Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Velika šteta za ovaj poraz, ovo je moglo bez ikakvih problema da se dobije i bez Zagorca, i trebalo je.

Tačno se videlo od sredine treće da nemamo više snage i to je to... Bezveze. Skok i građenje koša i dalje katastrofa.

Jedva čekam dan kada ne budem morao više da gledam Vanju Marinkovića u Partizanu. Dečko je toliko nekonstantan i nepredvidljiv da je muka gledati ga.

Pomaka definitivno ima, idemo dalje... velika šteta!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja koliko sam razumeo on je rekao “Odrastao je, pitaj njega, on zna”

A ne da treba da odraste
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Danas slavim Vraceve, ostavio sam i goste i sve zbog Partizana. Sto kaze kolega Opelenac ubijaju me porazi Partizana.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Poraz od 4 razlike nije tragedija s obzirom da smo igrali protiv jake ekipe i bez najboljeg igraca.
Ono sto je nasa tragedija to je sto moramo da gledamo Vanju 33 minuta i Gegica 26 minuta na parketu :krsti::pop
Opet ponavljam ,imamo dobar tim ali ako mislimo da sezonu guramo sa mucenim Gegicem i Vanjom na poziciji dva....mrka kapa
Dobra vest je sto se Trinkijerijeva igra nazire.Cankov Partizan bi ovde izgubio 30+ razlike.Bice bolje.Teraj dalje
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ljudi, sve kritike za Marinkovica stoje, ali on ima 21 godinu....
Nije svako Bogdan, i mislim da to sto je Bogdan jako skoro napravio neverovatnu karijeru stavlja i Vanji preveliki pritisak na ledja.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ljudi se postavljaju kao da je Vanja na sva usta izgovarao, ja sam najveci ikada u Partizanu, ja hocu da budem kapiten sa 18 godina, hocu da budem glavni. Njegova uloga nije izraz neke protekcije, ili da mu je otac neko mudo nego jednostavno poklopilo se da igra u jednom od najtezih perioda za Partizan. Ja njega nikada nisam gledao kao ekstra talenta, o izgradjenom igracu da ne pricam, pa mi ne pada tesko toliko njegova nekostantnost. A to sto ima takvu ulogu, to odredjuje trener, ako vidi bezobrazluk ili nepostovanje saseći ce to osim ako i Andrea nije dovoljno dobar, sledeci trener onda neko sa foruma , mozemo da glasamo :D

Bice bolje sigurno samo ne moze odmah, prvo moramo da dobijemo jednu 4-u ljudsku nadamo se Jankovicu i Novici. To je najvaznija pozicija u modernoj kosarci,ako je cetvorka kvalitetna.

Najvise bih voleo da vidim kurcevitost u Podgorici sada, da zele da pobede jednu iskusnu ekipu, bas bi nam to puno znacilo a ovi nisu nepobedivi daleko od toga.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Problem je što smo se mi svi primili na priču da je on novi Bogdan. Džabe što smo imali koliko već prilika da se uverimo da nije, kad to i dalje stoji kao Damoklov mač. Ajde da vidimo šta će AT uraditi od njega, nemoguće da nema materijala ako ga je već DV planirao za nešto. Prerano je sve došlo, a što kolega kaže, nije svako Bogdan.

I slažem se i ja da vidimo nešto što do sada nismo imali, ali sumnjam da su se i Mega i Zenit ispromašivali zbog naše atomske odbrane. Voleo bih ja da je tako, ali teško da je. Nego je l ja do sada nisam dovoljno obraćao pažnju ili Pejdž postaje igrač?
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Izgubismo od ekipe koja je u šutu za 3 imala 1/18 :pop
Po izjavama i minutaži ne bi me čudilo da nas i Gagić napusti do nove godine, Aranitović nažalost mislim da je već bivši iako bih volio da proigra konačno malo.

Šta da se radi, idemo dalje!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Sta je problem sa Gegicem?

Ne znam u tvojoj filozofiji kosarke cemu sluzi bek,ali u mojoj bek sluzi da zatrpa protivnika ,skoci ,pokrene ponekad kontru.Gegic nista od toga ne zna.On nije kosarkas,on je fajter,ali to za njegovu poziciju ne znaci mnogo.
Za dobru odbranu treba ti volja,za dobar napad na poziciji 2. treba ti sut,muda da preuzmes odgovornost za sut kad treba i to te sa te pozicije cini kosarkasem.S obzirom da je igra u napadu s njim igra 4 protiv 5 jbg realnost je da on nije kosarkas.
E sad jbg druze,ako si ti zadovoljan bekom koji ne moze da prebaci 5 poena po utakmici i dohvati index 3 najvise to je legitimno,ali jbg meni se to ne dopada.
Sto se Vanje tice svaka rec je suvisna.Decko je bolju kosarku igrao sa 17 godina kod Duleta nego sada kad je iskusniji za tolike godine.On uopste u tom periodu nije mahao peskirom ,nego itekako igra sa ozb. minutazom ,a napretka nigde.
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Све сте написали а нико да помене Јанковића.. ја не знам шта он покушава да игра од кад је дошао, па нек је паузирао и 2 године.. срамотни су минути које он проводи на паркету.

За Маринковића и минутажу коју добија, једино ми је логично да га Тринкијери форсира како би га избавио из овог канала у којем је сад, надам се само да ми не улетимо у исти док се он не поврати..

