Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Sve je u potpunom redu. Smajli i centar i nema brige nikakve. Treba da se zna i da nigde u ec nećemo igrati protiv timova kao što su efes, fener ili pao. Kad imaš mladu ekipu punu potencijala u pripremnom periodu moraš da im limite pomeriš preko gornjih granica i oscilacije su normalne. S tim što gornja amplituda ove ekipe daleko iznad svih mogućih protivnika ove sezone. Kako vreme bude odmicalo amplitude će se smiriti ali će nadam se ostati na gornjoj granici gde možemo da spržimo i cigane i virtus i svakog ko bi nam eventualno naišo
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.273
Reaction score
10.698
Локација
underground
Odlicna tekma i korisna , da se na vreme prilagodimo , kad leprsava igra postane bitka kost u kost .To ovom mladom timu fali , ali to dolazi sa iskustvom , ovo je bilo jedno iskustvo. Jos centar i polecemo.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Dobro ce sve ovo biti.
Kuruks polako nalazi svoje mesto i pokazuje znake zivota. Samo jos da pocne da sutira za tri kad dobije loptu i bude sam “ko duh”. Bilo je bar 3-4 takve situacije veceras.
Zagor sve bolji, Trifa takodje.
Madar je klinac i tako je odigrao veceras. Podsetio me na Saleta Djordjevica na pocetku karijere, kada sam sizeo od njegovih zabijanja u reket i gubljenja lopti. Ove decije bolesti cemo morati da istrpimo, i vratice nam se stostruko.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mislim da Zeljko ne pusta... Mozda je pustio u drugom poluvremenu da se malo vise igraju...
Mi smo bili dominantni i u skoku u prvom delu utakmice, ali u drugom se vise nije moglo, jos bez Smajlija.
Ali sve ovo sto gledamo itekako budi nadu. A i ambicije nam rastu. Bice sve to itekako dobro.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
U drugom poluvremenu smo zaličili na onaj Partizan što usere sve živo i takmiči se u izboru glupih rješenja, ali izaće sve to na dobro, jer je prvo poluvrijeme naznaka onog kako bi trebalo, samo da se zadrži ozbiljnost i poveća odgovornost u igri.

Naravno, za sve to je potreban i jedan centar, uz nadam se Mozlija.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Igrati bez prave jake petice je stvarno teško i to se vidi u skoku i gradjenju reketa. Miletić dzaba mu visina, mora da nauči kretanje, nekako je pogubljen u akcijama, ne pravi pravi i jak blok.

Bilo mi komično kad smo dali koš a Željko se hvata za glavu (nije bila dobra akcija)

Videlo se da koriste ulaz sa treninga kad polažu u okretu, na kontra stranu koša.

Ovo što mi igramo bez petice stvarno je uspeh ali da bi češće pobedjivali, upravo, dovedi mrsnu peticu!
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Odlična utakmica u kojoj se videlo koliko možemo, ali u kojoj se takođe pokazalo da još treba puno da se radi. Svako je imao dobre poteze kao i "žute" minute što je skroz normalno. Ovo je evroligaška ekipa koja sigurno nije najjača, ali koja je i pored toga bar na nivou najjačih ekipa iz Evrokupa, kao i gafnera. Očekujem vremenom još lepšu i tečniju igru uz naravno centra koji bi prvenstveno trebao da zatvori naš reket,pokrije rupe u odbarani i odmori ostale saigrače. Mozli je taj tip igrača i nadam se da će prvenstveno biti dobro, a da će onda biti spreman za sve te zadatke.
Zna li neko da li se od Lesora skroz odustalo ili postoji opcija dogovora još uvek ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.536
Локација
Beograd
Ово је одлично!

Па шта бисмо радили до краја сезоне да сад све побеђујемо, да имамо 12-15 идеалних играча за све позиције, и да не можемо да изгубимо?
Мадар има 20 година, па ваљда је нормално да ,,расте,, временом, а не сад одмах да не може уопште да погреши...
Не волим да губимо, али је лековито губити на припремама, ако ништа друго, због тога да се не полети прерано и превише...

Не осваја се све на почетку сезоне, него од утакмице до утакмице...

Дај да ми победимо ону неку прву такмичарску која нам дође (ако можемо), па тек онда да мислимо на другу...

Јесте, лепо смо се зезали током лета, неки су и прекардашили, забранио бих играчима да дају изјаве о било чему што није само прва наредна утакмица...

Забранио бих то и овом Форуму...кад бих могао... :D
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Odlična partija našeg Partizana, naročito u prvom poluvremenu. Falio je Smailagić mnogo, on je ključni igrač ovog tima. Sa njim i centrom će se pevati druga pesma. Madar se mora istrpeti sad u pripremnom periodu, pa čak i u grupnoj fazi Eurocupa i ABA lige. Višestruko će nam se vratiti. Energija Rodija Kuruca je u uzlaznoj putanji i on je važan šraf, odlično igra odbranu. Zagorac takođe, očekujem da se vrati u ritam koji je imao kod Trinkija. Mur je veoma interesantan, njegova ubacivanja pod koš imaju svrhu, veoma je efikasan, kao i u šutu za tri poena. Od Trifunovića se očekuje još bolje, ali imamo previše igrača tog tipa. Avramović nedorečen nekako, mada ima dobru promenu ritma. Dangubić odbrambeni specijalac, Miletiću fali masa, ali se može koristiti pet-šest minuta. Panter mora bolje, sve ispod 15 poena je tanko za njega. Zek Lidej uvek na nivou, nemam nijednu zamerku, izuzetan profesionalac. Nije tu Gregor Glas, dečko ima zlatnu praćku, mada je mlad još. To je to, čekamo centra i nadamo se Mozliju. Željko Car svih careva
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Be like Partizan:
- Učestvuj u Evrokupu
- Promeni 80% rostera
- Za 3-4 igrača od prethodnih sezona dovedi novog trenera i novi sistem
- Igraj bez teške petice
- Imaj jednu od najmlađih ekipa u Evropi
- Budi manje od mesec dana na okupu
- Odigraj 5-6 pripremnih utakmica, tuci dva evroligaša, sa trećim igraj egal
- I budali je jasno da imaš ekipu sa ogromnim potencijalom i kvalitetom koja nije pokazala ni 10% mogućnosti

Be like musavac
davidiš kad udaru na radonju i kalinu hnjo hnjo
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Uigravanje ekipe bez startnog pleja i centra je beskorisno. Možda pleja i imamo, ne znam?! Ali centra, baš nemamo!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ma mi ovako oslabljeni ispod koša,bolje što ne igramo sutra protiv Efesa, već smo igrali protiv njih , sada bi iskreno mislim u datom trenutku, našem umoru i smanjenoj rotaciji bilo plus 20 otprilike.

Za nas svakako u ovom trenutku bolje provera je Ulm ,gde možemo dodatno da se uigravamo i gde će , pretpostavljam svih 40 minuta biti neizvesnosti, što nama u ovom trenutku i treba.

Jedva čekam da počne sezona, baš se radujem svakoj utakmici.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
imam pitanje:
Da li su izmene odmaaah nakon prve greske, uobicajena stvar kod Žoca, ili je to tako samo dok se pravi ekipa i kristalisu neke stvari..??
(Kuruc je bio odličan i večeras, u jednom momentu razigran, odbrana, skok, poeni, defanziva, skok, napad mu sudija svira korake (upitne), žoc ga u momentumu vadi..) Bilo je još primera.. Mene kao igrača bi to malo sputavalo.. zato valjda i nisam igrač :)
Ako može neko da mi pojasni jel to ok?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top