Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Poštujem pravilo da ne komentarišem dok utakmice traju, ali sad ne mogu da se uzdržim... :D ...ja upalio Tv da vidim koji je rezultat pre nego što se vratim na posao i imam šta da vidim/čujem...
...Opa, pa nije ni Čanak baš uvek tako tih i fin kako možda često deluje... :D ...ako, ako, pa mora da se zna ko je šef, a i da se nekad malo ,,digne glas,,...
Sasu čovek igračima i glasno i jasno, i to onako ,,književno-srpski,, (a što počinje na slovo ,,J,,) šta im sve zamera...
...i to u direktnom prenosu pa svi javno čusmo ono što se obično kaže samo ,,u 4 oka,, ... :D
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Katastrofa, od najgore ekipe u ligi gubimo. Aranitovic kao da nije ni igrao, a igrao je celu utakmicu. Si bez skoka, poena. Pejdz na 68-68 poklanja loptu protivniku, ceka poslednjih 8 sekundi napada da zapocne akciju.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Mnogo gluposti, los sut za tri, slaba odbrana, fali Zagor, fali pravi Novica, jbg... teraj dalje...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam dokle ce se tolerisati Vanji ovoliko glupih nerezonskih suteva iz utakmice u utakmicu nisam davno video. Paige gubi loptu i potom za njim Lendejl i to sve u znacajnim trenucima. Bandza na onakvom poklonu slobodnim bacanjima bar jedno mora dati. Ne znam dokle cemo Novicu cekati daj bolje guraj Pecarskog a Novica kad bude 100 posto fit ubaci ga u vatru. Pobedis Cedevitu i izgubis tamo gde ne bi trebao. Jankovica sto pre potpisati i naci stranog beka ubicu. A Vanju malo zakucati za klupu previse se uzdigao uzima puno nerezonskih suteva. Ovako kad ti imas dobrog sutera pa Vanju na klupu da razmisli malo. Ne znam da li sam samo ja to primetio ali sili previse..
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Taman čovek pomisli da je ekipa napredovala, da se uigrava, a onda se vratimo u realnost gde nas i Krka ispreskače.

Pejdž nije dorastao za ozbiljnu košarku.

Iz svake ekipe se pojavi jedan poluigrač koji nas izrešeta trojkama. Dokle više?!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Zbog ove partije danas idite u pizdu materinu svi kolektivno. Raspala Krka :banghead:
Onaj osecaj dva minuta do kraja i tu smo negde 4-6 razlike u minus ali kako smo igrali znas da nemas sansu da preokrenes ovo protiv ovih.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ne znam dokle ce se tolerisati Vanji ovoliko glupih nerezonskih suteva iz utakmice u utakmicu nisam davno video. Paige gubi loptu i potom za njim Lendejl i to sve u znacajnim trenucima. Bandza na onakvom poklonu slobodnim bacanjima bar jedno mora dati. Ne znam dokle cemo Novicu cekati daj bolje guraj Pecarskog a Novica kad bude 100 posto fit ubaci ga u vatru. Pobedis Cedevitu i izgubis tamo gde ne bi trebao. Jankovica sto pre potpisati i naci stranog beka ubicu. A Vanju malo zakucati za klupu previse se uzdigao uzima puno nerezonskih suteva. Ovako kad ti imas dobrog sutera pa Vanju na klupu da razmisli malo. Ne znam da li sam samo ja to primetio ali sili previse..
Nisam siguram da mi mozemo da platimo dvojku koja nam treba... za Pecarskog se slazem...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
jako loša situacija...
ne vidim zašto Landail ima prednost ispred Pecarskog, šta kao čvršći je i bolji u odbrani...
zašto Novica ne igra celu četvrtu? zašto toliko minuta za Aranitovića kad bazen ne može da pogodi?
da se ne lažemo, pored Zagorca fale još dva igrača inače se uzalud nadamo...
mada kasno je i za to verovatno već...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Dva utiska, potpuno ista posle svake utakmice ove sezone:

1. Ne postoji klub koji protiv nas nije srušio sve sopstvene rekorde u šutu za 3 poena... nekad sam mislio - kako to da ih sve prosere baš protiv nas? Sada sam ubeđen da i nije do njih nego do nas...

