Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Ljepota od zivota. Kad si grobar.
Nije to kos u poslednjoj sekundi, to je za Lebrona, Karija i ostalu fensericu. Poslednja desetinka je nasa mjera.. i zato smo mi institucija medju najboljim klubovima.
Mozli smec-razarac bi bio potez mjeseca, samo da Jare(grobar) nije napravio magiju.

Tacno da je ovaj hibrid-klub skup odvratnih ciganskih njuski. Samo nisam siguran da su gori od Milovih cigana a kamoli covicevaca.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Trebala nam je jedna ovakva tekma, samo tako! Protivnik stvarno jak i naložen, mi ispražnjeni, ali VOLJNI! Ceo meč je bukvalno nagoveštavao ovakvu završnicu. Fantastična raspodela rola, toliko minijatura koje su pobedu učinile velikom... Jbt, kakva spodoba tim "col" - izvorno zagreb, sedište ljubljana, baza navijača železnik.. Protiv kakvih se nakaza borimo, svaki naš igrač je SUPERHEROJ!!
BRAVO MOMCI BRE
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Jel se ono ciganski kapiten uhvatio za glavu kad ih Jare oplodi?

A Zagorac lagano njihovoj klupi: "A jeste li se to ponadali". :)
 

Прилози

  • simonovic majmun.png
    simonovic majmun.png
    250,1 KB · Прегледа: 126

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Nazvati igrač Partizana "Avokado" meni nije ni malo simpatično. Moje mišljenje,bez da ulazim u dalju raspravu. Inače kad su počeli da nas stižu ,ne znam zašto,ali bio sam ubedjen u našu trojku u poslednjoj sekundi.
Ja ga tako upamtio na prvu loptu pa mi samom sebi simpatično. .. Nije pogrdno. Razumem ipak tvoje misljenje. Nema rasprave.
Napred partizan...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
po kojim kriterijumima je ovo bio odvratan mec?
mi smo jedino losi bili u cetvrtoj kad smo skroz pali, ali mec kao mec je bio odlican bas.
Odvratan, tezak za igrace, za navijace, ima utakmice koje znas da ces dobiti i na - 20, a ima i ovakve koje znas da ce ici na jednu loptu i na +12 za nas.
Odvratan sto gledam konjusara iskompleksiranog kako grize kao da mu je zadnja...
Odvratan mutirani vestacki protivnik.
Nasa igra kao za vreme Mute u pojedinim momentima, a na klupi kao da je bio Dzile kasneci sa izmenama i tajmautima.
Pojedinci losi bas.. Opet razumljivo nakon onakve utakmice.


Na kraju se završilo hvala Bogu na najsladji nacin ali da smo izgubili bilo bi ovde zalopojki i pesimizma koliko hoces.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Katastrofalni požari u Australiji.

Neprilike u Iranu i najave rata sa Amerikom.

Odbacivanje svega što je srpsko i stvaranje "samostalne" Crne Gore.

Pomisli čovek: "Samo je trenutak kad će smak sveta, ništa ovde više nije normalno". A onda pogleda Partizanove tabele. I seti se malopređašnjih misli.
Pa ipak je to čovek, sa pravom da greši. Ima još normalnih stvari na ovom svetu.

Screenshot_20200111-233623_SofaScore.jpg

Screenshot_20200111-233636_SofaScore.jpg
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
navijacko nerviranje, odvratni protivnici, tesko za dobiti, to da, sa te strane, ali kosarkaski ovo je bio odlican mec, bilo je svakakvog kvaliteta, odbrana, atraktivni potezi, trojke, akcije, ide lopta, tempo.

bilo je logicno da ce uz ovakav tempo a posle Virtusa da padnemo u cetvrtoj.

ja bih se i da smo izgubili, najvise ljutio na Gordica i na onu jednu trojku, teska divljina, posle toga stajemo u napadu, krecemo da padamo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ja se samo nadam da ne krenemo u NBA egzibicije. Ovoj ekipi odgovara ritam između 65-80 poena, sve preko ili ispod toga nije dobro. Ovo je prevashodno jaka ekipa u fizičkom smislu i ne smemo da dozvolimo bilo kome da nam da 90 poena, a danas je odbrana objektivno bila loša. Srećom, izgleda kao da imamo sve učinkovitiji napad.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Vidim zvanicno 8.700 ljudi ja bih se zakleo u 10k+
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jebo te zivot kakva utakmica! Kad ja sa svojih 27 god jedva preziveh mogu samo da zamislim kako je vama iskusnijima bilo :D Alal vera momci, jako bitna pobeda! Idemo jako do kraja i prvog mesta!

