Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Alaska Steel Company, located on 7.5 acres in Anchorage, is a full line steel and aluminum distributor with a rebar fabrication division on site.

Doron Perkins (born on May 6, 1983 in Anchorage, Alaska, USA) is an American professional basketball player.

:respect:respect:respect

kad sam ovo procitao shvatio sam da ljudi ko zna sta traze i gledaju vezu "celicane" sa novim igracem ... iako se poklapa sa nasim potencijalnim igracem.

nije u redu da,pa cu reci da nisam mislio na igraca :wink:

za igraca sam vec rekao pre par dana - Perkins je definitivno opcija,videcemo sta ce biti...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ili mozda nasi hoce da ga potpisu na 2 i po? :D


Ружић те пипо :D
Ово је већ трећи играч ове сезоне са којим преговарамо за дужи уговор, до сада нисмо успели због других клубова, ваљда ће сада бити трећа срећа.
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
:respect:respect:respect

kad sam ovo procitao shvatio sam da ljudi ko zna sta traze i gledaju vezu "celicane" sa novim igracem ... iako se poklapa sa nasim potencijalnim igracem.

nije u redu da,pa cu reci da nisam mislio na igraca :wink:

za igraca sam vec rekao pre par dana - Perkins je definitivno opcija,videcemo sta ce biti...

:wink:

voleo bih da ga potpišemo na do kraja sledeće sezone
 

SkyFire

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
12
Reaction score
3
Локација
Chicago
Upravo gledam njegov profil na twiteru i naletih na jednu poruku gde ga navijac zalgirisa poziva da dodje tamo. Sta mislite da mu cimnemo koju poruku i koji klip sa basketa da vidi covek gde moze da dodje i za koga da igra. Mozda upali?
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Bolje neki RASAN :D kosgeter, nego igrac odbrane i prosecan napadac! Nama treba neki poenter teske kategorije !
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^upravo to. Odbrana se uci za napad je potreban talenat!:)
Treba nam plej sa 20 koseva po utakmici u rukama.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Prvi pik je Pekins i postoje veoma dobre šanse da dođe.Glavna tema pregovora nisu pare već dužina ugovora!Inače, on se prvi ponudio Partizanu.
Neko te je opasno slagao (mislim na prvu rečenicu). :D
Inače smo završili posao oko dovođenja pleja...:)
Ali tu stajem...:D I ne reagujem na "PM"...čak ni na ono "hej, samo mi reci da li je kao imalin ili malo belji"...
Laku noć, lepo spavajte. :D
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Dobro,necemo da te smaramo,ali samo reci kad ce to zvanicno da se potvrdi?
Kad cemo mi,siroke narodne mase,da saznamo? :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Neko te je opasno slagao (mislim na prvu rečenicu). :D
Inače smo završili posao oko dovođenja pleja...:)
Ali tu stajem...:D I ne reagujem na "PM"...čak ni na ono "hej, samo mi reci da li je kao imalin ili malo belji"...
Laku noć, lepo spavajte. :D

ti ubijas u pojam :buhaha

ja bar stavim neki rebus,pa nek pogadjaju ljudi ali kod tebe samo " zavrseno,ne reagujem,nema pm... " i na kraju " laku noc " :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
@ Је-Не-А

Могао би бар да нам кажеш да ли си ти задоваљан? Ако јеси, вероватно ћемо бити и ми... :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
ti ubijas u pojam :buhaha

ja bar stavim neki rebus,pa nek pogadjaju ljudi ali kod tebe samo " zavrseno,ne reagujem,nema pm... " i na kraju " laku noc " :D

:buhaha Значи замишљам Је-Не-А који лежи распремљен у кревету, откуца ово, затвори лап, и онда се окрене и назор покушава да заспи само да нам ништа не каже :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top