Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Stevojne smo izjebali na brzu brzinu.Sledece nedelje staru kurvu da izjebemo i bice sve u redu.Svi su bili dobri veceras!Puce petarda.Stefan u kontinuitetu najbolji!
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Odlicna igra,nema sta da im se zameri danas...Drago mi je da S.Scepovic nastavlja da trese mreze.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Uzivao sam u igri. Svaka cast svima!!! Odbrana je odigrala prefektno.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Prejaki za nasu ligu, preslabi za evropu... To je to, svi su dobro odigrali veceras, videla se tecna igra i to me obradovalo.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Covek ovako sa strane kad pogleda rekao bi da imamo jaku ekipu...

Kad se igra na domacima livadama odmah padaju golovi i dupetom sutnuti,igraci su kreativni,znaju mnogo sa loptom,igraju pametno i logicno itd.

Ubedljiva pobeda,medjutim ja pitam sta je Nefci uradio vise od ove Slobode?Nista,pa kako tamo Scepovica lopta iznenadjuej iz kornera a sad se igra fudbala?

Lazar Markovic jos jednom pokazao da je za spica a ne za krilo_On ne moze da dribla po strani,vec trci u prostor.

Neca Tomic ocajan,zasluzio klupu davnih dana,jarac forsira Lazevskog,verovatno ceka s njim derbi...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
O ovome sa pisao posle azerbejdzanaca kad sam rekao da nije sve tako crno, prelepo izgleda vezni red sa Ninkovicem, Jojicem i Kapitenom, pri tome Lazar koji trci kao navijen, a Scepovic uvek opasan i pozadi Medo hvata sve.
Nek igraju klinci samo i bice to dobro.
I mora se priznati bez Tomica bez obzira na njegov kvalitet igramo 2 puta brzi fudbal.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Odbrana je odigrala prefektno.

Па није баш перфектно... Из утакмице у утакмицу имамо неколико кратких додавања играча задње линије ка голману. Ту да нам је неки линијаш на голу, јебали би јежа...
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Sta reci posle petarde nego bravo..., jedina greota je sto se sledece nedelje vracamo na staru dobru formaciju sa 1 napadacem.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Cestitke celoj ekipi na pobedi. Utakmica bas po mom ukusu. Napadacki fudbal, na momente izuzetno leprsava igra, borbenost na nivou. Sto se tice igraca:

Stojkovic odlicno obavio svoj posao, sve pohvale.

Bekovi odradili ono sto se realno od njih i ocekuje, dobra defanziva, slaba ofanziva, mada je red da se kaze da se Miljkovic malcice i tu popravlja.

Ostojic i Ivanov sve bolji tandem, Ivanov odradjuje ogroman posao u defanzivi, a stize i da trese mreze :D.

Medo pokidao na sredini, hajlajt utakmice njegov prodor u stilu Gereta Bejla :D .

Kapiten je suvo zlato, vezivno tkivo ovog mladog tima.

Jojic solidan mada imam utisak da malo igra u grcu, jbg prvi su mu seniorski minuti, mislim da ce biti sve bolji, definitivno zasluzuje da igra pre Sase Markovica.

Markovic odigrao dobro poluvreme, podsetio na partije iz prvih utakmica, neka samo tako nastavi.

Ninkovic odlican danas, kapa dole za partiju.

Stefan Scepovic nepredvidiv, prvo promasi zicer a onda dva gola iz ne bas izglednih situacija, posebne pohvale za prvi, a i pohvale za to sto vise ucestvuje u igri.

I Marko Scepovic lepo iskoristio svoje minute.

