Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Počeli snsovci da puštaju pipke, neka ga duvaju zajedno sa onim što se Dule pošibao sa njim.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Bio sam zamoljen da cutim za ovo do kraja serije. a generalno nisam gledao net do pocetka serije zbog porodicnih problema, pa ne znam da li se pisalo o tome.

ali, koliko mi je receno iz pouzdanog izvora, dule je pre treninga (valjda zadnjeg) pred prvu utakmucu, imao sukom sa nekim limenkarom, uz Duletove pretnje da ce da ga prebije, nesto je bilo vezano za trening. E sada intrigantno je to sto izvor pretpostavlja da je pomenuti limenkar bio trener limenki. Ipak, taj izvor prati sport i kosarko onolkko koliko ja pratim bocanje u keniji, ako neko to tamo uopste i igra, te ista osoba nema pojma da prepozna ni jednog igraca a kamo li trenera. Za Duleta zna zbog mene, a za ovog drugog pretpostavlja na osnovh nekakvog logickog zakljucivanja u datoj situaciji.
Ne znam kolkko je ovo vise bitno, ali eto mozda je nekom vazno, a mozda neko zna nesto detaljnije ili tacnije da prozborii.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Ja mislim da decko nije cigan ali da lupa gluposti lupa...
Pa daj da name oproste sva dugovanja kao njima i da sve te pare ulozimo u pojacanja.

Mnogo su pametni ti iz FMPa-cist kriminal.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Dosta mi je prica vise izgubili smo od FMP-a, nisu u spd, adresa u zelezniku, a kad ih dobijemo a je*i cigane, je*i zvezdu!
Dosta vise! Oni su se snasli kako su se snali, FMP zakupio fransizu, ime zvezda!
Ko je nama kriv sto svih ovih sezona samo kukamo, ko je kriv sto nema para, sto je Danilovic nesposoban, sto Silobad nista ne radi. zvezda?

Svi znamo koliko se ulozilo u zvezdu ovih sezona, ali krivca treba traziti kod nas!
Ja sam se nadao prolazu i pobedi, ali posle ove serije jednostavno sam dosao sebi, koliko god razoracan bio, i na trenutke bih i plakao i pojeo bih se.
Mislim da je ova sezona za nas zavrsena, gde u ovakvo bitnoj utakmici imas 2 ipo igraca, ostali nigde. Gde tebi Bezbradica vec trecu sezonu u klubu i nije napredovao ni malo. vucic, covic, svi jedemo govna, pederska drzava, alooooo, osvestite se malo!
Sami smo krivi sto se sve desava.

Nije ni Dule vise sto je nekad bio, hteo sam da precutim, ali dosta je cutanja, znam da je Bogdan prosle sezone pogotovo posle incidenta sa Duletom, nije ga je*ao ni 2%, izlazio, zajebavao se, nije imao vise Dule nad njim kontrolu kao sto je nekad imao nad svim igracima. Ne kazem da treba da se menja trener, cak smatram da bez Duleta trenutno mi cemo puci skroz. Ali ovako ne moze vise!

Dosta vise sa vucic peder kriv, pudlica se ulizuje, dosta sa glupostima oko toga da li je FMP ili zvezda, dosta!

Nije dosta! Vucic je p.eder! Covic je pudlica. Fmp-u niko ne moze da zabrani kako ce da se zove.
Jednom je morao doci kraj nepobjedivosti svih ovih godina, najveci razlog je nedostatak nasih igraca, iz naseg pogona, neki pravi talenat. Idemo dalje. Partizan nece propasti.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Evo kreće konferencija za medije na SK, Milosavljević i Vujošević.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Gagi Milosavljevic na konferenciji place, oci pune suza. Hvala ti ljudino, hvala ti legendo. Hvala ti brate moj.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Kakav covek ovaj Gagi. Ljudino glavu gore!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Dosta vise sa vucic peder kriv, pudlica se ulizuje, dosta sa glupostima oko toga da li je FMP ili zvezda, dosta!

OK, u pravu si, DOSTA ... ... si bio na ovom forumu. Doviđenja i sve ovo pričaj nekome drugome.

A za vas ostale koji ste iz predgrađa, ali ste ovde članovi, ne brinite, od sutra se ovde uvodi red. Ako se u utorak ulogujete i vidite da ste banovani, znajte zašto!

Što se utakmice tiče, izgubili smo od FMP, DA FMP, sasvim zasluženo. Bolji su i tu nema šta mnogo da se kaže. Biti bolji nije toliko teško kad u tim ubaciš pet miliona Evra. Koliki je naš budžet, dobro smo se i držali. Ne možeš do pobede sa tri raspoložena košarkaša.

Nema mesta kukanju i suzama. Idemo dalje! Biće tu još svega i svačega do kraja KLS sezone.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Vidim cigani spominju neki prekid serije, pa samo da ih podsjetim da je ovo neko drugo takmicenje od onoga gdje nam puse vec skoro deceniju ipo. A ovde je Cedevita prosle godine odradili to cime se vi sada hvalite.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Потпуно заслужено смо изгубили ову серију од мутираног ћокијевог клуба. Дужа клупа, јачи физички, више квалитетних играча, већа жеља за побједом и то је то.
Зашто је то тако, то је друга прича и сви је знамо.

Ми јесмо изгледали очајно, беумудо, без оног жара и жеље која нас је стално красила, изузев пар играча. Ту првенствено мислим на капитена Гагија :respect

Е сад, ви што нападате Сашу и серете о њему, прекините живота ви.
Човјек је дошао у клуб кад смо се налазили у најгорој могућој ситуацији, без икаквог другог мотива осим што ВОЛИ ПАРТИЗАН. Јесте у ове двије утакмице жешће засрао, али да га псујете и тјерате из клуба :banghead
На крају ми је најжалије њега што је уопште и долазио и навлачио бијес циганских малоумника на себе и породицу и зашто, да би га наши малоумници омаловажавали.

