Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne znam sta vidis u njemu, al trebao bi promeniti sport. Slab, nema znanje itd..
Fali mu 20 kila to je tacno. Ali to se da nadomestiti. Nema ni leđnu tehniku, to mora da nauči.

Ali kreće se relativno solidno.
Ima mozak, ume da postavi blok, u prosloj u produzetku postavio je 2 dobra bloka za one Madarove trojke.

Ume i da asistira, ono pred kraj Kuruksu je bas lepo to odradio.

Generalno na ovoj utakmici nije primio mnogo poena, imalo nekoliko finih blokada. Nije preterano ispadao.

Mora još mnogo da uči, i da jede masno, ali ne to nije razlog da ga ovako popljujete.
Dečko nas je prošle godine u Borcu odučio od košarke, sva 3 naša centra.
On do sada nije imao prilike da radi sa ozbiljnim trenerima. Videćemo šta će od njega da ispadne

Svakako trenutno ne mogu da igraju u rotaciji on i neki mali kao što su Zagor,Trifa Kuruc, ali on i Ledaj, ili on i Smajli mogli bi u Abi bez problema
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Iznenadjenje ne moze da bude centar jer centra svi ocekujemo, vec jedino neki plej. Mozli bi bio iznenadjenje svakako, zbog svega u prethodnom periodu. Tako da Ostoja, daj pleja i centra, i dace Bog da se Mozli vrati.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Čitam već danima kako majstori, bez da uopšte registruju da je tu možda nešto uvrnuto i bolesno, drže čas košarke čoveku koji je, ovo će ih možda iznenaditi - najbolji košarkaški trener svih vremena. Još jednom - najbolji košarkaški trener svih vremena. I još jednom za one sa jeftinijim kartama - najbolji košarkaški trener svih vremena. Ne trenutno, ne poslednjih godina, nego oduvek - od osamsto devedeset i treće, od Pariza, od prve košarkaške utakmice u Evropi. I zamisli, bog te jebo, taj Želimir je najbolji u svih ovih 128 godina.

Sve do sada. Sada je Želimir pao na još uvek odlično dvanaesto mesto, jer pobrojah ovde, našlo se najmanje jedanaest većih znalaca. Mnogo zahebana ekipa, bog i duša, oni bi i Tesli objasnili kako se pravi elektro-motor.
Otkrili su, potpuno samostalno, bez da im je iko pomogao, da su deseti, jedaneasti i trinaesti igrač u našem sastavu na trening utakmicama dosta slabiji od Durenta i Obrve Dejvisa i da nipošto ne zadovoljavaju njihove visoke standarde.

I evo sada, da me ubijete, ne bih umeo da objasnim zašto to rade i šta hoće da postignu? Da otvore oči Želimiru, jer je on slabovid? Ili da ga nateraju da otpusti te momke i dovede Durenta? Ili veruju da ako sedam miliona puta kao vradžbinu pobroje ko im sve nije po volji, da će ove da udari grom i tako im ispuni želju? Ili je to kao neki svrabež, picajzle daleko bilo, pa kad izvređa naše igrače mu dođe kao da se počešao?

Bez zajebancije, stvarno - šta je cilj, šta se hoće? Ili nema cilja, osim da se iz čiste bahatosti usvinji, obesmisli i sjebe sve zdravo, pozitivno i lepo što se desi.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Mozli da se vrati i jedan teškaš centar. Nama više ništa ne treba. Iskreno, neko ovde pominje pleja, ne treba nam, dovoljno nam je Madar, imamo igrače koji će igrati lažnog pleja. Problem je petica, tu nam škripi.
No, verujem da će Željko i bez jake petice da prilogodi igru.
Nešto što juče bilo korisno za naš tim jeste taj što je Fener vršio žestok presing na naše igrače i da je to dogovoreno izmedju Saše i Željka, neko je to juče pomenuo i ima smisla.

I ne tupite ga mnogo oko Miletića, vidi se da ima želju ali deluje pogubljeno kod blokova ali doći će sve na svoje mesto, treba nam zato klasa od centra koji će mu biti mentor.

Meni Trifke najviše podbacio od prošle sezone, mora da se trgne i da procveta.

P.S. Bilo je u početku za ulaznice sezonske da su preskupe i da će biti slaba potražnja. Sinoć bacio pogled i ostalo je vrlo malo ulaznica od 24000 dinara. Napunila se kasa definitivno i upravo, daj centra! :pop
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Mille

Pa vidi, ima jedan "veliki" problem sa povratkom Žoca: Mi smo pored Litvanije zemlja košarke i koliko ljudi toliko i "trenera". Ovde su mnogi i trenirali košarku, možda i trenera ima, a ne možeš se komotno osećati i komentarisati bilo šta u vezi igre jer se osećaš krajnje glupavo kad znaš da je Žoc na klupi.