Можда је пораз против Зенита и добар, да се не заносимо безвезе са ЕК него да се посветимо тренирању до бесвести, да пробамо да одбранимо куп и ако је икако могуће да се утегнемо и пробамо да отмемо АБА лигу, иако смо тренутно много далеко од тога..
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Muceni Gegic... super, Dule i Trinkijeri ne znaju da procene igraca, al zato ima ko zna...
I vazno da se salutira ostoji kadgod se moze, ipak živimo u naprednoj zemlji, kaj ne...
ps. podrška i Gegiću i Vanji i svim igračima, i Trenkijeriju i Vladi i Lončaru... ostoja odjebi!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ljudi, sve kritike za Marinkovica stoje, ali on ima 21 godinu....
Nije svako Bogdan, i mislim da to sto je Bogdan jako skoro napravio neverovatnu karijeru stavlja i Vanji preveliki pritisak na ledja.
Sve to stoji, postoji jedan problem, imali su svi naši mladi igrači nekad 21u godinu.
Šta je osnovna odlika onih koji su uspeli?
Znali su i u tim godinama, koliko znaju.
Radili su ono što znaju, i na osnovu toga zasluživali minutažu.
Vanji će Trinkijeri pomoći sigurno, i meni je čak i ok što ima "kratko" pamćenje i može da nastavi i kada ga 2 puta zalepe i ukradu mu loptu.
Ali nemoj ići iz greške u grešku i to nazivati hrabrošću, znaj koliko možeš, i koliko smeš. On igra neinteligentno čak i za svoje godine i radi ono što ne zna, ili zna samo na treningu. Ja sam siguran da on stepbek ne maši na treningu, inače se ne bi onoliko ispucavao na utakmici. Ali mućni glavom.
Svakog velikog igrača je krasilo da prepozna kolko može. Papalukas je znao da rokne erbol sa trojke ali nikada nije izgledao smešno, jer je znao koliko može, i kako da to forsira.
Vanja glumi švajcarski nož koji može sve, a zapravo je trenutno sve suprotno.
Opet se vraćam na početak. Više rada, mnogo više. Zaključaj se u halu, ako ništa bar psihu ima da ne padne tolko psihički.
Što se tiče Jankovića i zašto ga ne pominjem, ko je pratio šta pišem, retko krtikujem igrače za koje znam da ne mogu mnogo više. Sem kad su bezobrazni prema dresu.
Nikada nisam video neku korist od kritikovanja recimo levog Miletića u fudbalu.
Janković je ekstremno neinteligentan igrač i kada je van forme i igrački i fizički to se vidi. Inače to zamaskira nekim trojkama, bananama i kucanjima. Bez toga ogoljena je njegova neinteligencija.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam gledao utakmicu sticajem okolnosti ali cuo sam da smo je solidno odigrali. Od Gagica nikad igrac izgleda a Musli nije u fizickom stanju da ga odmeni. Cuo sam da se Musli ozbiljno bacio u poljoprivredu tako da nije prva opcija. Canak je dosta tolerisao ekipi ali Andrea izgleda precrtava jednog po jednog. Bolje da bacimo sezonu kao Kingsi proslu i ulazemo u koince nego da polazemo nadu u neke Gagica i jos neke i da nas izrade u polufinalu ABA lige.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Kako god da je bilo, mi smo ovo izgubili sa malom razlikom, znači falilo je samo još par dobrih odbrana ili par napada bolje i dobili bismo...i to bez tri igrača...Novica nam je na pripremama, Braun na odlasku, Zagor nije igrao...
Dakle, sasvim je očigledno da ima mogućnosti da sve ovo bude još bolje...

Nadajmo se da će tako i biti.
Ajmo Partizane!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
...ali sumnjam da su se i Mega i Zenit ispromašivali zbog naše atomske odbrane. Voleo bih ja da je tako, ali teško da je.


Nije atomska odbrana, nego je radio skauting. Nesto sto od tandema Vujosevic - Jovanovic nismo imali.
Veoma je jednostavno, pravi se analiza zadnjih 5 utakmica, statistika svakog igraca od pocetka sezone i analiza sta radi na terenu.
Onda se nekome zatvara sut za 3 a nekome se pusta namjerno, jos ako pocnu da promasuju kao ovi nocas...pa onda se taj sut za 3 i provocira, pustaju se njihovi suteri da ostanu sami na trojci pa preko ruke sut.. Naravno da ce neka trojka uci, ali ako krenu da promasuju kao ovi nocas..onda se to provocira cijelu utakmicu.

Pazite sada skauting za PG, Dzikic se cita veoma lako. Samo ovi nasi da isprate (ispune svaki zadatak) sve sto im kaze trener.

Zadnji napad kad je Si sutirao trojku. Trinki je crtao napad za Marinkovica da sutne trojku, ali neko od nasih nije dobro pravio blokove za Vanju pa je ostao pokriven i zato nije dobio loptu. Steta za tu akciju. Da je Vanja dobio loptu, tj da su nasi lijepo odradili akciju uzastopnih blokova i sut za tri...druga bi prica bila na samom kraju. Ovako ostaje zal za pobjedom.

Necu nikoga kritikovati.
Samo je Gagic morao vise minuta dobiti da igra.
Jankovic? Za sada los.

U PG po pobjedu! Odracemo ih.

Ps.
Pitanje za moderatora... Zar mislis da nije za ban poruka u kojoj se pise da jednog naseg igraca treba uspavati u stenari? I ban za onog clana koji na tu poruku napise da ga podrzava!

Mene ste banovali jer sam rekao da je Djuric nas najbolji direktor u PFC-u.

Dvostruki arsini na djelu ili sta?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Gagic je vise puta pokazao kakvo je govno od coveka. U onom slucaju patike pokazao je da je veci ciganin od najcrnjih cigana. Ko se dobro seca tad je i poceo nas pad. Da je doticni igrao pitanje kako bi se ta sezona zavrsila.

Stavljati Gagica i ostale igrace u isti los je smesno. Da nije nas igrac padale bi i mnogo teze reci ovako se svi kontrolisemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top