Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Značajna pobeda za mirniju završnicu ABA lige ali i za ozbiljnu pripremu za kup u Nišu..

Krug oko terena igrača posle pobede su Džiletovi časovi ljubavi...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Кад видиш да момци изађу на терен овако наложени, онда ти је срце пуно и без коначног резултата. А још кад та наложеност доведе до овако важне побједе, онда се нема шта рећи него БРАВО ЏИЛЕ, БРАВО МОМЦИ.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Cestitke momcima na borbenosti i logican slijed je bila pobjeda kao nagrada za pozrtvovanost.
Kada smo pali cvetkovic nas je povukao sto je bilo dovoljno da ih pregazimo.

Cvetkovicu ponuditi novi ugovor, boljeg domaceg igraca od njega ne mozemo pronaci na 1cu.



Ostaje zal za Dziletom od pocetka sezone jer bi 100% bili u 4, samo bi bilo pitanje bi li bili domacini u zavrsnici takmicenja.

Opet kazem ne zamjeram upravi na Bozicu, imali su neku svoju viziju koja nije urodila plodom,nazalost...

Msm da je Dzile sebi zacementirao poziciju trenera za sledecu sezonu i samo se nadam da mu se nece mjesati u izbor igraca na ljeto.

Muric imao 2 monstruozna poteza, kradja i kucanje preko ramljaka a onda ciscenje cosey-a na polaganju:buhaha

Nadam se da je ovo nagovjestaj povratka u formu u kojoj je bio u krki.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.531
Reaction score
4.143
Локација
Ljubljana
Partizan NIS and Pionir Hall swallowed Zadar
06. 02. 2016 at 20:55


lrg_37728017_aba.jpg


Partizan NIS downed Zadar in front of 6000 fans in Pionir Hall. Edo Murić confirmed that he is in great form...

ABA League 23rd round, Saturday, 6.2.2016:
PARTIZAN NIS - Zadar 87:76 (25:18, 16:27, 23:13, 23:18)
PHOTO GALLERY
MATCH STATISTICS
POST-GAME COMMENTS
Game recap: Full house, noisy crowd and a very exciting game down at the court… Just ordinary scenes when Partizan NIS are playing their home games. The black and whites used the loud support of their fans to prevail over Zadar in Pionir Hall. The home team did not have an easy job at all, but they managed to definitely break the resistance of the away team in the third quarter, mostly thanks to great defense…
Key moments: Zadar went on the half time with a lead in the pocket. It was 45:41 for the visitors, while they opened the second half with 4 consecutive points and increased the margin to 49:41. Zadar then had several chances to escape even more… They missed all of them and got punished. Partizan NIS made a remarkable 18:2 run and got in front – 59:51. The hosts stayed there all the way throughout the rest of the match.
Man of the match: Edo Murić is indeed in great form. Partizan NIS small forward scored 20 points in this match and had 7 rebounds as well. His overall index rating was 25.
Can’t trick the stats: When Partizan NIS score 87 points against you in Pionir Hall, then it is almost impossible for you to win that match. This is exactly what happened to Zadar on this Saturday evening.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mislim da priče kako ovaj tim i pod palicom ozbiljnog trenera kao što je Dzikić ne bi bio u borbi za prva četiri mesta se mogu lepo analizirati posle ovih mečeva.

Ne želim da opravdam tvrdnje "ljudi koji misle loše" kada su pričali o potezu uprave koja osim sprdnje sa klubom doprineli upropašćavanju/otežavanju karijere Legende Partizana,
već mi je jako bitno da napomenem da tek ona priča kako sa ovim igračima bi isto pobeda izvojevao i sam Obradović uz naravno sve opise tada su bile velike uvrede za svakog igrača Partizana ponaosob.
A da nema ni jednog jedinog izvinjenja sada
Bravo Partizane
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Iz naizgled katastrofalne situacije, gde smo se držali sa malim prstićem leve ruke o ivicu provalije, angažovanjem ozbiljnog trenera, uspeli smo da se popnemo i iščupamo.

Tužno je to što je pokušan eksperiment sa neiskusnim trenerom, pa sad iskusan "macan", da upotrebim Džiletovu reč, mora da vadi iz govana. Jel to nije lepo moglo od početka?

