Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Probijali su 1 na 1 jer su individualno /pretežno/ kvalitetniji, da ne govorimo da su kao tim uigraniji jer mnogi dugo igraju zajedno.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Pukli smo od Fenera sa Dekoloom i to bez klasične 5ce ma šta kažete bre ? :buhaha

Zagorac i musavi ciganin igraju samo zato što imaju naš pasoš i na našu nesreću. Mur igra kao i što je do sada igrao zato mi i nije jasan od početka ali ko mene pita dok Kurcsu treba da prokine jednu, zakuca kako treba možda ga i lepo krene.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Brate šta će ti muda na pripremnoj tekmi? Pa još na početku pripremne tekme... Iz pobede su mogli da polete iz poraza mogu nešto i da nauče. Imamo izuzetno mladu ekipu koja će kada se uigra, moći od svakoga da izgubi ali i svakoga da pobedi. U svakoj tekmi u kojoj ne budu davali 101% gubiće jer će svi hteti da ih pobede ne toliko zbog Partizana već iz želje da se Žoc pobedi /što mu dođe isto što i pobediti Partizan.

U takvom razvoju stvari, ovi mladići će biti našpanovani baš onako kako treba za svaku tekmu a tu onda raste i kvalitet uz postizanje kako individualnog, tako i timskog automatizma.

Grupa u EC nije ona teža, početak ABA nije nešto top da se mora strahovati /u prvih 7 kola/ i ovako jaki turniri su jedino mesto gde bi mi mogli da gubimo a da nas ništa ne košta i baš je dobro za "spuštanje lopte" i među njima i među nama navijačima. Sve će da dođe na svoje mesto samo treba pustiti ljude da rade svoj posao.

Niko ne voli da gleda poraz ali sad pričati o mudima, nije baš trenutak. Na kraju, ovde sigurno ide i doselekcija uz nedvosmisleno dovođenje CENTRA i ko zna kakvih tu još zamisli sve ima kod Žoca /uz opasku da oko sebe ima bar još 10 ljudi koji skautiraju, analiziraju, prate i deluju :D

Apsolutno se slazem, pripremne utakmice i sluze za to da se vidi gde skripi i sta treba popraviti dok je rezultat nebitan.

Pitam se koliko ce se ljudi uopste secati ovih utakmica sa pripremnih turnira kad krene ABA i EC i neke stvari dodju na svoje mesto, tada ce koliko ona utkamica protiv Cedevite i Monaka, toliko i ona protiv Cibone i danas Fenera biti totalno nebitne.

Potpuno sam miran jer znam ko nam je trener i znam da zna sta radi.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.

Koji je to debilizam nevidjeni, pustis prodaju nedelju dana ranije i naravno prodajna mesta postoje samo u BG-u.

Vi ostali sto niste iz prestonice jebite se.

Al zato odes na fk protiv radnickog i tamo vidis skoro vise ljudi iz Republike Srpske na utakmici nego iz bg
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Videlo se koliko je centar tipa Mozlija falio da zatvori reket...bez takvog centra se veceraa moralo dosta pomagati sto na strani lopte tako I od nje tj na strani pomoci.
Pri takvom skupljanju odbrane radi pomoci kod cuvanja protivnickog centra ide povratni pas na stranu I zavrsava otvorenim sutem ili pak dolazi do takozvane hendikep situacije gde odbrana koja je skupila u punom trku se vraca na igraca sa loptom a iskusni spoljni igraci imaju takozvanu trostruku pretnju...lagan sut, ekstra pas ili obilazenje I razbijanje odbrane zbog kasnjenja igraca odbrane.
Moje misljenje da smo mnogo poleteli I da su nam apetiti preko noci porasli... ej pa sa veoma stabilnom EL ekipom za visoke domete smo veceras igrali. Oni u vec gormiranu ekipu doveli dopunu igraca a mi se jos upoznajemo.
Hala mora biti puna svaku utakmicu a ne samo evropske I sa musavcima iz predgradja...I da se onim kao bitnim organizivanim pokaze,kako se navija u napadu dobro znane pesme a u odbrani da se trese tribina od pritiska zvizdanjem i urlanjem...a ne audio citulje koje bas bas podignu igrace da u jednom napadu po dve trojke daju.
Sve ce ovo biti dobro ako svi verujemo I nesebico damo svoj doprinos ko koliko I kako moze.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mislim da je i dalje prerano i za neke prejake kritike, a kamoli za neke zakljucke. Vidi se da ovom timu treba jos uigravanja, a valja nam istrpeti i neke decije bolesti na pocetku.
Moramo da prihvatimo i to da smo igrali sa Fenerom, da smo samo dan pre toga igrali sa Monakom i to tri produzetka, i da jednostavno to nije, u fizickom smislu, ni malo lako.
Sa druge strane ipak smo igrali sa jakim timovima u dva dana.
Samo polako, sve ce doci na svoje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koji je to debilizam nevidjeni, pustis prodaju nedelju dana ranije i naravno prodajna mesta postoje samo u BG-u.