Mene lično bi bilo sramota da nešto "stručno" zamerim čoveku koji je najveći svih vremena. E sad, jbg... Ekipa je pravljena onako kako se može a ne po lepim željama. Ono što jeste sigurno, imamo najbolju moguću ekipu u našim okvirima i za takmičenja u kojima učestvujemo. Pri čemu je čovek na klupi onaj "tas na vagi" koji prevazilazi sve okvire naših realnih mogućnosti i takmičenja u kojima smo - Ali nam se može jer taj čovek je možda jedini kojeg možemo "institucionalizovati" tj. reći da je jednak Partizanu u kome je ponovo.

Nema dileme da ova ekipa ima limite, ali nema dileme da je najbolja moguća za ovaj trenutak u kome smo i hvala bogu, takmičarski je sposobna pa nam ostaje da držimo palce i zdušno bodrimo voljeni klub jer se TAKMIČI /za promenu/. I kao što neko reče, ne može biti stotinu Pantera u ekipi - dovoljan je i ovaj jedan. A tu su se do sada pokazali i Smajli, Lidej, Madar... Mur ima izrazit potencijal itd...

Drugo, 8 igrača je otišlo /ako dobro brojim/ i dovedeno je 8 boljih /po Željkovom mišljenju/. Panter, Lidej /EL F4 prošle sezone/ Smajli i Avramović su komotno mogli pronaći EL klub bez problema. Madar ima sve što treba osim iskustva /a to se stiče/ i da ne idem u detalje dalje.

Pobrojah samo one koji su već TOP igrači, verovatno nekog i preskočih. Pri tome, ne mislim da su ostali loši - naprotiv. Zeleni su a to koliko je mana, toliko može biti i prednost jer bi mogli držati visok tempo. Ova ekipa ima potencijal da igra gotovo presing čitavu tekmu /uslovno govoreći/. Fali samo centar a on se očekuje. Zbog neiskustva očekujem dosta oscilacija tokom cele sezone ali to je Partizan. Ako ste zamislili da smo Fener samo zato što je Žoc presvukao majcu, zajebali ste se!

Potpuno novoj ekipi treba i vreme da se uigra. Jebem vas, igrači nisu stigli ni da se rukuju čestito a ne da igraju timski kao sat :D

P.S. @Tuljo ima li ikakvih vesti za Mozlija?
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Čitam već danima kako majstori, bez da uopšte registruju da je tu možda nešto uvrnuto i bolesno, drže čas košarke čoveku koji je, ovo će ih možda iznenaditi - najbolji košarkaški trener svih vremena. Još jednom - najbolji košarkaški trener svih vremena. I još jednom za one sa jeftinijim kartama - najbolji košarkaški trener svih vremena. Ne trenutno, ne poslednjih godina, nego oduvek - od osamsto devedeset i treće, od Pariza, od prve košarkaške utakmice u Evropi. I zamisli, bog te jebo, taj Želimir je najbolji u svih ovih 128 godina.

Sve do sada. Sada je Želimir pao na još uvek odlično dvanaesto mesto, jer pobrojah ovde, našlo se najmanje jedanaest većih znalaca. Mnogo zahebana ekipa, bog i duša, oni bi i Tesli objasnili kako se pravi elektro-motor.
Otkrili su, potpuno samostalno, bez da im je iko pomogao, da su deseti, jedaneasti i trinaesti igrač u našem sastavu na trening utakmicama dosta slabiji od Durenta i Obrve Dejvisa i da nipošto ne zadovoljavaju njihove visoke standarde.

I evo sada, da me ubijete, ne bih umeo da objasnim zašto to rade i šta hoće da postignu? Da otvore oči Želimiru, jer je on slabovid? Ili da ga nateraju da otpusti te momke i dovede Durenta? Ili veruju da ako sedam miliona puta kao vradžbinu pobroje ko im sve nije po volji, da će ove da udari grom i tako im ispuni želju? Ili je to kao neki svrabež, picajzle daleko bilo, pa kad izvređa naše igrače mu dođe kao da se počešao?

