Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Рашић нам никако не треба поред Анђушића, а као нека испомоћ на плеју је лоше решење.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ja mislim da nam treba prvi plej koji ce igrati 30+ minuta, ali posto u klubu tako izgleda ne misle,dobro ce doci i Rasic..
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Sto se tice Rasica,sigurno je da bi se odlicno uklopio,samo je pitanje koliko je to realno.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Još Rasic i Lazme, pa da pjevamo. Smatram da bi obojica legli ovoj ekipi, ali koliko je to realno i što naši planiraju, tek ćemo vidjeti. Ima još vremena
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ljudi da li moze jedno objasnjenje, u kom takmicenju smo limitirani brojem stranaca, za ABA ligu znam da nema veze, da li je u pitanju Euroliga ili domaca takmicenja (kup ili liga)?

Hvala unapred na odgovoru
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Hvala puno na odgovoru, a koliko je dozvoljeno stranaca, izvinjavam se nisam lenj, pokusao sam to sam da pronadjem ali bez velikog uspeha
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pošto je Superliga postala bespredmetno i beskorisno takmičenje, trebali bismo onda da pokrenemo inicijativu za ukidanje limita za strance kako ne bismo bili u podređenom položaju u odnosu na klubove iz drugih zemalja!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Hvala puno na odgovoru, a koliko je dozvoljeno stranaca, izvinjavam se nisam lenj, pokusao sam to sam da pronadjem ali bez velikog uspeha

Dozvoljena su 4 "kosarkaska" stranca.

Cini mi se da se ove godine ne obaziremo na broj stranaca u timu, a i zasto bi... Tuzno, da su nam ta dva domaca takmicenja spali na ovo sto jesu.

Vjerujem da ce doci jos bar 2 stranca.
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Mario Hezonja: Partizan mi je najdraži klub, draži i od Cibone
Takve navijače nema nitko. Kad dođu, daješ 300 posto, a zna se da su najbolji na Balkanu i šire u radu s igračima. Bio bi to dobar potez za mene, kaže Hezonja.

- Čitao sam da me Dule Vujošević želi, ali i Barcelona, klubovi iz Grčke, Turske. Partizan mi je najdraži od svih tih klubova, čak i od Cibone. Takve navijače nema nitko. Kad dođu, daješ 300 posto, a zna se da su najbolji na Balkanu i šire u radu s igračima. Bio bi to dobar potez za mene.
Hezonju ne brine što bi ljudi rekli na to.
- Vjerojatno bi mi zamjerili, ali to me zaista ne zanima. Tu nas svi otpisuju, misle da znaju sve, a ne znaju ništa. Svi smo mi isti, ljudi od krvi i mesa. Ne znam ni jednog Srbina koji je divljak, svi su odlični ljudi.

http://www.24sata.hr/kosarka/mario-hezonja-partizan-mi-je-najdrazi-klub-drazi-i-od-cibone-273265

Mali ima muda do poda, svaka cast :)
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/hezonja-partizan-mi-je-najdrazi-klub-drazi-cibone-clanak-428812

Puno se klubova zanima za vas, gdje ćete nastaviti karijeru?
– Čitam na prvenstvu te hrvatske tračeve, pa naletim na taj o Vujoševiću, pa o Barceloni... Ništa još ne znam. Prvo ću se odmoriti pa onda vidjeti s roditeljima i klubom što dalje.
Partizan?
– To je moja najdraža ekipa od svih ovdje, draža mi je i od Cibone. Ta atmosfera, navijači, to je luda kuća! A po radu su najpoznatiji na Balkanu. Bio bi to dobar potez, zašto ne? Ne zanima me što će tko misliti ili zamjerati, ovdje su nas košarkaše davno otpisali i ružno nas komentiraju.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Kakav car jbt, kupio me je s ovom pricom 100%
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
1 Leo Miljenovic
2 Gagi Andjusic Bogdanovic
3 Bertans Cakarevic
4 Lucic Marinkovic
5 Amer 4na5 Varda Omic

Ili mozda ova varijanta :D

1 Leo Miljenovic
2 Gagi Andjusic Bogdanovic
3 Bertans Cakarevic
4 Lucic, stranac 4
5 Amer 4na5, Varda ili Omic

Varda nesto zateze oko plate, a Omic zeli Olimpija koja bi preko uniona (pivare) sredili transfer Omica iz Zlatoroga. Posto valjda union ima udeo u zlatorogu. I na taj nacin bi prebili obestecenje.

+ako se sve sredi Hezonja.
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Evo malo i komentara iz Hrvatske:

-pa dobro je reka momak,,, evo se vidi kako propada mali Saric u zg, a siguran san da je osa u partizan da bi dosad bio jos bolji i napredova bi za razliku od zg, a nadan se da ce i Hezonja pobic pa makar u partizan jer vujosevic zna radit sa mladima i to je prava stvar,, netribamo gledat na rat i sta je bilo, jer nemoze se vratit nista sta se desavalo, vec se triba okrenit tome da nam propadaju igraci radi nekih kretena kojima nije u interesu razvoj igraca vec kako da napune svoje dzepove sa parama od tih roditelja koji bi ima kao tribali placat da igraju momci koji su vrhunski potencijali pokazali u svit,a ne samo u zg il ciboni i ostalim dijelovima nase jadne drzave i sve je to isto, zato Hezonja bizi brate dok mos...

-Budimo realni,Partizan je za sve naše klubove svemirski brod,i nitko mu nebi trebao išta zamjeriti ako tamo ode...

-nek ode u Partizan, oni znaju kako se radi s mladim igračima, u Ciboni bi ga možda samo upropastili, rat je davno završio........

-svi ste vi toliko pametni..bi vidio vas da svaki dan trenirate 100 posto, pa vas sjebe mononukleoza ko njega, ali ipak odigra ovako zmajski na prvenstvu i povuče reprezentaciju do 3. mjesta, i za njega se počne interesirati klub koji je za sve naše space shuttle..

Naravno ima i drugih komenta koji su nacionalisticko debilni, ali ljudi koje iole prate kosarku i razumeju se daju mu punu podrsku
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Hezonja zna koji je klub bio i ostao institucija na ovim prostorima!

Što se tiče Omića, verujem da bi dobra stvar po nas bila i loša finansijska situacija u Olimpiji (nije da nama "cvetaju ruže", ali njima preti izbacivanje iz EL). Nadam se da će "pobeći" od njih. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top