Vi ostali sto niste iz prestonice jebite se.

Al zato odes na fk protiv radnickog i tamo vidis skoro vise ljudi iz Republike Srpske na utakmici nego iz bg

Sve si promašio. Karte kupljene online bez odlaska na prodajno mesto.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Kao sto je nekoliko forumasa vec naglasilo, ovaj poraz je, u ovoj fazi priprema, korisniji od pobede, tako da nema mesta sekiraciji.

Kuruks, kao da igra sa rucnom koja je do kraja zategnuta. Malo mu treba i mislim da ce, kada mu krene, biti jedan od nasih najboljih igraca. Zeljko ga je izabrao, Dule je za njega rekao da ie ogroman potencijal, i meni je to dovoljno.

Ono sto ja, kao kosarkaski analfabeta, mogu da primetim, to je da je za ekipu koja ima sampionske ambicije, previse da u timu ima i Dangubica i Zagorca, i sto je najcrnje (a najcrnje je zato sto tog igraca, zbog ruzne proslosti koju mu nisam oprostio, ocima ne mogu da vidim), to je da kada ne pokusava da kreira i da bude Dzordan, Dangubic ima prednost.

Fali nam centar, to je opste mesto, jer ovako Smajli i Zek izgibose i rizik od povrede je veliki.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Kad je za pohvalu treba pohvaliti, kad je za kritiku treba ista biti na mestu i konstruktivna.
Kao i sto sam prepostavio Mur je za sada ocajan, stranac od 3 esalon, Kina nije nikakvo merilo i brojke od 50 poena na utakmici.
Kuruks kakav i da je, on stize direktno iz NBA, gde je imao solidnu minutazu i takvom igracu ne treba puno privikavanja, jednostavno mora da donese odmah INSTANT kvalitet, on to za sada ne radi, ali decko se trudi i verovatno ce u jednom trenutku "kliknuti".

Poraz je lekcija, Fener jeste jak, ali ako zelimo Evroligu, treba takvi protivnici da nam budu reper.
Smailagic i Zek donose prevagu, al ocito da im nedostaje pomoc, u liku igraca ( + ako moze Mozli ) na poziciju 5.
Panter je sigurica, Madar toplo-hladno ali bice on dobar, domaci igraci najblaze receno katastrofa.
A sad, da ispostujemo Novicu, i pokazemo zube sampionu!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ok shvatam da pizdite na Zagorca i Dangubica,ali ne mozemo da imamo 12 Pantera u timu,jbg nismo mi cska. Koliko zasluze igrace,a to Zoc mnogo bolje zna od svih nas. Mene recimo mnogo vise nervira sto prospekt Trifunovic ne moze da se sastavi. Od ovih gore navedenih covek i zna sta da ocekuje,ali ja sam malo vise ocekivao od Trife, i sve se nadam da cu docekati,ali zasad tanko to nesto
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Koji je to debilizam nevidjeni, pustis prodaju nedelju dana ranije i naravno prodajna mesta postoje samo u BG-u.

Vi ostali sto niste iz prestonice jebite se.

Al zato odes na fk protiv radnickog i tamo vidis skoro vise ljudi iz Republike Srpske na utakmici nego iz bg
Čoveče ima preko šest hiljada karata još u slobodnoj prodaji... dosad su prodali preko 13 hiljada...mislim da će da se prodaju i na dan tekme, a imaš i onlajn (tako sam ja uzeo). Muslim da će većina zainteresovanih moći da pogleda meč. Biće i na tv-u. :)
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Mene je licno najvise zaboleo onakav bezmudi pocetak onakve bezmude petorke gde 6 i nesto minuta nisu u stanju da daju jedan jedini kos. Mur, Avramovic, Trifunovic, Letonac i Miletic... To je ta petorka. Sto je najgore ni blizu nisu bili da ga daju.
Kako nisu bili blizu??? Pa jel Kurucu izletelo ono zakucavanje iz koša??? Dvaput mu se desilo u dva dana... Nije me sramota da priznam, zbog njegovog ranijeg talenta, najvećeg staža u NBA od svih pojačanja, i strašnih fizičkih predispozicija, najviše sam od njega očekivao... Kako se ovaj momak pokazao u ovih par prijateljskih, prosto mi dođe da kažem, vrati se Pejners, sve ti je oprošteno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top