2. Muka mi je više da gledam Aranitovića u igri, imam sličan osećaj tegobe kao kad sam svojevremeno mora da gledam Miljkovića u FK... čime je taj dečko zaslužio da ima duplo veću minutažu nego Nikolić i Gegić zajedno? Ma čime je zaslužio da uopšte bude u igri?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mladi su momci, ali:

1. Odbrana nam je haos, ne mozemo da odgovorimo ni na pozicionu a ni na Run&Gun divljacku kosarku
2. Centri ne mogu nista da nam odbrane
3. Pojedini igraci iz spoljne linije vola u dupe ne mogu da ubodu
4. Napad jako kritican bez nekih akcija koje nam ostavljaju otvorene suteve vec moramo da rudarimo i izmisljamo posed po posed
5. Ako je Mornar bio "u redu", ovo vec debelo nije u redu
6. Pejdz i dalje "plitak potok" u individualnoj odbrani, na strani pomoci jos gori
7. Dodajte po volji...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Očekivao sam da ovakve utakmice rešava Lendejl leđnom tehnikom, on pola utakmice bleji na trojci.
Ne znam ko nas zajebava on ili trener.
A u odbrani je verovatno najgori centar kog smo ikad imali ( fizički zreo).
Ako Pecarski ne igra zbog odbrane, on ne bi trebalo na tribinama da bude.
Bez Zagorca smo ekipa oko 10og mesta.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Marinkovic je u odnosu na druge odigrao dobro, ali stvarno taj step back u kljucnim trenucima meca ne mogu da razumem.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
"Ko visoko poleti nisko pada" kaze stara izreka, ovo je prvenstveno namjenjeno navijacima pa onda i igracima. Stvoren je hype o nekom ultra fantasticnom Partizanu u medijima a jednostavno nismo jos ni blizu tome. Odradili su nas slovenci na foru, kao matori basketasi koji igraju protiv klinaca, usporis im igru, sprijecis trcanje, izbacis iz ritma, zabijes par poena na foru, par trica i ode mec bestraga.
Protiv Mornara smo imali neki karakter, sada ni to nismo imali. Jednostavno svi su podbacili, od klupe do igraca.
Gubili smo i jaci tamo, furamo dalje ... Jednostavno u skladu sa godinama nasih igraca ovakve oscilacije su logicne plus nam fali igraca ...
BICE BOLJE
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisam siguram da mi mozemo da platimo dvojku koja nam treba... za Pecarskog se slazem...
Nisam ja neki pesimista i znam da ce ovo biti dobro kad se sve sklopi. Ceka se i Novica zna se koliko on znaci ovakvoj ekipi. A mi igramo bez 2 cetvorke od pocetka sezone. A kad ce Pecarski igrati ako ne sad? Pa neka i gresi, valjda ce iz te greske izaci pametniji nase je dete i treba ga forsirati. Ali ne ulazim u trenerski posao mozda Canak nesto zna ono sto ja ne vidim. Vanju mora smiriti onoliko glupih suteva i to svaku utakmicu se ispucava da je postalo iritantno. Daj izgradi sebi poziciju pa uzmi taj sut. Bice ovo dobro i borba do samog kraja, verujem da ulazimo u plej of.
 
  • Like
Reactions: rus

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Jos jedan poraz Canka.
Si je odigrao kako je odigrao a, za Marka P ni sekunda.Pejdz vrlo los kao organizator Ekipa ima izgubljenih lopti oko milion
Jednom bljesnemo a ostale sa srecom dobijemo ili ukakimo.Da smo ovo dobili pa sa nekom dobrom energijom docekamo Zadar u areni pred 15000 grobara ovako ako bude 5000 bice dobro
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top