Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Dok god se momci bacaju po terenu za svaku loptu biće im sve oprošteno! Borba je bila prisutna u svakom trenutku!

@Silvija Mizdrak Lepo baš izdgleda grb na centru sa zlatnom zvezdicom! :šal

Jebo ih Mulalić! 2:0!!!!!!! Pritisak!!!!!!! :napred-partizan:
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Следеће коло је заиста итекако битно Морнар незгодан велики дужник, ривал у борби за плеј оф, ту ако би добили велики посао би направили. Наравно ту ће бити Врањеш који ће све погодити.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Dosta stvari podseća na dobra stara vremena..
2h pre početka utakmice dvorana rasprodata..
Krcate tribine ,pozitivna atmosfera..
Uzbudljjva završnica..
Još jedna pobeda Partizana..
Hvala momcima i stručnom štabu.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
RotoShack
"Nadam se da im se nece ponoviti"

Potpuno se slažem! Pionir je neosvojiv domaći teren samo kada je 100% u utakmicu, kada "tribine grizu!". Milion puta sam rekao da nigde na svetu kao mi ne razume košarku. Postoji taktika i disciplina navijanja. Ljudi poznaju "ritmiku" i dinamiku košarkaške igre, prepoznaju trenutak. Mora da se ogluvi na zvižduke, da se izgubi koordinacija... Ono navijački "presing" zajedno sa ekipom po celom terenu. Bezbroj puta sam plakao na početku i na kraju svake tekme u EL ali od sreće! Naterali smo sve komentatore u evropi da ćute kada se grmi pesma sa tribina. Protivnici u transu, tresu im se noge... Ovo je bilo tek na momente ali vidi se da nema presinga ni na protivnika, ni na sudije... Mlako je sve ovo u odnosu na šta može da bude. Ako se ove podele nastave sa ispoljavanjem na samim utakmicama, bojim se da će se izgubiti onaj zasluženi rejting apsolutne nenadjebivosti Partizana na domaćem terenu. Nas bre "nisu smeli" da pobede. Počnu i protivnici plakati kada čuju huk. Svi koji su odavde otišli u beli svet, ostali su Partizanovi do kraja života upravo zbog svega toga. Bila je to nekad sinfonija tribine i parketa koje sviraju i melju protivnika zajedno. Greota mi da se to ugasi.

Ova ekipa je bila danas ŠESTI IGRAČ tribinama - ujedinili su tribinu svojom borbom i zalaganjem, makar na kratko!
Rasplaka me. Svaka cast na postu, potpisujem svaku rec.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Mi, kao navijači, smo specifični u prepoznavanju momenta, kad treba pomoći igraču kad pogreši, a ne dodatno ga gurati u bunar, i nekako logično je da se igrač trgne, digne, reaguje na podršku, zahvali se na njoj, boljom igrom, koncentracijom na parketu, u krajnjoj liniji i borbenošću... Ali ono što mene, pored frakcija, mnogo nervira, kad rival ima loptu, hoću zviždanje i zviždanje i zviždanje... A ne tralala... Pritom, tekstove zna njih desetak u srcu te frakcije, nek' si jebu mater...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Momcima čestitke na pobedi i na borbenosti. Borba, borba i samo borba. Ali moram priznati da smo u pojedinim trenucima izgledali baš bezveze.

Sinoć sam prvi put uživo, kao i većina, gledao Pejdža i Lendejla.
Mislim da Pejdž neće moći ništa ozbiljno da brani i da će nam to biti veliki problem. Čanak pokušava to da sakrije ali vremenom će nas svi provaliti.

Lendejl mi je skroz nedefinisan, u jednom trenutku me oduševi, a u sledećem se krstim.

Biće zanimljivo videti kako će njih dvojica ubuduće reagovati na pun Pionir.

Zagorac baš sa mudima, zalepili su ga par puta ali i dalje je napadao. Njega Pionir radi u pozitivnom smislu, čak je i izjavio da mu se čini da nije igrao košarku do sada.

Ne znam u čemu je fora sa Gegićem i njegovom malom minutažom.

Si potpuno van ritma i mislim da će mu trebati puno da se vrati. Sinoć za 15 minuta nije imao ni jedan skok.

Nikolić odličan za rezervnog pleja, promenu ritma, odbrambeni presing. Još kada bi malo više gledao koš i nešto iskreirao u napadu,...