А заборавих из којег медија је ова курва што пита радоњу да опише Вујошевићев напад на мирка павловића. Пас ти јебо мајку циганко распала.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Gagiju dati ugovor do kraja karijere! Koja je ovi ljudina! Pustiti sve koji hoce da idu, ne moliti nikoga da se vrati, uzeti klince od 20 godina i pustiti Duleta da radi sa njima. Ovo jeste moguce, dici dupe i traziti po Evropi. Izgubili smo jer nam tim ne kompoziciju, atleticizam, z brda z dola napravljen! Skauing ne postoji, cekamo onog zalizanog idiota da nam nesto predlozi...Svaja cast Duletu i svim momcima koji imaju muda do poda! Ostali neka se zapitaju, a mnogi od njih nisu za Partizan! Nemaju ono sto Partizan odlikuje, hrabrost i borba do poslednje kapi krvi! Jebacemo im kevu u finalu domacice!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Prvo Sasu Pavlovica da bude sramota.Sram te bilo,iz meca u mec sve gori.10 godina NBA karijere,igrao sa najvecima,igrao startnu petorku sa Lebronom u finalu NBA.Lebron da je kojim slucajem gledao jedan minut tebe ovu seriju bi se pokrio peskirom....

Razumem da smo slabiji,jesmo,razumem da ne ide ali bre da zajebavas ovde sve oko sebe.

Vodimo 10 razlike,cetvrti mec,udje, za 2 minuta prednost ne postoji,promasaji,izgubljene lopte,faulovi....

Ej bre cetvrti mec,posle svega,u ovakvoj situaciji ti izadjes kao da si na drogama.

Da ne pricamo da celu seriju igra lose.10 godina NBA sprcano da te zajebavaju Lazic,iskrivljeni i slicni....

Ovu seriju smo mogli da dobijemo samo uz Pavlovica u ful modu,Macvan je igrao sve meceve i imali smo uvek po jednog dodatnog igraca svaki mec,dakle recept kao prosle godine,dobiti sa 3 igraca koji su bolji nego bilo koji protivnicki.

Vujosevic je vodio ocajno celu seriju,od trazenja tajmauta,izmena pa nadalje da ne pricamo o taktici,zaustavi Bobana a pusti 50 otvorenih suteva po mecu i to otvorenih da bih se ja namestio da ubacim koliko su prostora imali.

Nismo imali zelju,borbenost,taktiku,sudjenje,nista nismo imali.Sa jednim igracem ne mozes da dobijes nikoga a kamoli FMP...

Ostaje mi samo da kazem ,,darkness has come upon us''.Nek nam je Bog u pomoci i nama i zemlji Srbiji.....
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Sudeci po atmosferi na forumu, kad bi KK ne daj boze zamrzli ko cigane, malo ko od nas bi ostao u zamrzivacu.
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
sramota me je kakve komentare citam. momcima SVAKA CAST a vas koje je blam od ovog poraza nadjite drugi klub i navijajte za njega da se ne blamirate vise…

meni je srce puno i jedva cekam da placem i radujem se sledece godine sa EDOM, NIKOLICOM, BORISOM, NEMANJOM, JANISOM i ko god bude bio tu!!!

DRAGAN MILOSAVLJEVIC covek koji se jednom radja, kakav momak, kakav igrac, koliko ponosa sto je jedan od nas
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Потпуно заслужено смо изгубили ову серију од мутираног ћокијевог клуба. Дужа клупа, јачи физички, више квалитетних играча, већа жеља за побједом и то је то.
Зашто је то тако, то је друга прича и сви је знамо.

Ми јесмо изгледали очајно, беумудо, без оног жара и жеље која нас је стално красила, изузев пар играча. Ту првенствено мислим на капитена Гагија :respect

Е сад, ви што нападате Сашу и серете о њему, прекините живота ви.
Човјек је дошао у клуб кад смо се налазили у најгорој могућој ситуацији, без икаквог другог мотива осим што ВОЛИ ПАРТИЗАН. Јесте у ове двије утакмице жешће засрао, али да га псујете и тјерате из клуба :banghead
На крају ми је најжалије њега што је уопште и долазио и навлачио бијес циганских малоумника на себе и породицу и зашто, да би га наши малоумници омаловажавали.

А заборавих из којег медија је ова курва што пита радоњу да опише Вујошевићев напад на мирка павловића. Пас ти јебо мајку циганко распала.

O cemu pricas covece? Jel omalozavanje ako se kaze da Pavlovic ovu seriju gotovo i da nije igrao? Tj. i ono sto je odigrao, bolje i da nije? Jel omalozavanje ako se kaze da je Pavlovic juce imao indeks -1?
Jel je izrecena neka neistina? Licno sam popizdeo na njegovu igru, sutevima sa 10 metara i nasedanja na ciganske provokacije iako je najiskusniji tamo.
Treba samo uporediti igre Macvana i Pavlovica. Obojica igraju za kikiriki, a uporedite kako su ova dvojica odigrala ovu seriju.

Sto se tice utakmice, nazalost sam bio u pravu sto sam mislio da je ova serija gotova posle jucerasnjeg poraza. Jednostavno je njihov kvalitet dosao do izrazaja, da smo juce pobedili, uveren sam da bismo veceras bili mi ti koji bi slavili prolaz u finale.

Nek ide sve u picku lepu materinu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top