Bez zajebancije, stvarno - šta je cilj, šta se hoće? Ili nema cilja, osim da se iz čiste bahatosti usvinji, obesmisli i sjebe sve zdravo, pozitivno i lepo što se desi.
Zeljko Obradovic nije najbolji kosarkaski trener svih vremena. Nije, zato sto ne postoje egzaktni kriterijumi za poredjenje. Dakle, jeste najtrofejniji, ali nije najbolji. Recimo, za mene je najbolji Aleksandar Nikolic.
Zeljko je trenerska igracka i ljudska legenda i njegova ljubav prema Partizanu je neupitna i niko ovde u to ne sumnja.
Ovo je forum, forum sluzi za razmenu misljenja, stavova, utisaka. Ovde nas ima svakakvih, eksperata i duduka, mladih i starijih, pismenih i nepismenih, ali ipak ima i necega sto nam je svima zajednicko, a to je ljubav prema Partizanu i kosarci. Ni jedan stav ovde iznet nije zlonameran i upucen protiv Partizana i Obradovica. Prosto, ne mozemo se svi u svemu slagati i kad neko iznese misljenje suprotno od naseg, ne znaci da je neprijatelj Partizana i Zeljkov protivnik, i ne treba ga odmah “hvatati za gusu”.
Hajde da budemo malo tolerantniji prema razlicitim misljenjima, bice to dobro za ovaj forum.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Recimo, za mene je najbolji Aleksandar Nikolic.

Ima ona izreka: "Najveća čast učitelju jeste da ga UČENIK PREVAZIĐE". Kapa dole učitelju, ali ga je učenik prevazišao. Nisu uporedivi jer je košarka bila drugačija nekada a drugačija je sada. Žoc je davno prevazišao svoga učitelja /njemu na čast i nama na zadovoljstvo/ i definitivno mu nema ravnog u istoriji evropske košarke.

Po čemu bi mogao da meriš uspeh nekog trenera /u ovom slučaju/ ako ne osvojenim trofejima? Šta je ono što te kao trenera određuje? Možda, broj igrača i trenera koje si stvorio a da su postali i ostali na vrhunskom nivou? Tu je Žoc takođe No1 ako uzmeš koliko je njegovih bivših igrača postalo njegovim kolegama i to uspešnim.

Možda grešim, ali jedini koji je možda više igrača napravio od Žoca je Vujošević /mada nisam siguran/, koji je jedinu nesreću imao da su ekipe koje je mukotrpno pravio bivale rasprodane već odmah naredne sezone pa nije uspeo da osvoji EL a opet je imao 3 F4 EL ako se ne varam. JBG nije mu se dalo i to mi je lično najveća navijačka žal. Njemu je posebna mana bio jezik zbog kojeg nije mogao da bude dovoljno dobar edukator i motivator u drugim klubovima. Za razliku od njega, Žoc se u tome snašao.

Ako ćemo uzimati u račun i samo učešće na F4 EL mislim da je Žoc debelo ispred svih živih i upokojenih trenera ikada! Za njega mi samo žao što nikada nije trenirao u NBA a ubeđen sam da bi i tamo naosvajao prstenja za na obe ruke...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Za vrhunske rezultate i torfeje nije dovoljan vrhunski trener. Moras imati i vrhunske igrace.
E to kod nas nije slucaj. Mi jesmo znacajno pojacali igracki roster ali moramo biti svjesni da je to neki TOP8.

Ako mi, navijaci, budemo vrhunski(sto iskerno govoreci, vec neko vrijeme nismo) onda u toj simbiozi i nasi igraci mogu dati 200% i boriti se za sami vrh.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ima ona izreka: "Najveća čast učitelju jeste da ga UČENIK PREVAZIĐE". Kapa dole učitelju, ali ga je učenik prevazišao. Nisu uporedivi jer je košarka bila drugačija nekada a drugačija je sada. Žoc je davno prevazišao svoga učitelja /njemu na čast i nama na zadovoljstvo/ i definitivno mu nema ravnog u istoriji evropske košarke.

Po čemu bi mogao da meriš uspeh nekog trenera /u ovom slučaju/ ako ne osvojenim trofejima? Šta je ono što te kao trenera određuje? Možda, broj igrača i trenera koje si stvorio a da su postali i ostali na vrhunskom nivou? Tu je Žoc takođe No1 ako uzmeš koliko je njegovih bivših igrača postalo njegovim kolegama i to uspešnim.

Možda grešim, ali jedini koji je možda više igrača napravio od Žoca je Vujošević /mada nisam siguran/, koji je jedinu nesreću imao da su ekipe koje je mukotrpno pravio bivale rasprodane već odmah naredne sezone pa nije uspeo da osvoji EL a opet je imao 3 F4 EL ako se ne varam. JBG nije mu se dalo i to mi je lično najveća navijačka žal. Njemu je posebna mana bio jezik zbog kojeg nije mogao da bude dovoljno dobar edukator i motivator u drugim klubovima. Za razliku od njega, Žoc se u tome snašao.

Ako ćemo uzimati u račun i samo učešće na F4 EL mislim da je Žoc debelo ispred svih živih i upokojenih trenera ikada! Za njega mi samo žao što nikada nije trenirao u NBA a ubeđen sam da bi i tamo naosvajao prstenja za na obe ruke...
To ćeš moći da proceniš tek kad Željko završi karijeru.

Pa onda pogledaš u nazad i vidiš koliko je Duleta, Željka i ostalih napravio...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top