Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Bravo za momke,mnogo mi se svidjaju. Mislim ta mladalacka energija,borba,trcanje... Imaju mane,nervirace nas ali mladi su,pa je i logicno da bude tako.
Olimpija vrlo neugodna,manje vise solidno popunjeni na svim pozicijama. Njihov play Span me odusevio,ubica tipicni,i spolja i prodorima nas ubijao,al ko ga sisa izgubio je :)
Kod nas se izdvajaju Zagor i Vanja,i defanzivno Nikolic. Gagic standardno ludilo,novi strendzeri nesto bojazljivo,a sy u kanalu nadam se trenutnom,peca koliko je igrao skroz ok... Canak malo bagovao. Sve u svemu pobeda se racuna!
Kako me nervira razdor navijaca,bas je smor da se grobarska pesma cuje sa dva kopa,a teska posla da ce se skoro to promeniti.
Mora da cepimo Zenit i ciganskog smrada.
Napred Partizan!!!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Niko nije spomenuo Pecarskog i njegovu solidnu rolu u 1. poluvremenu, sa onom blokadom i ofanzivnim skokom i pogotkom za 2+1 dok kamera prikazuje Pecarskog seniora kraj parketa.
Bude drago vidjeti Zagorca, Vanju, Pecarskog, Nikolića, Gegića, Sanija u isto vrijeme u istom timu.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ovo vise nemoj pisati...
"Usra nas", jbt zvuci kao da ti je krivo sto smo pobedili.
Ovo shvati kao dobronameran savet, a ne napad ili provokaciju.

Ja npr. ne znam ni sta je on gledao ,jer kako moze nas da usere ,a oni nam bez gledanja kosa daju dve trojke pred sam kraj i to sa 9 metara maltene,svaka lopta sa bacanja njima se izodbijala i ostalo :confused-smiley-013: meni pre deluje da je Olimpiju sve zivo sralo_Onaj Span ves masinu da je bacio prosla bi kroz kos.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Последња измена:

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Da li možemo Zenit da dobijemo? Realno prejaka ekipa za nas, ali igrace danas bez Karaseva i Amanda, mada tu su Dzenings, Voronov i jak centar Rejnolds. Dzening protov Lokomotive imao 15 poena, ali sutirao iz igre 4 od 15. Treba nekako zaustaviti ovog centra i Voronovu ne dozvoliti da previse sutira za tri.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
A i ti ne znam šta si gledao. Kakva mučna utakmica, ovo je poezija u odnosu na igre početkom sezone 2012/13. Možda je tebi mučno, meni je slatko.

Druze mozes ti da pricas sta hoces ali i sami igraci su rekli posle utakmice da ih je blokirala atmosfera na pocetku utakmice pa sve do poluvremena.Sto se tice utakmice,bilo je mucno jer smo vise puta trazili nacin da se odlepimo i svaki put su se vracali sto nasim glupostima ,sto trojkama iz nemogucih pozicija.Slatko se i meni ovo zavrsilo jer smo pobedili i to smo do nje dosli borbom i partizanstinom Radeta i kad nije islo ostalima .Sto se poezije tice,ako ti zelis da gledas ovakvo kidanje zivaca do samog kraja sa ekipama poput Olimpije to je tvoja stvar,moja zelja je da Partizan ovakve protivnike pred punim Pionirom pregazi jer smatram da za to imamo kvalitet ,e tad ce za mene biti poezija.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Srećno danas momci! Ponovite pristup protiv Olimpije, borba do kraja i rezultat neće izostati:šal
Pionir me danas neće videti pošto me uhvatio ovaj grip gadno:cry: Mada, dug je dan:D
P.S. Čuvajte mobilne, novčanike, tašne, itd. Znamo svi koliko :picka-ciganska: voli da krade!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Fale im jos dva igraca, def imamo prostora za neko iznenadjenje..

Peterburžani u Beograd stižu nekompletni, šef stručnog štaba Vasilij Karasjov ne može da računa na dvojicu jako važnih igrača. Donedavno najveća zvijezda tima, reprezentativac Sergej Karasjov, u sudaru s krilnim centrom Lokomotive Džamelom Meklinom zadobio je povredu ramena i biće dvije nedjelje van terena. U ranoj fazi duela protiv Turaka američki bek šuter Šon Armand je napustio igru nakon nezgodnog pada, a termin njegovog povratka jоš uvijek je neizvjestan.

http://kosmagazin.com/zenit-partizanovog-rivala-predvodi-nba-vunderkind/
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Znači fale tri. I to tri iz prve postave. Možda je navijački, ali 1&- je ovde poklon sada...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Mora se dobiti ovo veceras, ne igraju cak tri igraca iz prve petorke. Voronov i Rejnolds ce im veceras biti prve opcije u napadu. Napred Partizan!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Doveli su Gala Mekela, tako da će možda i on debitovati...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
I da su uspeli da ga registruju sta bi on mogao da pokaze bez krstenog treninga sa njima.
Tako da veceras samo hrabro jako i borbeno :napred-partizan:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zenit bez tri igraca ali ipak je to i dalje jak tim. Nekoliko izuzetnih igraca kojih mogu da igraju u vecini evroligaskih ekipa.

Sa nase strane je bitno da zagradimo skok kako nam se nebi ponovilo onoliko ofanzivnih skokova protivnika kao protiv Olimpije. Tu nam je Rejnolds najveci problem. Malo cemo lakse disati na bekovima, mogli bi da ih napadnemo pick n roll igrom i vidjecemo ko ce kod njih preuzeti ulogu plejmekera. Vjerovatno ce Scrub koji je igrao u njemackoj prosle godine pa ga Aleksej poznaje.

Prizeljkujem velicanstvenu atmosferu na tribinama, kao nekad, Cini se da ce semenkari opet morati da povedu navijanja.

NAPRED PARTIZAN!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Igra Partizan , napuniti halu i oderati grlo.

Jedva čekam da završim sa poslom i pravac za Beograd.

Verujem da ćemo napredovati kako sezona bude odmicala, ekipa je dobra i perspektivna.

Danas očekujem dobru partiju Lendleja i da podigne formu .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top