Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ne znam da li je nama Grobarima to u genima ili sta li je ali medju nama opet pocinje da se pravo neko idolopoklonstvo treneru kao i predhodnima( Pera, Dzikic, Canak....Pera i Canak u manjoj meri), ljudi covek je dosao, da jeste ima ime , ima i znanje, hvali kk i navijace hvala mu, ali mi cemo o njegovoj ulozi u kk moci tek da pricamo kajem juna 2019 god, do tada puna podrska !!!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Razum:"Ne možemo bez Zagorca da ih dobijemo. Čak i sa njim u ekipi su oni favoriti na domaćem terenu. Trinkijeri je tek došao, uređuje sistem, biće to odlično samo da nas zaobiđu povrede u ključnim momentima sezone."

Srce:" Ma koji crni Zenit i košarka nabijem ih na kurac zajedno sa onom :picka-ciganska: što ga baba naučila da krade pehare jebem li im mamicu svima! Ima da se ujedini ekipa zbog povrede Zagorca i da odigra celu tekmu jako, u kost. Idi u kladžu i stavi pare na Partizan čisto zbog malera. Jao Gagiću jebem ti sve živo ne budeš li odigrao partiju životu danas."

Od juče me drma ovakva šizofrenija.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Finale kupa se ne računa. To nije osvojio samo onaj ko ga nije igrao :D Usput, nema odavno nikakav značaj kao ni KLS... Ali kako god, meni večeras miriše na pobedu... Napred Partizan!!!!!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Previše su oni čvrsti za nas. Ne može se tu ništa promeniti za 15 dana...
Turk telekom je uspeo bez nekih velikih problema da ih zasutavi. Naročito Janingsa. A teško je da takvi timovi kiksiraju dva puta za redom.
Mada uvek možemo da se nadamo :D

Inače ono što je juče suđeno Trentu je smejurija. Znači Kalnietis skače na šut, floater neki s slobodnih bnacanja, odbrambeni igrač ga gurne od pozadi i ovi sviraju faul u napadau jer je Kalnietis pao na odbrambenog...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pa vidjeli smo kakvo domaćinsko suđenje Trento ima, baš kad je igrao protiv nas.
Otprilike kao cigani.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bitno je da udjemo u utakmicu kako treba i da igramo pametno. Neko ce morati da povuce i da ubaci 20+ poena to se podrazumjeva. Mislim da je za nas veci izazov od protivnika to da budemo glavom u utakmici svih 40min. Izostanak Zagorca tezinu zadatka podize na novi level ali to ne znaci da je pobjeda nemoguc ishod.

Napred Partizan!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dr-Tvj5WwAI8OXp.jpg:large


Ziv je rade...

I samo da vas potsetim jednog slucaja od pre par godina..

http://www.rtv.rs/sr_lat/sport/fudbal/krstajic-polomio-nos-igra-sa-maskom_211339.html

YqZk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTm1JN01EQV8vMDQzMTFkNTk5YWFiY2JlNWM0YjQ1OTAyYjJhN2JhMGIuanBnkZMCzQLkAIGhMAE
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mi na SK 3, a kučka na SK 1.

Baš bih voleo da čujem objašnjenje zašto tako.

Mislim, znam da je kučka- Srbija, nikad Jugoslavija, galaktički šampion, stub, i ostala sranja kojima im ispiraju mozak, al' bih opet voleo da čujem da je to razlog i od ovih majmanu sa sport kluba, jebo ih kovačić.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bez Zagorca male su nam šanse mada istorija nas naučila da Partizan kad god je neko potcenio dobio je po nosu..

Borba bre..
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Imas na 80 strani link. Ja kad sam cuo da je Vanja odlican suter ugasio sam ton.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Posle prvog poluvremena imam samo da poručim sudijama: da Bog da vam život sudio onako kako ste vi sudili nakon vođstva Partizana od 9 razlike.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Osvetilo nam se 5 minuta gluposti.
Jebi ga..
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Dokle ce da nas sere sa povredama vise nek ide u... sve. Zenit smo imali. Citavu utakmicu vodimo,malo je falilo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Tako malo nedostaje da zalicimo na ono nase.
Mora da zgrabimo ovu priliku da se vratimo na nas nivo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Govna lopovska... Neka, jebo vas zenit, tačno mi puca za ovaj EK... E da, banovao bih one što su pisali kako gubimo glat.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top