Biće ovo zanimljiva sezona, kao i svaka.

P.S. Naklon za "Semenkare" i objašnjavanje "najvernijima" za koga se i kako se navija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima ova ekipa onu energiju i draž, onih ekipa.
I vidi se da ima prostora da raste, najgore je kao pre 2 godine otvaramo sezonu, dobijamo i vidiš da nijedan igrač do kraja sezone neće napredovati i da je to to.
Imamo malo problema sa preuzimanjem odgovornosti, ne zna se ko je glavni kome ide lopta, ali čini mi se da Vanja i Zagorac preuzimaju tu ulogu, Zagorcu kapa dole za ono u drugom poluvremenu.
Vanja nekad srlja, ali ono polaganje levom preko Begića je rešilo utakmicu, odličan potez.
Trenutno previše zavisimo od Gagića, a on previše zavisi od svojih gluposti, kad ga nema, duva promaja dole. Lendejl je bio u autu što se tiče napada, ali jednostavno je takav dan bio, ali što se tiče odbrane jednostavno je slab.
Pejdžu treba par partije gde će da uzima odgovornost malo da se razmaše da nauči sam sebi da kreira, ne može da živi od povratnih.
Ali bez obzira na sve mane, ima neku fizionomiju ekipa, borba je tu, ne tražim više u jadranskoj.
Na startu sezone dobili 2 konkurenta, odlično...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dok dodje snimak utakmice da podelim neke video klipove sa tekme..



Do5V40wXgAI2VyH.jpg:large


Neki novi klinci!!! Kakve grobarske njuskeee, Ali, Sani, Zagor, Peca, Vanja, Novica, Gegic, Gavra.. to je to sto zelimo!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Utakmica sinoć je kao neka vrsta ponovnog rađanja nekog velikog Partizana. Pun Pionir, mlad tim sa oscilacijama u igri, preokreti, na kraju pobjeda na guranje, najslađa. Zagorac stvarno izgleda kao igrač odluke ove sezone, sviđa mi se što je tu i Vanja kao ispomoć.

Škripi malo centarska linija u odbrani, kad se Gagić uvodi da se pojača malo odbrana, onda dovoljno to govori. Fali nam, rekao bih, jedna čvršća petica.

Ne sviđa mi se to što dosta napada poslije osvojene lopte završavamo prebrzo, jako rijetko se stane i umiri lopta, previše idemo u trku. Ali dobro, mlade lude glave. Nadam se da će se neke stvari ispraviti, ima vremena, za sad izgleda možda i previše dobro.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Gledajuci pudlice I milogorce samo se potvrdjuje prica da cemo svakoga dobiti sa borbom pred 7000 ljudi, ali da bi bili konkurentni za titulu, samo da bi bili konkurentni, moooramo dovesti beka I skočka..
Dzikic ce brzo u Krku ako ovako nastavi.. na -20 uzima tajmaut da se malo izdere za gledaoce pred malim ekranima, njegove krivice naravno nema. Da su nama te pare osvojili bi evroligu...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...sa-Partizana-i-Zenita-u-prodaji-od-ponedeljka

Kako se navodi u današnjem saopštenju na sajtu crno-belih, ulaznice će se prodavati u ponedeljak od 10 do 16 časova u Humskoj 1, u kancelariji 220, i u Tiketlajnu na Novom Beogradu od 10 do 18 časova.

U utorak će se prodavati od 10 do 16 časova u Humskoj, od 10 do 18 časova u Tiketlajnu, a u hali "Aleksandar Nikolić" od 17 časova do početka utakmice.

Utakmica Partizana i Zenita u drugom kolu Evrokupa igra se u utorak od 20 časova u Beogradu.

Karta za tribine košta 400 dinara, s tim što je tribina A rasprodata, dok je ulaz u parter B 600 dinara, pošto je parter 4 rasprodat. Karta za belu ložu je 2.200 dinara, dok za vip ložu treba izdvojiti 2.500 dinara.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Zaprepascen sam kako je Buducnost odigrala.

Sto se ove teme tice, prevideo sam razlog zasto je ukinuto glasanje za igraca utakmice.

Verovatno je razlog bio ulazak SNS-a u upravu i degradacija igrackog kadra i borbe na parketu uopste, bezvoljnost tima.

Koji god da je razlog, mislim da je ovaj tim zasluzio da se vrati glasanje i izbor za najboljeg igraca.

