Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.340
Локација
Nickname
Crno-beli heroji hrabro večeras. Vratite nam konačni osmeh na lice, nama napaćenim grobarima koji te volimo bez obzira na sve. Toliko vremena čekamo, fudbaleri su nas razočarali, vi ste nam jedna od poslednjih nada.
Daj nam krv, daj nam znoj!

 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Још нешто више од пола сата је остало,чини ни се као да има да се чека још 5 сати...
Нема пуно шта да се каже,цела сезона нам стаје у ових 40 минута,сви знамо колико је битна итакмица.Тринки,само јако и паметно,Вања,Ренфро и Загор нека одиграју утакмицу сезоне,Лендејл нека сваку лопту ухвати и сваки зицер искористи.На њима је велики притисак,зато Партизане мој СКАЧИ ИГРАЈ НАПАДАЈ!
АЈДЕ ДА НАПРАВИМО ТАЈ БРЕЈК У ГОСТИМА И ДА СЛАВИМО ДО СУТРА ИЗ ЈУТРА!!!:pfc::partizan-fan::napred-partizan:
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kaze Trinkijeri nama je ovo usputna stanica samo,na nasem putu i ja sam istog misljenja. Sta god da bude niko ne moze da kaze da smo mi i ove sezone samo ikebana kao proslih godina, ove godine smo dostojan rival nedostojnih mutanata.

Zelim svima nama da se veceras napijemo od srece,dace Bog.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Utakmica koja će doneti Zagorca kao ključnog igrača i čoveka odluke.

Vanja ljubim te u ruku od pamuka.

Momci borba u meso i šta god bilo vi ste naši heroji.
Jer ukradena nam je pobeda u prvom meču odlukama Beloševića i čovićevim pritiskom po državnim medijima.

Partizane igraj i pobedi i ugasi mutant klub .
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cigani bukvalno sve prve ekipe su im opasale nasu klupu i iza kosa.
Ako budemo vodili i imali sigurnu pobedu tipujem na prekid.
Toliko o bojkotu Aba lige.
Cigani kao i uvek dosledni..
Fuuj..
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ako je prije 25 godina na danasnji dan fudbalski derbi rijesio Petar Vasiljevic, danasnji ce da rijesi Nikola Jankovic slobodnim bacanjem u poslednjoj sekundi !!!

Idemoooo!!!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Preskromno za pocetak. Sta god bude neka bude od mene ce biti aplauz.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nije ovo nedostižno. Jebe samog sto samo ih rasteretiti...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Doci nekako do poluvremena sa prihvatljivom razlikom i nadati se budjenju u drugom poluvremenu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nije nedostižno, ali disciplina i izbor šuteva kao da nas vodi Muta. Pet minuta stoji rezultat 5:3, a mi umesto da pravimo uigrane akcije ispucavamo trojke u trećoj sekundi napada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top