Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Idemo momci samo jako do pobjede, cvrsta odbrana, da krene sut, i mogu da se pakuju
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jebalo ih njihovo odvajanje tribina na svim prolazima panduracija i ne pustaju dalje i sad moram na stranu sa agentima
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.907
Je l' samo kod mene na SK1 nakon prve cetvrtine pocela odbojka, koja je i na SK2, a na SK 3 nasumicne nindze, takodje odbojkasi.

Proveravam da li dobro vidim.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Da l' je moguće da nam probijaju Pejdža u svakom jebenom napadu i on ga i dalje drži na terenu ...

edit: debilno spominjanje porodice, ovo će biti kažnjeno sigurno ..
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Bez namere da komentarisem tekmu dok traje, samo bih se nadovezao na ovo za Pejdza... Kada je dolazio citao sam njegov skauting lane sa draftexpress-a kao i ESPN izvestaj o rukijima na kraju prosle sezone i svuda se jasno navodi da Pejdz usled svoje konstitucije i gradje poput pubertetlije ima ogromnih problema u odbrani sa cuvanjem protivnickih plejmejkera i/ili bekova, sto se u prvih par utakmica u nasem dresu apsolutno manifestovalo u njegovoj igri, i sto je jos gore mi ne umemo da pokrpimo to i izrotiramo odbranu nakon tog "breakdown"-a sa vrha reketa...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Tako je! Dobra igra, sigurni smo bili na kraju, kao iskusni matori tim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top