Džile hvala ti što postojiš! :respect

Čestitke igračima na fenomenalnoj borbenosti, angažovanju i samom pristupu meča! :clap

:napred Partizan
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.003
Reaction score
2.069
Локација
BGD
Svaka cast momcima na pobedi, veliki padovi u igri i danas ali dobro je ispalo na kraju :) Sve bolja igra i to raduje, ali definitivni nam je tim previse ogranicen. Muric odlican! Idemo dalje!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Cestitke dziletu i ekipi ! Bice sexa u kupu !

P.s. ne svidja mi se poslednji tamnoputi igrac koji je dosao,totalno je pogubljen i bez osecaja za igru
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово вечерас било лепо, баш подсетило на она времена. Било доста енергије, одличну хемију замешао Џиле, неке етапе када смо изгледали прилично озбиљно и једна фина, мала показна вежба како од готовог направити вересију, али дебели тренер ипак све испеглао на крају.
Сад кад је положен овај важан колоквијум, нема друге него да се командује повратак на основне положаје. Ови што су грешили на почетку, не би смели више ништа да брљају, просто нема простора, сад им је куд и камо лакше јер Џиле зна како. Нека човек ради, а ви набавите шта каже да треба.
Момцима честитке и нема стајања, дебелом тренеру :respect....иии поздравите Вашу маму.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Realno je da bi Džile sigurno bio u prve 4 u ABA ,ali je isto tako realno da bi ispušili u toj završnici.
Ljudi , mi smo očaj živi . Ovo je čisto Džiletovo znanje . Realno ,imamo 3 igrača koji zaslužuju biti članovi prvog tima.

Možda je ovako i bolje . Džileta nismo istrošili i sledeće sezone sa pametnijom selekcijom igrača imamo mnogo veće šanse .

Upravi zameram neznanje ,za ostalo nisam dovoljno informisan.

Malo je falilo da nas to neznanje mnogo skupo košta .

Pionir je i dalje pun , magija je očuvana ,idemo dalje...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
''Ja sam radio za šta sam dovedem.''

''Neće da puste Prtee''

''Brainstorming''

Ajnd u qrc, otvarajte temu za ovog čoveka. Zlotvor, novi davitelj.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da priče kako ovaj tim i pod palicom ozbiljnog trenera kao što je Dzikić ne bi bio u borbi za prva četiri mesta se mogu lepo analizirati posle ovih mečeva.

Pošto ste već počeli da zaboravljate samo da vas potestim... ovo NIJE isti tim od početka sezone!

Džikić svakako jeste bolji trener nego Pera, ali on je dobio gotov tim, donekle uigran ali u psihičkom kanalu. Da li bi mi, sa njim od početka sezone, sada bili među pravih 4, verujem da bi, ali to niko od nas ne može da garantuje.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja i mislim da to nije isti TIM.
Tim čine pojedinci kojima je jasna uloga na parketu.

Ako me podsećaš na razliku u igračkom kadru(?) od prethodne utakmice sa Zadrom-jedinu razliku primećujem što smo imali bivšeg reprezentativca Srbije
a nismo imali Darela. ?!
A kakvu uigranu košarkašku Barselonu smo imali posle 18.kola dovoljno govori činjenica da su se igrači raspitivali o raskidu saradnje ,a oni na kome se treba graditi budućnost Partizana bili puni samopouzdanja pole javne prozivke Todorića a na forumskim tribinama polako pravdale mudre reči kako su oni karcinom Partizana, a veruj mi da ne želiš da te podsetim u vidu video materijala kako je delovao plan napada košarkaša Partizana kada pređu polovinu terena.Neko bi napisao da gubimo utakmicu jer samo šutiraju i promašuju trojke.
Opšta havarija...A cilj bila samo jedna stvar-STABILIZACIJA.

A ako me podsećaš na oktobar 2015? Na dekret gde Partizan neće dovoditi strance itd.I da je takav tim preuzeo Dzikić, nijedna se rečenica ne bi završavala sa"ali to niko od nas ne može da garantuje.",
i ne bi bila oplemenjena sa zaključkom da gubimo jer Marinković maši 18 trojki.

Ne znam zašto je toliko teško prihvatiti činjenicu da su usrali motku na početku sezone a da sa dobrim trenerom bi se stvorila vizija, obradili Marinković,Murić,Aranitović,Koprivica,Magdevski,Glišić pa možda još koji igrač za narednu sezonu i zaključilo oko koga da se gradi kostur.

Pa nije Partizan ničiji uzorak za degustaciju pa da se samo malo proba, stavi Peru za trenera iako znaš da ne zna ništa... a ja ti neću zameriti jer nisi mislio ništa loše, nego se igramo malo.
Osvesti se Gazda aman čoveče.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top