Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Gagic se bas trudi da se nametne novom treneru.
Prije ce biti da eliminise konkurenciju :)
Moramo proznati, iako je nas, glup je. Mislim, imam ja neke rodjake, moji su, ali oni su kreteni. Treba biti iskren, ne kao Canak.

Cujem da neki kazu da je Jankovic najgluplji lik koji je igrao za nas. Ovo je teska kvalifikacija.. Prvo, revoltiran je zbog cigana i hoce da se dokaze na silu. Pored toga, Bircevic, Cakarevic, Djekic.. Imamo mi jos kandidata.

Srecno nam u Rusiji.. Mislim da lagano gubimo, ali generalno sam optimista :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Kada se ne trudi i bori sisa i govno prodano, kada se trudi onda je debil... Kao da niko nikad nije igrao basket, i kao da nije moguce da se sad neko zaleti u nekoga i nesretno razbije nos.
Ja sam se tako zaletio na lika kao debil i lik se gradio i polomio mi zube ... ono kriv on ali vala kriv sam i ja...
Jbg desava se ... mada nam to stvarno nije trebalo...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Više možda nismo ali 50 jesmo.

Sa njim smo imali neke šanse da ih dobijemo, jer kad se pogleda koliko su ih lako turci dobili. Nekako bez neke velike igre su ih zatvorili.

Mi to nećemo moći da uradimo. Mnogo smo bušni u odbrni, naročito na mestu centra, gde će onaj Rejnolds lepo da nas natrpa...
Mada uvek možemo da se nadamo...

Naravno da se dešava. Dešava se svima. Ali njemu se dešava mnogo češće nego ostalima.
Nije samo što razbija glave našima, nego što zbog glupih i neartikulisanih poteza dobija namerne greške. Koliko ih je bilo ove godine? 5-6? I samim tim sebe isključuje iz igre a protivnicima poklanja slobodna bacanja i lopte sa strane...

Samo ne bi rekao da on te stvari radi zato što je "glup" ili "debil". Nego je nekako, neartikulisan, nemaran. Što mi je čudno za njegovu konstituciju, jer realno nije on neki mnogo veliki čovek.
 
Последња измена:

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Gagic poklanja greske pa dolaze bacanja, Vanja step back sut pa onda sjevaju kontre i cesto 2+1, Sani ne znam ni sam sta poklanja, etc etc... Svi nesto kiksaju i poklanjaju ... jbg to je kosarka, niko od njih ne radi to sto zeli da radi, jednostavno im se desava.
Nasi su jbm ga, kao da imamo rodjaka sa posebnim potrebama, to sto nije kao ostali ne znaci da ga treba mrziti ...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jel ima neko tacnu informaciju do kada Rade nece igrati? Mnogo je i zajebano igrati kosarku sa maskom.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Dobio je povredu na treningu i to u poslednjem minutu.Sutra ima operaciju i tek nakon toga ce se znati period oporavka.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nos se jako retko polomi i na tekmi a da je slučajno. Ne kažem da nije moguće slučajno slomiti nos na tekmi, svakako da jeste - ali na treningu je to puki idiotizam. Hajde zamislimo na koju je foru mogao da mu slomi nos:

1. Krenuo na rampu pa ga deknuo po licu (slučajno na taj način možeš udariti čoveka da slomi nos samo ako imaš koordinaciju, orjentaciju i IQ minus 1000);
2. Nakon odbijanja, jedan "boksuje" loptu na pola, pa pogodi nos inače nižeg igrača koji je krenuo na skok;
3. Saplitanje ili sudar na parketu (ili sa parketom),
4. Odbijanje nosem od Gagića u "u bloku" ili
5. Sevnuo lakat u lice (Gagić se razgrtao ili gradio pod košem pa nije video Zagorev nos).

Ako uzmemo u obzir da je ovo trening onda potpuno nije potrebno doći u bilo koju od navedenih situacija - skoro da nije ni moguće, osim ako nisi Gagić. Flipnuo sam od muke zbog ovakve povrede. Manje više jedna tekma ali žao mi Zagora, samo što se vratio iz povrede a sad treba masku da nisi ko Gregor Fućka svojevremeno.
Mislim, prođe to sve al žao mi...
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Kriv je Trinki.Trazio je i malo krvi na treningu a ovaj bukvalno shvatio.Jbg desava se, jak je Zagor brzo ce on na teren.A nama bez njega nek je sa srecom.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Trento pobedio Asvel. Stvari se komplikuju u grupi.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Neverovatno koliko je ovaj Asvel lose odigrao. A mi zbog lošije koš razlike bicemo ispod Trenta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Загор је добар играч и неће га један нос спречити да буде још бољи!
Уосталом у боксу се носеви лупају свако мало, па ником ништа, то се тамо и не сматра баш нечим озбиљним...
О, да, кошарка није бокс, и кошаркаши нису боксери, али...терај даље, не волим да будемо тамо неки клуб К.К. ,,Следећа Сезона,, желим да идемо на победу па ко год да је у тиму...на победу и на трофеј...али истрпећу ако до победе и не дође...не може увек...
Вратиће се Загор, и побеђиваћемо!
Једноставно то мора тако да буде и тако ће и бити!
Загоре не клони духом, држ се, биће то све о.к.!

Напред Партизан!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Sad sa maskom ce biti pravi Zagor.

Uzas. Imao sam tu cast da dozivim prwlom nosa na utakmici, I to sa dislokacijom..nakon sudara glavama. Ono sto karakterise ovu povredu nije povreda hrskavice (kao kod boksera) gde malo ide krv I to je to, nego se radi o prelomu piramidalne kosti (u korenu, pocetku nosa gledano odozgo na dole). Ni malo ugodno. Intervencija koja se radi je takva da doktor specijalist maksiofacijalne hirurgiju gurne neku vrstu makaza u nos I sa unutrasnje strane gura polomljeni (upalideo) nosne kosti, kako.bi ga vratio na mesto. Kada to obavi gurne 2-3 metra gaze u nozdrvu kako bi drzala kontru tj polomljeni deo na pravom mestu dok god ne sraste. To tako stoji od 5-7 dana I ni malo nije prijatno, bolno je, jod u nosu pocinje da smrdi, curi itd, sve vremw morate isati. Na usta I neizbezno lose spavate...Nakon tog perioda ponovno snimanje I skidanje aze iz nosa (neprijatno) nakon cega prodisete. Najgore od svega je psihicka tortura koju prodjete "gde bas meni da se desi" itd.. zasigurno ostaje I strah barem neko vreme.
Nadam se da Zagor nije pi*ka kao ja :) I da ce sve podneti lakse I brze... ukoliko se radi o prelomu sa dislokacijom.
:(
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Gagic nema dovolnjo inteligencije za kljucne i napete trenutke.
Kostao nas je mnooogo, kosta nas mooogo, i kostace nas mnogo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top