Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam zašto se čudite. Govna su namestila da igramo tri protiv pet, pa ni tu nisu bili sigurni nego su sudije reagovale. Mene više ništa ne može das iznenadi kad je ta bagre iz Železnika u pitanju.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Licno se nadam jednocifrenom porazu... a pobedi ne savetujem nikome da se nada, tanki smo mnogo
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Malo je glupo da kukamo na sudije, a mec jos nije poceo. Realno nama ako sutra zatvore Hecera, mi smo ga ugasili i da nam sudi nas pomocni trener. Mislim da su mnogo jaci, nego sto je bila situacija u finalu plej-ofa prosle godine, daj Boze da me nasi demantuju.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Da se ne lazemo, pucamo sutra.. Nasa nesreca je sto su psiho i njegov bata, a nebojsa iz beograda rece da su bolesno vezani, igrali basket, te imaju potrebu da svoju nedorecenu mladost konacno kulminisu. Tu dalje o sportu nema neke diskusije, nas odmer sa njima je 4-1 za njih i to je to... Dogodine je 8-0 za njih a nadalje videcemo..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Licno se nadam jednocifrenom porazu... a pobedi ne savetujem nikome da se nada, tanki smo mnogo

Po neni niko nije Partizanovac ko se ne nada pobedi protiv bilo koga a kamoli protiv kurve.
Ja sam se nadao pobedi protiv jednog Reala sa Raulom Ronaldom, Carlosem i Bekamom a necu protiv gudurica ili simonovica, daj bre...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
И шта сад, смеју ли ови наши да долазе у контакт са припадницима аријевске расе током меча и прођу некажњено и хоће ли смети да тапкају исту наранџасту лопту или ће за нас бити одређена нека у жуто обојена?
Ми смо дебело инфериорни, ту нема никакве приче, али ако будемо играли на победу, онда нећемо бити поражени, чак и ако изгубимо, а за то смо виђени.
Ако не дај Боже будемо поражени, онда се бар надам да ће председник, спортски директор, па и извршни, што да не, понети неку емоцију са тог догађаја.
Да не буде да су им посекли стари храст, док су садили каталпа нану.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako se naši bore, oni nema šta da izgube, jer protivnik je objektivno jači i iskusniji. Ako se ne bore i unapred se predaju, ne samo da će izgubiti utakmicu nego i obraz.

Dakle, borba pa šta nam Bog da.
 

DusanPFC

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
65
Reaction score
7
Nisu oni vratili 16mil nego 2,5% od toga

Zar 2,5% nije bilo samo za poreski dug na iznos koji su sami prijavili, a koji je bio mizeran u odnosu na ukupan dug od 16 miliona evra? Ostalo su se valjda "dogovorili" sa poveriocima, mogu misliti na koji nacin, verovatno slicno kao sto i danas dolaze do privatnih sponzora. Secam se i da im je Beko oprostio milion evra!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Po neni niko nije Partizanovac ko se ne nada pobedi protiv bilo koga a kamoli protiv kurve.
Ja sam se nadao pobedi protiv jednog Reala sa Raulom Ronaldom, Carlosem i Bekamom a necu protiv gudurica ili simonovica, daj bre...

Lično se uvek prvenstveno nadam borbi i mudima na parketu pa makar izgubili, to je PARTIZAN. Samo se nadam da ako izgubimo neće biti preteranog pljuvanja igrača, cigani su tvrda odbrambena ekipa, ako nam zatvore crnju možemo se samo nadati dobroj trojkaškoj seriji, a trojke šutiramo kao što šutiramo, ne očekujem previše...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Zar 2,5% nije bilo samo za poreski dug na iznos koji su sami prijavili, a koji je bio mizeran u odnosu na ukupan dug od 16 miliona evra? Ostalo su se valjda "dogovorili" sa poveriocima, mogu misliti na koji nacin, verovatno slicno kao sto i danas dolaze do privatnih sponzora. Secam se i da im je Beko oprostio milion evra!

Sve si rekao
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.432
Reaction score
40.832
Локација
Žrnov
Zašto temu zagađujete, prvo da vas pitam?
Drugo, nisu svi poverioci prihvatili, ali ćute i čekaju bolja vremena, pa će da pokrenu tu priču... neće se to baš tako završiti sa privatnim poveriocima i bivšim igračima...

Od večerašnj utakmice očekujem da se pobijemo sa njima na terenu, pa kom' opanci tom i džeri :D

STRAH U VAMA IZMIČE KONTROLI!!!!


:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Neka se nasi danas bore kao lavovi i da izgubimo nece biti smak sveta niti prvi ni zadnji put, nazalost ovo je njihovo vreme nasa nova era vladanja nadam se da ce doci uskoro.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ovo nije derbi, derbi je postojao nekada. U fudbalu protiv crvenih cigancica jeste derbi u kosarci jok.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.432
Reaction score
40.832
Локација
Žrnov
Meni je bio rođendan, ali može i zakasneli pokol :D ne pravim pitanje
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Kad vidim ko sudi, jasno je koliko nas se i dalje plaše :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top