Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.487
Reaction score
13.418
Локација
tamo daleko...
Kako ja volim KKP. Pa meni nije dobro i kada izgubimo pripremnu utakmicu.
"Samo da bori se, bori se on".

Svidja mi se kako igra Gegic. Kao i Landale.
Losa odluka Canka, u zadnjem njihovom napadu u regularnom delu.

Sudijske picke, bravo slepci jedni.

Partizan je za sve, i uprkos svemu - INSTITUCIJA. Jebacemo mater svima na kraju sezone. To je ta ekipa!

Svaka cast braci u hali.
I naravno, umri vucicu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.806
Локација
Nedodjija
Bravo, bravo, bravo!! Puno srce...

Ima ovde da se ispravlja i radi jos jako puno, fale jos par igraca koji ce jos bolje krpiti ove rupe koje nastaju u odbrani.. Jako me potsecaju na Duletove ruze, ima ova ekipa neki poseban zar...

Ko ce da ceka nedelju dana do sledece tekmeee!!!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ja uopste nisam zadovoljan.

Od ovog sastava Partizana ocekujem mnogo, i danas sam ocekivao pobedu.

Canak u presudnim momentima statirao.

Alo bre onaj zadnji napad Buducnosti, pa igranje protiv 5 bekova protivnika nekoliko minuta i samo jedan kos iz reketa.

Poludeo sam....

Bravo za borbenost bice bolje drugi put, ali nikako ne smemo biti zadovoljni porazom od bilo koga, a kamoli ovih siptara.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko god nisam siguran u Canka bude mi drago samo sto onaj folirantski mag marketinga sa svojim teksaskim naglaskom i smekerskim konferencijama nije kod nas, bez obzira na to sto zna zanat.
Ekipa raste, dobre role većine igrača. Bili smo bolji na gostujucem terenu od višestruko skuplje ekipe koja se kompletirala još u julu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Biće to dobro sve, ima vremena! Ja sam prijatno iznenađen.
Što kaže Spejs, puno srce...

I meni se sviđa Gegić u nekoj rotaciji, zanimljiv igrač, Lendejl takođe, Zagorac je baš, baš dobar, a još kad se vrate Si i Novica...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mene brine sto nemamo u ekipi cistog sutera, nekog ko moze da pogodi 3,4 trojke po utakmici i bas se vidi da nam fali
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Da ne ureknem, ovakav Partizan odavno nisam gledao. Odlicna igra, ali naravno ne smeju momci da se zalecu, ipak su ovo pripremne utakmice. Budućnost, iako ima tim sastavljen od gotovo samo Amerikanaca, nije toliko jaka koliko sam ocekivao. Nama fale Si i Novica, posebno ta četvorka.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Браво момци тако се игра за Партизан, борба до максимума. Да ли има грешака и мана има наравно али све да поправити, ако момци овако наставе за резултате када буде требало не бринем. Такође ми смо играли без минимум 2 играча, а Будућност комплетна и са играчима који немају баш мали рејтинг.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja na svadbi u Loznici pa nisam ni mogao da pratim tekmu. Ali drago mi je kad vidim da smo otišli u produžetak i kad vidim da ste svi zadovoljni i srećnim BORBOM! Kad je KK u pitanju meni je to na prvom i poslednjem mestu! Bice ovo PARTIZANSKA sezona! Idemo grobarijjo!!! :partizan-fan:
A sutra, kad svane u Humskoj!!!! Ogrejaće i obasjaće!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Kolko god nisam siguran u Canka bude mi drago samo sto onaj folirantski mag marketinga sa svojim teksaskim naglaskom i smekerskim konferencijama nije kod nas, bez obzira na to sto zna zanat.
Ekipa raste, dobre role većine igrača. Bili smo bolji na gostujucem terenu od višestruko skuplje ekipe koja se kompletirala još u julu.

Partizan je veceras igrao na domacem terenu!
Jos jednom smo pokazali da RS zivi za Partizan i njegov dolazak. Nadam se da ce se ova emocija prenijeti i na Pionir. Ovom timu svaki decibel vise znacice mnogo.
Nema se sta momcima zamjeriti izginuli su veceras i vidjelo se da im je poraz bas tesko pao. Ali samo nek ovako nastave, svaki pojedinac moze visestruko vise nego sto je to veceras pokazao. Raduje i sto je ispostovan Duletov postulat, ovaj tim ce biti sampionski nadam se da ce to biti vec ove sezone.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da mali Gegic je par puta odigrao brutalnu odbranu na njihovim plejevima, samo nek mali nastavi tako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top