Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
To ćeš moći da proceniš tek kad Željko završi karijeru.

Pa onda pogledaš u nazad i vidiš koliko je Duleta, Željka i ostalih napravio...

Već im je svima "tata" u svakom pogledu. Da ne zaboravimo i da je predsednik Borda trenera EL iako je pauzirao celu godinu, iako je sada odlučio da vodi Partizan u EC... Meni je dovoljna ona slika Žoca kada na reklami za EL "dolazi na intervju za posao" i dolazi poslednji pa u prilog svog CV-a ređa one silne pehare da ne mogu stati na jedan sto prosečne veličine.


Nisam ničiji idolopoklonik /mator sam da bih imao idole u ovim godinama/ ali je Žoc otelotvorenje košarkaške igre, živa košarka u ljudskom obliku. Neće se meni tresti ruke, znojati dlanovi, neću lepiti postere ali moram se pokloniti pred veličinom stečenom čistim talentom i radom. Da nikoga više ne napravi najveći je. Do kraja karijere mu predviđam osvajanje EC, igranje još 2x F4 EL i bar još jednu /DESETU titulu u EL/.

Neka mi neko kaže, koliko ima titula onaj sledeći do njega? Čisto da procenimo koliko je daleko :D
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.298
Reaction score
16.156
Локација
Beograd
Slušao sam sinoć podcast, Partizan histerical i rekli su da je Mozli viđen na stadionu od ljudi koji su kupovali karte za Novicin oproštaj, što je dobar znak po meni, tako da videćemo, svi se nadamo njegovom povratku.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Da napisem i ja koju vezani za nasu ekipu i vidjenje svega uradjenog.

Kao prvo zaista mi ne pada na pamet da glumim strucnjaka i da ja sad nesto pametujem sta i kako treba Zeljko da radi. Zna on dobro sta tu treba i najvece pitanje je da li uprava moze da mu obezbjedi to.
Prva stvar koja mi se ne dopada u nasem timu je broj domacih igraca. Jasno mi je da domacih igraca nema i da niko nije zeleo da imamo ovoliki broj stranaca ali eto, ta stvar mi je na prvu najveca mana ekipe, jer nece biti ni najmanje lako napraviti TIM sa ovolikim brojem stranaca, gdje realno nijedan vodeci igrac nije domaci. Ni od Dangubica ni od Zagorca ne mozemo tako nesto ocekivati. Moze li Smailagic ili Avramovic biti glavne violine u ekipi? Vidjecemo, to bi bilo id esencijalne vaznosti.
Druga vazna stvar je broj novih igraca. Promjenili smo gotovo kompletan tim, Zagorac, Dangubic i Trifa uz eventualno Mozlija su ostali, sve ostalo novo. Zeljka ceka veliki posao i zaista nije normalno ocekivati da mi sada pa i na startu sezone krenemo da igramo dobro u kontinuitetu. Trebace dosta vremena da se ekipa uigra da se igraci skapiraju da se napravi timska hemija. Zato me ne bi iznenadilo da na startu sezone krenemo malo sporije.

Imamo dobar tim, trenersku velicinu na klupi ali nista nece biti lako i zato je podrska sa tribina veoma bitna. Publika mora kao i uvujek kada je Partizan u pitanju da da vjetar u ledja i da ekipa sto prije udje u pobjednicki ritam. Jedva cekam pocetak sezone pa da zabava pocne.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Ove sezone u ABA posle 26 kola 6 timova nastavljaju dalje takmičenje,prva 2 idu direktno u polufinale,dok 3-6 i 4-5 igraju četvrtfinale.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.788
Reaction score
22.989
Локација
Beograd
Ima ona izreka: "Najveća čast učitelju jeste da ga UČENIK PREVAZIĐE". Kapa dole učitelju, ali ga je učenik prevazišao. Nisu uporedivi jer je košarka bila drugačija nekada a drugačija je sada. Žoc je davno prevazišao svoga učitelja /njemu na čast i nama na zadovoljstvo/ i definitivno mu nema ravnog u istoriji evropske košarke.

Po čemu bi mogao da meriš uspeh nekog trenera /u ovom slučaju/ ako ne osvojenim trofejima? Šta je ono što te kao trenera određuje? Možda, broj igrača i trenera koje si stvorio a da su postali i ostali na vrhunskom nivou? Tu je Žoc takođe No1 ako uzmeš koliko je njegovih bivših igrača postalo njegovim kolegama i to uspešnim.

Možda grešim, ali jedini koji je možda više igrača napravio od Žoca je Vujošević /mada nisam siguran/, koji je jedinu nesreću imao da su ekipe koje je mukotrpno pravio bivale rasprodane već odmah naredne sezone pa nije uspeo da osvoji EL a opet je imao 3 F4 EL ako se ne varam. JBG nije mu se dalo i to mi je lično najveća navijačka žal. Njemu je posebna mana bio jezik zbog kojeg nije mogao da bude dovoljno dobar edukator i motivator u drugim klubovima. Za razliku od njega, Žoc se u tome snašao.

Ako ćemo uzimati u račun i samo učešće na F4 EL mislim da je Žoc debelo ispred svih živih i upokojenih trenera ikada! Za njega mi samo žao što nikada nije trenirao u NBA a ubeđen sam da bi i tamo naosvajao prstenja za na obe ruke...
Sokrat(Nikolić), Platon (Duda), Aristotel (Žoc)...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.780
Reaction score
19.527
Локација
Nickname
Screenshot_20210914-141115_Instagram.jpg

Retro dresovi iz 2008/09. u kojima će momci igrati u četvrtak.
Jedan gospodin bi svojim prisustvom u Areni upotpunio spektakl.
Kakva bi to situacija bila, čitava partizanština na istom mestu posle xy godina za ispraćaj Kapitena...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top