Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ne znam šta da mislim osim da ovo nije ni K od kosare niti P od Partizana.. Ako sve leži na Zagori onda samo džabe krečili.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Zadar je bio u kanalu, promenili trenera, zapeli sad koliko mogu, nemaju šta da izgube, mi traljavi, ništa neočekivano. Ipak, verujem u pobedu, prva se poluvremena u vodu bacaju.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ne znam sta se vise ceka? Pa Nenade brate 5 poraza i to od ovakvih timova? Budi covek i sam daj ostavku. Uprava ocigledno nema volju, muda, pare, nista. Ne ide ovako. Mora nesto da se menja a obzirom da je nemoguce promeniti ceo tim mora trener da ide. Imamo solidan tim, dosta stranca a igra i rezultati kao da igramo sa juniorima. Sramota.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo da se izvinim sto sam verovao u Canka. Prvo po meni razocaravajuci porazi od Mornara, pa Krke i sad od Zadra kojem je ovo prva pobeda u aba ligi.. Ja ne verujem da uvek ima neki junak u nekoj ekipi koji nam natrpa kos do kraja znaci do nas je jer nema odbrane. Ono sto mi igramo to je anarhija to je all star, daj dovedite tog ozbiljnog trenera i da iskoristimo potencijal ekipe koji je ove sezone veliki! I dalje verujem u ekipi i dalje mislim da cemo uci u plej of!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Čanak mora da ponudi ostavku posle ovoga večeras. Posle da se sve sabere pa da se vidi da li ostavka da se prihvati.
Ne ide uz Partizan da ga jebeni Zadar kući bije dvadeset razlike, i da posle treće četvrtine znaš da ti je klub poražen.
Neizmerno sam srećan jer sam video da je Lendejl pogodio iz reketa :clap
Janković dobra igrač, ali je sam nema ko da igra s njim.
Videćemo kada budu u petorki Zagorac, Janković i Braun, kako će to da izgleda, ali bojim se da će tada biti kasno.
Čanak ako drži do sebe da podnese ostavku.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ne pamtim kad sam se posljednji put ovako iznervirao! Izgubio sam apetit, počeo nokte da grizem, mislim da ću i ovo malo kose izgubiti ako se ovako nastavi.

Najradije bih počeo da psujem sve redom, jer je ovo večeras za ozbiljnu kritiku i bez bilo kakvog opravdanja, ali znam samo da kod ozbiljnog trenera ne bi došlo do ovako nečega, s tim u vezi kad se vratim iz šetnje (jer ne znam kako drugačije da se smirim poslije ove blamaže), refrešovaću sportske portale ne bih li pročitao vijest da je Čanak bivši.

Sramite se!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Imamo centre koji su totalno "u svom elementu"... I dok je jedan rodjeni mangup i ume u sekundi da ukanali celu ekipu, opet nesto i napravi na terenu, dok ovaj drugi kangaroo mrka kapa, spor, slabe latelarne kretnje, odbrana pika kriminalna i to se prenosi iz utakmice u utakmicu... Ako negde treba da se reaguje treba pre svega tu jer nam je godinama unazad watermark bio upravo ta unutrasnja igra i snaga u reketu sto prouzrokuje veliki broj ofanzivnih skokova... Canak k'o Canak, nista on po meni nije pokazao ni reakcijom ni znanjem da moze da se razvije u nesto ozbiljno... Veci je fikus od Pedje Badnjarevica... Stvarno se nadam da cemo sa Braunom posloziti to spolja da lici na nesto, ali ljudi moji mi moramo da zakrpimo te rupe koje nastaju na Pejdzu pre svega jer nama svaku utakmicu polece Boing kroz reket kao na pisti i kako god da krpimo taj visak uvek protivnik ima otvoren sut... Za ovo veceras stvarno neko mora da odgovara, kao i za 1500+ ljudi koji su ostali ispred Arene i smrzavali se da bi se posle okrenuli i otisli kucama! Po meni veca bruka od rezultata veceras!!!
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.373
Локација
Western filmova
Sramota. Partizan ovo nije zaslužio. Trening za kaznu bi mi radili u 05h ujutru. A trening za Čanka u 04h ujutru. Jbt, dokle više? Jedan kiks, ajde ok. Dva i nekako da se progleda kroz prste, ali tri, četiri vezana... I zašto Novica igra svaku 5 utakmicu? Ako ne može, ako je ga muči povreda, majstore, legendo hvala ti za sve, ostavi mesta za nekog mladjeg, a ne ovako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top