Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ja bih najviše voleo da iz ovog tima ne ode niko preko leta a da dođe jedan dobar i proveren igrač (tepić ili neki kombo bek sa dobrim fizičkim predispozicijama-crnac:D). Plus rezervna četvorka, verovatno sa ovih prostor kao rezerva Jofriju.

Ali ako već neko mora da se proda ja dižem OBE ruke da to bude Musli a ne Gagi, Leo ili Luča. Ko je gledao sve utkmice ove sezone jasno mu je i zašto...
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Kako se Musli izgubio...a bio je strašan talenat, vrhunski. Kad pogledaš njega i Lavernja tačno i vidiš zašto, kod Francuza je svaki mišić, svaka žilica na svom mestu, to se postiže ogromnim radom.

Treba nam jedan centar koji ume ledjima ka košu, ne možemo da se oslonimo samo na Lovernja, ako bi mogli da dobijemo bar 200k za Muslija oberučke bih prihvatio.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma...Musli...igrac visok 212, pa samo da se nagruva i eto ti dobrog evroligaskog centra. To sto on do sada nije hteo/mogao to je druga stvar. A ako iz visinu i snagu zna da odigra OK pick'n'roll, ne masi zicere, ima ok sut sa dva-tri metra od kosa- eto ti ga Aleks Maric.

Ima nade za Muslija, ali mu treba celo leto VELIKOG rada, a ne sprdanja...videcemo.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
vidim da se ovde musli gleda iskljucivo kroz ofanzivnu produkciju,ali ne mozete da ocenjivati samo po tome koliko je poena dao... naime on je ikao je igrao celu sezonu toplo hladno (ofanzivno) nama bio odlican u odbrani,sto nije mala stvar,decko ima tek 22 godine i ima kod njega mesta za napredak mnogo,decko moze da bude igrac koji ima 10 skokova 10 poena u rukama a da pritom igra izvanrednu odbranu,naravno to je u prespektivvi ali sad trenutno on je nas najbolji igrac na svojoj poziciji igra dobru odbranu,hvata dosta lopti jos,a sta ucini u napadu je cist + (a on sa radom moze mnogo i u tom segmentu).
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Moje neko misljenje je da mnogo vise mesta za napredak ima Musli nego Gagic. Ali toliko su mi svi dragi da ne bih voleo da bilo ko ode. Cak i Gordic za koga sam se ogresio.(mada i dalje njega najmanje gotivim) :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma ajde, to su sve limitirani igrači...
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Sad gledao sajt, Musli je 91. godište, Gagić 90. a rodjeni su u razmaku od 6 dana :)

Musli kad je došao od njega sam očekivao u najmanju ruku novog Krleta i Pekmena objedinjenog pa kvadrat - eto toliko je dobar kao klinac bio. Taj je talenat mogao da se izjalovi jedino uz jedan veliki nerad, da li je stvarno tako ne znam, ali ne bi Toša tek onako nabacivao mogućnost njegove prodaje.

Može Dule i od cepanice da napravi Pinokija, kamoli ne bi mogao od Muslija, ali ne može ako ovaj neće da radi na sebi. Opet kažem nek me neki insajder demantuje ili potvrdi.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Није тачно да је био толики таленат, већ је једноставно био физички доминантан за своје годиште.. Ја сам га гледао уживо прије неких 5,6 можда и више година (замало и копља да укрстимо :D), и 90% његових поена се сводило да изгура неког и закуца преко њега, с тим што су ти играчи преко којих је закуцавао били 15-20 центиметара и нижи и исто толико килограма лакши.

Зато ме уопште не чуди његова игра, да не може да погоди зицер, јер га никад у ствари није ни шутирао, него ме је чак и позитивно изненадио (неко ће се можда насмијати :)), а свакако да има простора да напредује.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
'bem vam iznenadjenje, kako da radim sad? Ajde objavljujte pa da pocnem sa poslom :)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Što se mene tiče, iznenađenja i ne mora da bude, samo da ne bude razočaranja i negativnih iznenađenja i ja sretan :)
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ma provalio sam!Sinoć smo gepekovali Đordija,a danas dobijamo A licencu!
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Jedino sto meni pada na pamet kao iznenadjenje, prema onome sto sam procitao jeste da smo dobili novi grb :D
 

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
Da nije Tosi proso neki strasan tiket pa nam sad ne treba sponzor:D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Оће некад нешто да се деси ? :lol: Дође и то јутро, устадох сабајле ко вампир , а од изненађења још увек ништа :)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
A objavljivanje takvih stvari je tehnicki bas zahtjevno i treba citava noc da se realizuje? :D
Neki intervju, specijal za cokija ili tako nesto je vjerovatno u pitanju.

Sto se tice Muslija, nikako ne bih volio da ode, od njega sledece sezone ocekujem najveci napredak. Ne znam da li je zalizani menadzer Milutinovu ili Salicu, ali ako jeste vjerovatno ne bi imao nista protiv da jedan od nih (ili cak obojica) sledecu sezonu provedu u Megi na pozajmici (naravno, ako Djoko uopste i dodje, a na osnovu njegovih izjava i onoga sto je Dule rekao kod Tegija, cini se da je to gotova stvar). Igrali bi aba ligu, imali dobru minutazu, radili sa odlicnim trenerom, a Bobiju oslobodili mjesto u Partizanu :D

Izvinjavam se ako je off, ali mislim da to nije losa ideja sada kada mega igra aba ligu, a mi imamo/imacemo par velikih talenata na istoj poziciji, i to na poziciji za koju je Mloje profesor doktor.
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ajde bre za šta sam ja ustajao, sve čekam neke vesti tipa pol pirs rešio da se oprosti od košarke pred najboljom publikom na svetu :buhaha


Musli nikako da ode, ne verujem da imamo pare za bolje, + što će ovu sezonu sigurno da igra bolje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Meni nije jasno sta su Niksi vidjeli u Musliju. Vjerujem da decko ima potencijal, ali je bre rano da on ide u NBA, pa i u naredne 2 godine.

Doduse, nije iskljuceno da bi, ako Salic dodje, jedno mjesto za centra moralo da se oslobodi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top