Bato evo da ti ja kazem kao stariji(schweppes je za iskusnije).

Zezam se sa bratom i mojom zenom po kuci,sledim rezultat na internetu tri cetvrtine,vodimo,pustim cetvrtu na TV-u,i na 1 minut do kraja izadzem na balkon i pogledam u nebo i kazem"tata (pokojni) sto si me zajebo,udzem unutra na kraju i zaplacem ko pickica od radosti.JEBENI PARTIZAN.
SVE VAS VOLIM.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sta reci zaista, nakon ovakve zavrsnice ne vredi sada analizirati greske ili dobre poteze pojedinaca ili celog tima.
Na kraju dana, sve se svodilo na sut Jaramaza sa 9 metara i kos od table za pobedu! :clap :respect

Ne znam za vas, ali ja sam poprilicno sujeveran lik kada su u pitanju utakmice Partizana.
Dakle, nakon sto sam odgledao 39 minuta i 59 sekudni utakmice u istom polozaju (da, u istom polozaju se nisam mrdao 2 sata) i zbog toga sam trpeo jake grceve u nogama, verovao sam da, ako nista drugo, mi ovu utakmicu ne mozemo da izgubimo... Nema sanse!
Dace ga neko ispod kosa, idemo u produzetke, oni su optereceni faulima, nemaju sanse, dace neko od nasih 2/3 sa slobodnih bacanja ili nacice se neka budala da da neku ludu trojku!:respect

I doziveo sam prvi put u zivotu, da moj otac (koji obicno, ma skoro uopste nista bitno ne pamti u detalje) citira Strajnica iz 2003ce "Sada si cudovisno miran. Potpurno miran, bar tako izgleda." i ispricam mu sta mislim da su sva moguca scenarija u mojoj glavi i na to ce on " 'ajde da ti verujem, ako je tako onda OK".
I bi tako, i bi Jaramaz, i bi trojku uz sirenu!
I bi nas krik koji se cuo kroz ceo komsiluk!:icon-smile:
Jare hvala ti!:šal

Nisam neki prorok, ali mislim da sledece zakljucke su veoma realne.

Ovaj Partizan ima nesto jebitacno u sebi!
Ovaj Partizan osvojice ABA ligu ove sezone!
Ovaj Partizan igrace u finalu Evrokupa ove sezone!

Ovaj Partizan igrace u Evroligi sledece sezone!
Jer smo tako u mogucnosti!:napred-partizan:


Uh, 4 je ujutro, i jos popilo se malo!:ziveli
Laku noc i prijatno!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
To je u nekoj ranijoj fazi meča. Isti je dobio petu ličnu na samom kraju... Nego, čitam komentare po netu... dobar deo onih koje politički korektno nazivamo ''gostima'' :D i dalje raspravlja da nije moguće primiti loptu i šutirati za 0.8. Iako smo to apsolvirali još 2010. godine, evo još jednog priloga na tu temu...

Погледајте прилог 8187

ma, njima to fali 0.2 od snimka ( disk ima bad sector-e), pa zato..


gosti :sneaky: - LAKU NOČ!


:napred-partizan:
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
k8K56Y.gif

nxXZGD.gif
Ajde da prokomentarisemo i to... Strucnjaci, jesu li bili neki koraci pre suta? :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sam sam bio na tekmi (ponovo).. i pricam ljudima oko sebe “ma ovo resava divlja trojka”, a oni “pesimisti” nadaju se Mozlijevom la-up-u za produzetke... kako je zveknula od tablu tako njih 5 skocise na mene.. Malo mladji momci, jos im nije razvijen taj osecaj za “ajmo tri bre”

Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top