Takodje i moj utisak da bez Tomica igramo mnogo brzi fudbal.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Posle ovakve partije, zaista nema se šta zameriti. Svaka čast ekipi na igri, pre svega na kretnji i agresivnosti. Dati 5 komada Slobodi nije nimalo lako, tako da pohvale za celu ekipu.
Nadam se da povreda Markeca nije ozbiljnije prirode.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
TO JE TO!!!

polako se bistri voda. kad se igra bez babovica, s.markovica i tomica, dolazimo do onog sto smo videli danas. da, potencirao sam i tomica, jer on nije bio ucesnik lomljenja uzicana kad je bilo najpotrebnije, u prvom delu. lako je bilo kasnije trckarati. jos jednom veliko bravo za ovo danas!
markecu telefonirao stanoje.
dzigi pravi male bebe.
stefan scepovic briljirao.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
stvarno neznam zasto ne igraju ovako na evropskim utakmicama !
I definitivno treba pustiti decu da igraju i u evropi pa bilo sta naprave bar nam nece biti zao!sto se tice Nece definitivno treba malo da ohladi jer sa njim igra Partizana je daleko sporija!opet je bilo nekoliko gresaka u odbrani koja se u evropi ne prastaju!!!
cestitke na pobedi!!!
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Neznam sta su dali Miljkovicu, igra sve uloge na terenu, svaka cast, ostali svi vrlo dobri sem mozda Tomica koji nije nijednom ispratio kretnju saigracai solirao dok mu ne uzmu loptu.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
igrali smo u jednom trenutku sa 7 igraca koji mogu da igraju za mladu reprezentaciju...
definitivno tomic trkacki ne moze da iznese ni nasu ligu, usporava napade i vraca lopte nazad, nek nadju nekog mladog brzog igraca za tu poziciju bice korisnije
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
To je to!

Daj 7 5 10 golova u JSL, neki polete, pa onda opet Evropa i ziherašenje pa opet pljuvačina.
Ma pun mi kurac. Igra slepački fudbal i opet nema rezultata.
I jebo ga Lazevski, Volkov je doktor fudbala za naše uslove.

Izađi sa ovim klincima i na Inter, pa izgubi 5-2 biće mi srce puno.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Saša Ilić.... jednostavno doktor i kapetan ovog broda u oluji....
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.261
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momci! Ubjedljiva pobjeda i odlicna igra. Slozio bih se sa par ljudi koji su prije mene napisali ovdje da igramo brze bez S.Markovica, Tomica i Babovica ( koji je hvala Bogu otisao).

Jos jednom, bravo!! Konacno smo dobili i tu Slobodu posle godinu dana!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
за Станоја знам да је пратио овај форум али чини ми се да и чика црни баци поглед понекад на ово наше писаније овде ...

шта рећи ... пријатно сам изненађен !!!

после нефћија исписано је много постова у којима се тврди да Партизан може много боље .. и ето практично је и доказано да Партизан може много боље ... овде више ништа не треба дирати ...

по први пут ове сезоне видим стварно ангажовани везни ред који је све одрадио како треба ... Нинковић , Јојић , Медо и Сале Капитен тешко да ће се било који дуги везни ред у јсл наиграти поред њих ...

не могу да верујем да после дужег времена немам замерки на приказаној игри .. једноставно вечерас је све погођено ... и тактика , и играчи и игра ... кретање са и без лопте , пасови , контре па још и пресинг и агресивност ?!! ... још ако додамо изузетно сигурну одбрану и фин проценат реализације нападача долазимо до тога да је ово сасвим фино изгледало вечерас .. !!!

има овде још простора за напредак , само да чика црни не врши нека претерана тумбања у тиму већ да сада крене да форсира тим из првог полу-времена ... ако будемо подигли игру за још који % , биће ово сасвим пристојан тим који ће моћи и да оствари неке добре резултате ...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Pozdrav Grobari.Ovo je moj drugi post na ovom forumu(prvi je bio kad je pukla tikva izmedzu Krstajica i Dzurica).Hteo bih da pohvalim igru ovog tima ovo je priblizno to zasto volim Partizan fali jos toliko malo(ali za nase uslove veliko) pa i Jevropi da karamo mater.Napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top