Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
@Kiza Srbija Znači nemamo pravo da pričamo o sudijama samo zato što katastrofalno šutiramo za 3? Jel uvek jebeno Partizan u svakom sportu mora da igra duplo bolje od protivnika kako bi zajebao sudije i na kraju minimalno pobedio? I što je najgore neki navijači tome daju legitimitet?!
Šou komentar.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
@Kiza Srbija

E pa ne moze bez price o sudijama kada su nam jebali majku samo tako kad je najvise trebalo. Ubili su nas njihovim katastrofalnim odlukama i sad kao da ne prIcamo o njima. Treba im jebati mater svaki put ako nam opet sude. Govna lopovska. Ja sam uvek pisao i kad je trebala kritika a treba i sad za jako losu igru u drugom poluvremenu, za neorganizovane i uzasne napade ali... mi smo bili i takvi u egalu a onda nas sudije direktno pokradu i sta sad? Nema veze, nije bitno... E pa kurac. Naravno da je bitno. Ako necemo o njima - neka nas uvek jebu onda.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ovo je jedna od onih utakmica kada moras da budes bolji za desetak razlike, da bi dobio sa dva. A mi nismo bili bolji za desetak razlike veceras. Tesi konstantno dobra odbrana...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
samo bez price o sudijama, molim vas ali kad vas molim

3/22 !!! ??? !!! opet
ali opet je*enih 13% !!!

mi u napadu ne znamo sta cemo sami sa sobom

ps da ne bude zabune, sudije nas jesu pokrale
Kako bre bez price o sudijama kad su direktno uticale na ishod utakmice.. Nismo igrali protiv Tamisa, nego protiv ekipa koja verovatno ima veci budzet od nas.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Da smo bili više skoncentrisani dobili bi ih 10+ lagano. Imali su brdo skokova u napadu i to je sramota, naš šut za tri, šta reći? Pokradeni smo na kraju svakako, ali ovo smo morali mnogo ranije da rešimo... Bili su zreli za 15+, veze nemaju.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.938
Локација
Подгорица
Судије одлучиле ову утакмицу и као да нас одвоје од првог мјеста. Такође више права на кикс немамо поготово јер иду сада утакмице кући осим Меге и то морамо са 0 пораза завршити. Треба напоменути ужасан шут и то траје читаву сезону до сада.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ma pricajte o cemi hocete
ja samo kazem da je ovakav sut ne dopustiv za iole ozbiljnu ekipu
a nije nam ovo prvi mec sa ovakvim sutom pa da kazes jbg desilo se
sta vise bas suprotn

13% !!! ispucavas trojke u napadu i ako vidis da ti ne ide ali to je jedino sto ti preostaje jer napada nema
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Prica o sudijama moze da dodje u razloge poraza ali na nekom 4 mestu..
Najsuplja ekipa u novijoj istoriji a Novica najefikasniji.. ima li odgovornih.
Ili trener ozbiljno baguje ili je ovo nedisciplina na kvadrat.
Rade Zagorac je uzrok za sebe takođe.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.711
Локација
Svaka čast Pejdžu za meč viner. Da su sudije objektivne, nakon one klač trojke, dosudili bi i dodatno bacanje za nas, nakon čega bi verovatno pobedili utakmicu.

Dobra akcija Trinkijerija, sviđa mi se odabir igrača za bitan šut.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sudije su uradile ne kradju nego razbijnistvo ali dokle vise da kuburimo sa sutem.
Treba neka klasa koja moze na svoj individualni kvalitet da pogodi otvorenu trojku, poludistancu kad nikog ne ide.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
ma pricajte o cemi hocete
ja samo kazem da je ovakav sut ne dopustiv za iole ozbiljnu ekipu
a nije nam ovo prvi mec sa ovakvim sutom pa da kazes jbg desilo se
sta vise bas suprotn

13% !!! ispucavas trojke u napadu i ako vidis da ti ne ide ali to je jedino sto ti preostaje jer napada nema
kesi ti sveatan da je u jednom trenutku odnos doaudjenih bacanja bio 22:9 za cigane iz pg?
i kako onda sudjenje niie bitno?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Za ovo se izlazi sa terena.
Ruku na srce mi nikad nećemo moći jer nam trener nema taj autoritet a predsednika nema na vidiku, a i objektivno ako nisu smeli tamo cigani da izadju koji imaju državu iza sebe sumnjam da bi mi smeli. Ali sve i da nije namerno ovo nam je pokazna vežba da u pg nećemo dobiti sve da dubimo na glavi...
ma pricajte o cemi hocete
ja samo kazem da je ovakav sut ne dopustiv za iole ozbiljnu ekipu
a nije nam ovo prvi mec sa ovakvim sutom pa da kazes jbg desilo se
sta vise bas suprotn

13% !!! ispucavas trojke u napadu i ako vidis da ti ne ide ali to je jedino sto ti preostaje jer napada nema
Igrači namerno promašuju trojke?
Mislim kako može drugačije da bude procenat šuta sramotan?
Znali smo valjda i pre utakmice da smo kameni takva nam je selekcija, ja o tome pišem cele sezone...
Mi smo najlakša ekipa za skautovanje, nas bi Mutin radnički dobio 9 od 10 utakmica u seriji, ali to ne znači da je ok da nam pada lopta u sred reketa jer su nam igrači u španskim kragnama...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top