu titulu, odoh da se unederim. :D
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Srecna nam 24. po redu a 5. u nizu titula Sampiona drzave Grobarke i Grobari :)

NINKOVIC MORA DA IGRA OD PRVOG MINUTA DERBI!

Mec je bio korektan :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Braco i sestre srecna nam nova titula!!! :pfc: :BB
Svi su super odigrali u Cacku ali Dzigi Ninkovic :respect
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Grobari srećna nam nova titula!!!
Džigi bravo!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
srecna nam bila peta uzastopna!

utakmica kao i mnoge ove sezone. toplo-hladno. kad se hoce i zeli, cepamo sve redom. dzigi pokazao kako se to radi. dace Bog da ga sto duze gledamo u dresu svetih boja. sasa markovic tuce s obe noge. i to je mali novitet u nasem timu.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Свима честитам на освојеној титули. ДОМИНИРАЈ!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top