Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
2:0 sa dva gostovanja.

Teraj dalje.

Nije više "senzacija" to što je Žoc na klupi Partizana. Što ga više gledam, sve mi više izgleda da sad nikog drugog ne mogu da zamislim na toj poziciji...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ocekivana pobeda onako kako sam i otprilike mislio da ce biti. I dalje imamo mnogo oscilacija, jos mnogo mora da se radi i uigrava za one teze i jace utakmice koje ce doci. Imamo srecu i sto nam je raspored na pocetku nesto laksi pa ne trpi rezultatski jos uvek ova neuigranost. Kontrolisali smo utakmicu od pocetka do kraja mada nam je Split u jednom trenutku prisao na samo -6 (56:62) i pretio da mozda opet bude neizvesno kao u Zadru. Ipak nije bas tako bilo jer smo odrzavali nekako tih desetak razlike mada mogli smo i vise da Ledej nije omasio oba bacanja i onaj zicer na kraju.

Statisticki ovako stoje stvari. Za dva poena ne bas dobro 18/37 (48,6 %), za tri poena solidno 8/18 (44,4 %) i bacanja lose 9/15 (60%). Nadskocili smo Split (mi 39 skokova a oni 31), asistencije smo bili jednaki (19:19) ali smo zato izgubili vise lopti (mi 15 oni 7).

Sto se igraca tice tek dvojica su bili na bas dobrom nivou a to su najefikasniji Ledej koji je doduse imao problema sa bacanjima sto je nesvojstveno njemu kao i sut za dva poena ali zato trojke i skokovi odlican (15 poena, za dva 1/6, za tri 3/3, bacanja 4/8 + 11 skokova + 4asistencije) i Smajlagic koji je bio bas dobar u nekim periodima ali pri kraju dosta gresio i imao 5 izgubljenih lopti (12 poena, za dva 6/9, za tri 0/2 + 13 skokova + 5 asistencija) solidan je bio i Mur (9 poena, za dva 3/4, za tri 1/1) Panter moze mnogo bolje (7 poena, za dva 2/4, za tri 1/4, bacanja 0/1 + 4 asistencije), Glas solidan (7 poena, za dva 0/1, za tri 2/3, bacanja 1/2), Madar jeste dao nesto vise koseva u odnosu na Zadar ali moze i on i daleko bolje (7 poena, za dva 2/5, za tri 1/2 ali i izgubio 3 lopte), Zagorac (6 poena, za dva 2/3, za tri 0/1, bacanja 2/2 + 5 skokova) Avramovic dosta los danas (za dva 1/3, bacanja 2/2 + 3 asistencije) Koprivica se upisao u strelce (2 poena, za dva 1/2 i bez skoka) a jedini se nije upisao Trifunovic mada nije mnogo ni igrao (0 poena, za tri 0/2). Dangubic i Miletic nisu ulazili u igru.

Jos jedna pobeda za 2/2. Mora bolje u narednim utakmicama. Split je bas slaba ekipa a i sa njima smo se mucili u nekim preiodima. Sledeci je Studentski Centar tek 9.oktobra na nasem domacem terenu i red je da se pozdravi Zelimir i ekipa kao i da se da podrska. Idemo polagano...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Lidej standardno dobar. Smajli pokidao. Mur sjajno odrađuje svoju rolu... Utisak utakmice Madar. Kriminal šta je on radio. Njegov +/- na kraju nekako jedva u plusu (+1). Imao sam utisak da bi ovo bez njega ladno išlo na 20+...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Samo bih ovo izdvojio:

Usledilo je pitanje da objasni zašto je prihvatio poziv Partizana, koji prema mišljenju tamošnjih novinara "ispod njegovog nivoa".

"Za mene je Partizan najveći mogući rang koji postoji. Za mene nema ništa bolji nego da budem trener Partizana. Vratio sam se zato što je to moj klub koji volim i obožavam. Uživam da radim sa ovim igračima. Lepota je tamo da radiš gde voliš, imao sam lepu karijeru u inostranstvu, 28 godina, a onda je došao trenutak šta bih voleo i šta me motiviše. Ovde sam to našao".

ŽOC. Svaki komentar je suvišan.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Madar je ovako igrao na početku priprema, posle se popravio. Očekivao sam da ga je ta trema prošla ali se ponovo vraća na početak, što je možda očekivano za mladog igrača. Nadam se ponovnom uzdizanju.

Činjenica da ne igramo dobro al teraj dalje. Važno da i sa lošom igrom pobeđujemo dok se igra ne popravi a sigurno hoće.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Bravo za pobjedu. Ledej i Smajli vec klasicno dobri, ali je i Mur bas zanimljiv igrac. Odbrana se i meni svidja kako se igra, a svima preporucujem da poslusaju konferenciju nakon utakmice.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Ovaj Split je nekako kanta od ekipe.. divljacka prilicno, a mi smo njima pokusavali neke suptilne kombinacije prodati. Kao da citas poeziju ciganu. Siguran sam da cemo bolje izgledati protiv jacih ekipa.
Raduje me sto imamo dosta induvidulnog kvaliteta. To nam je pomoglo da privedemo utakmicu kraju.

Ispadamo mnogo u odbrani i to gradjenje kosa moramo unaprijediti. Imali smo par dodavanja preko krila. To ne smije tako. Ruzno izgleda :)
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Ovo je za nijansu bolje od izdanja u Zadru.Polako napreduje ekipa.Kakvo bacanje za loptu Smajlija :clap Zek je igracina.Panter nije u formi,sto je i razumljivo nakon propustenog veceg dela priprema.Ocekujem mnogo vise od Avramovica i Madara,a to cemo i dobiti od njih veoma brzo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Konferencija nakon utakmice

Gospodski kao i uvek, svaka rec odmerena i na mestu. Licno mislim da je pitanje sa Kukoca bilo malo provokativno u smislu da je novinar pitao jer je mozda ocekivao malo drugaciji odgovor ali nije racunao da ipak prica sa jednim gospodinom kakav je Zeljko Obradovic.

Utakmicu i igru ne bih da komentarisem, Zeljko je rekao sve sto je trebalo tako da pametovati posle njega bilo bi neukusno.

Momci bravo za pobedu. Idemo dalje korak po korak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top