Predlazem za ove prve utakmice da glasamo retroaktivno, a posle svake sledece utakmice da imamo redovno glasanje.

Utakmica je bila ocekivano teska, ali raduje pun Pionir i sto smo poceli da dobijamo neizvesne zavrsnice.

Ima dosta prostora za napredak, kako individualni, tako i timski. Bice ovo dobra sezona.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Drago mi je zbog borbe, zbog energije, zbog neke nade koja je opet tu...
Vjerujem da momci imaju to što nam je nedostajalo. Biće to OK kad se u tim uključe Novica i Si, jer nam fali neko iskusan ko će da preuzme odgovornost kad je gusto, kao što je to svojevremeno radio Kecman, ili Pera Božić... ili Bogdan, ali on je već vanserijski igrač :)
Biće guravo protiv ćortana, kao i svake godine otkako je krenulo ne državno guranje mezimice, jer to traje oduvijek, već sistemsko urušavanje Partizana.
Još da se Kimijevi i oni drugi konačno razračunaju, pa da se navija kako dolikuje.

Meni je utisak dana to što Čanak izgleda ne bi tražio tajm aut čak ni da mu plate.
Je l' to ona taktika da ekipa nauči da se sama čupa iz kriznih momenata ili šta?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.673
Reaction score
3.581
Локација
Niš
Prođosmo nekako i Olimpiju. Malo nas usra na kraju, ali jbg, mnogo puta nas sreća i nije služila.
Vanja kao što ste i rekli, sve zavisi kako prođu prva dva šuta. Ali zato izgleda da će "Duh sa sekirom" ove godine da bude konstanta.
Igrali smo u jakom grču. Ovde se pominje pun Pionir ali džaba kada navijanje nije objedinjeno. Jedni zvižde dok drugi pevaju...
Jedino ih ona trojka ujedini.. Nadam se da će biti više takvih momenata...
Pobeda se piše to je ono što je bitno. Da ne gubimo od direktnih konkurenata, njima treba da dođe sada još neki crnac plej tako da će biti još jači.


Sad idemo dalje.
Dolazi Zenit. Kvote od jutros čudno divljaju, počelo je s 1.98 na nas, skočilo na 2.15, sad je već 2.6. Neko dobre pare stavlja na njih.
Inače kažu da dolaze bez Karaševa. A nisam siguran i dal će onaj crnac, Armand, da im igra. Razbio rame protiv Telekoma, vidim da u VTB nije igrao, inače Lokomotiva ih je ubila 20 razlike.

Ako Karašev stvarno ne dolazi, onda će verovatno sve da se vrti oko Brendona Jeningsa. On opasno igra, ali ponovo nadam se ćemo da igramo maksimalno fizički jako na njemu, i da ga ograničimo koliko možemo. Imaju jak roster, ali mislim da bez ova dva imamo šanse da ih dobijemo.
Štimac im je u prošloj za 9 minuta u prvom poluvremenu ubacio 14 poena. Ali Turk Telekom ima samo 5 stranca (4 crnca i Štimca) i kad bi oni izašli ovi bi išli na +20. Mada nisam gledao na kraju kad su se vratili na šta su ličili.

Ako želimo da prođemo grupu, trebaće nam neki podvig, osim pobeda koje se očekuju kod kuće. Pošto smo prošle kolo propustili, ovo je možda šansa da se povratimo.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Možda je glupo što ovo pišem ,ali ne mogu da se otmem utisku da je ova utakmica neki prelomni trenutak,ne za sezonu već za celinu,pre dve godine isto protiv Olimpije su neke njuške tukle ljude sa decom koji nisu pristali da budu ljuske bez mozga.
U subotu ponovo Olimpija ponovo minut ćutanja ,ali ovaj put za nekoga ko je to apsolutno zaslužio i za to vreme se nije čuo ni jedan zvuk u hali gde je bilo 7000 (ne znam tačnu cifru jer nigde pročitao nisam) ,zato se i nadam da je ovo prekretnica za tu lošu karmu.
Smetalo mi je strašno prepucavanje dve tribine i različite pesme,puca glava u tim momentima ,umesto da cela hala zviždi kad oni napadaju 70% zviždi ostatak tra la la .
Drago mi je što sam bio među semenkarima koji su pokrenuli zvižduke cele hale.
Malo pišem zbrda zdoal,na poslu sam pa praštajte
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top