Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ovo je jedno vrlo racionalno objasnjenje trenutne situacije, sa kojim se slazem u potpunosti, osim sto sam ja ubedjen da ce vlada srbije dobiti tu A licencu 100%.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ja sam nesto nacuo da Fiba obecava ozbiljnu lovu i da ce se dosta zaradjivati od te Lige Sampiona. Mislim da bismo trebali odmah da iskuliramo Djordija i ekipu, jer pre ili kasnije izgubice rat.

Nisi jedini, evo i meni upravo stigla informacija čak i o cifri. Ako je tačno, ODMAH potpisati i posalti ULEB u tri pizde materine.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Hvala kolegi na pojašnjenju. Jasno da je nama jedino i prihvatljiva sad FIBA jer u Đordijevom haosu nemamo šta da tražimo, osim kao puki sendvičari. Još ako FIBA daje pare, super, ali nemojte da se zajebavamo da ćemo uzeti više nego cigani kod Đordija.

Na stranu to što sve ukazuje da će FIBA, ako se sve bude odvijalo kako treba, odneti pobedu na duže staze. Mi ćemo izdržati, ovi iz rupe teško.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ako je tako kao sto pisete oko Fibine evrolige, onda sam ja za tu opciju.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Jedva resetovah šifru, Bog vas video :D

Elem, ja bih malo teoretisao o ovom odnosu ULEB - FIBA i gde je nama tu mesto. Napominjem da nemam neki izvor informacija, već da čisto logički iznosim svoja zapažanja...

ULEB ne sme da se ograniči na 16 klubova, i u pravu ste kada kažete da se sada vodi bitka oko drugog ešalona klubova koji nisu među tih 16, kako bi se oni privoleli ka jednoj ili drugoj strani. Prvo, ako FIBA napravi finansijski moćno takmičenje, i sami klubovi u njoj će imati više para, i u svojim nacionalnim ligama će biti konkurentniji timovima koji igraju ULEB-ovu ligu. Iz tog razloga ovo je čini mi se veliki izazov za ULEB. Kako napraviti dovoljno jako takmičenje koje će biti dovoljno interesantno sponzorima kako bi parirali ULEB-ovoj ponudi, ali izvukli i profit iz istog? Slažemo se da je sadašnji format EuroCupa neinteresantan u toj meri ni gledaocima ni sponzorima.

E sad, ukoliko ULEB drugom ešalonu klubova ponudi učešće u drugoj diviziji Evrolige, koja bi takođe imala 16 učesnika, a finalisti ulazili u Evroligu, verujem da bi to rešilo pitanje pobednika ovog sukoba. Pod 1, ne bi dolazili u opasnost šta činiti kada neko bankrotira, vezali bi pored sadašnjih učesnika Evrolige još osam klubova među kojima vidim i Partizan i Budućnost, ali i neke pilot projekte poput PSŽ-a (mislim lupam, ali kontam da shvatate na šta mislim). Naravno, svake godine bi se struktura menjala bilo zbog nedostatka novca, bilo zbog wild karti... Mislim da bi ULEB na ovaj način zacementirao svoj projekat.

Gde smo tu mi? Prvo, rano je da govorimo zaista o tome da li se okrenuti FIBA ili ULEB-u, jer koliko znam slabo ko od nas ovde sa foruma zna šta nam ko u ovom trenutku nudi, i da li nam uopšte nudi. Drugo, u skladu sa politikom ULEB-a ali i FIBE, gledati isključivo samo sopstveni interes, i to bar jedno pet godina unapred.

:pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc::pfc:
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
а наш савез чека да види шта ће иво лола рибар да уради у јадранској лиги па тек онда да донесе одлуку.
био бих веома разочаран када би подржали одлуку савеза,јер би у том случају подржали интерес цигана.
гледати само своје дупе,јебе ми се за интерес Српске кошарке,волим ову државу,толико да живим у њој,али не и људе који је воде,као ни њихове одлуке
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Postupiti kontra od prigradskog mutanta u slučaju FIBA vs pedersko-ciganski šljam šupak meraklija bartomeu. Tako smo sigurni da radimo ispravnu stvar.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Овде не постоји никакав "интерес српске кошарке". Не знам што сте се ухватили тога...
Ђилас је јасно рекао да ће савез чекати да се намире и задовоље цигани, и да ће се тек после тога заузети став.
Све је јасно као сунце. Нема ту шта да размишљамо на коју ћемо страну...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Је л' су то већ сви давно отишли у Пионир, или је утакмица отказана па мени нико није јавио?
Ево скоро прође дан, а нико ни речи.
Мада, шта има и од тога, боље да нам се језик развеже вечерас на паркету.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Vrlo vazna utakmica danas. Mislim da bez problema dobijaamo :napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Valjalo bi da pored nas dobije i makar Metalac... Gledam ovu Krku, ne deluje mi da mogu preokrenuti ovo u Nikšiću!

ALi najbitnije je da mi dobbijemo... Ako može sa 5 ili više poena ekstra, ako ne, onda bilo kakva pobeda!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Krka se dobro držala ali posle produžetka ipak pobeda Sutjeske.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Cestitke momcima i Dziletu, opstanak je sada obezbedjen 99%, a ostaje nam da na kraju izborimo sto vise pobeda, ne racunajuci utakmicu protiv Cedevite, u kojoj nam pobeda ne treba :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top