Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Cesto se desavalo da Pejdz ostane ispod reketa da cuva njihovog centra, da li je to neka fora ja ne znam.

Fora je ta da smo promenili sistem odbrane kako bi zamaskirali rupe koje su kod Čanka bile jako izražene. Umesto visokog iskakanja na piku sada je tu sistem preuzimanja gde se nakon pika uvek svesno rizikuje mismeč situacija. Protiv Cibone je to išlo OK jer kao i mi nemaju dominantnu tešku peticu a naši visoki igrači su fizički takvi da mogu da pariraju bekovima na liniji 3 poena. E sada kada naiđemo na protivnika koji ima peticu u pravom smislu te reči biće mnogo teže. Moguće da će se više skupljati i time rizikovati ćoškove al otom potom idemo jednu po jednu stvar. Za sada mi napredujemo jako dobro.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja igrom nisam zadovoljan. Kao ni vecina odje.
Medjutim atomsfera i ova euforija koja je nastala zbog Trinkija je super. Treba je sto duze odrzavati ovakvom. Mi da punimo Pionir na svakoj utakmici. A oni pored toga sto ginu za svaku loptu, malo i mozak da ukljuce dok igraju.
Svaka cast na ovim pobjedama. Ja se nadam da se polako vracemo na staze stare slave. Ostoja za sada dosta kredita dobio, sto se mene tice.
Ne mozes ti bez ozbiljnog trenera nista cinjet.

Inace ne znam jeste li prijmjetili ali mi opet imamo profesionalne ljude koji skautiraju pazljivo i detaljno SVAKOG protivnika.
Mi to od Vlada Jovanovica nismo imali.

Dok je Vujosevic bio trener Jovanovic se zabavljao skautiranjem i odlicno je to radio.
Medjutim kad je on prestao to da radi, kada je preuzimao neku drugu funkciju i na kraju kada je otisao..mi vise ozbilnjo skautiranje nismo imali.

E sada je Trinki doveo dva (valjda dva, tako sam dobio info) skauta, i to profi skauta.

I tako funkcionise ozbiljan trener. Sa sobom uvjek vuce svoju ekipu. Svaka cas Trinki, svaka cast Ostoja.

Ps. Panticu ti si samo jedno govno novinarsko!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
Čitam negde, malopre, da je onaj što nema za nove patike imao težak udes u, zamisli, Železniku, nije povređen, doduše, samo materijalna šteta, zna li neko nešto o tome?! Sklona sam neverovanju medijima...
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Utakmica u sredu će biti pronošena na SK3. Čisto da obavestim one koji nemaju SK3.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jel je moguće da je ovaj pobednik stvarno "povredio" nos Zagorcu?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Da.Bez zagora do daljnjeg.Mora na operaciju...Strasno...Aranitovic umesto njega ide u Rusiju.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Za kratko vrijeme je polomio Novici arkadu, Radetu nos, prekjuče je imao saobraćajku.

Ko zna šta je sledeće...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Jaoj taman se vratio i odigrao fenomenalno protiv Cibone i Trenta i sad ovo da mu se desi. Zao mi je sto Braun ne ide, ali verujem Trinkijeriju, koji hoce da probudi Aranitovica.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Kretenski da ne može jače! Znači bilde na kub!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top