Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Šta se dešava sa YT kanalom gde su kačili cele utakmice ? Ne vidim nigde, nzm da ga nisu ugasili.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Može biti da je ozbiljan hendikep igranje u Areni, obzirom da se svaka pobeda ove sezone broji duplo..
Džaba i zarada od Arene ako ce ti negde faliti ambijent, krila publike i pritisak na protivnika, za pobedu koja vodi u finale..(pu,pu,pu...)
Džaba nam ta priča, ma koliko bila istinita... MI moramo da se potrudimo da atmosfera u Areni bude bolja...nije loša, ali Pionir je nešto drugo, predivno i neuporedivo...
Juče pola tekme svi stoje , navijaju... u Areni, jbt pola gleda telefone....ko da Isus sam iz njih govori... hebo te telefon ta dva sata na tekmi...
Juče bilo lepo, baš lepo... uživanje, pevanje ali i hukanje i zviždanje baš kad treba... Željko koji ustaje na insistiranje navijača pre meča da se pokloni publici i njegov osmeh nakon toga... ma neprocenjivo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.008
Reaction score
26.071
Локација
ante portas

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.678
Najbolje u jucerasnjem krkovanju je to sto Zeljko nije ima za cilj da ih krkuje. Ne, zelio je samo da budemo koncentrisani svih 40 minuta i otuda galama na 20 razlike, objasnjavanje Balsi da se Miletic previse uvukao pod kos, i da svaki, ali svaki napad mora imati neku akciju.
Zato je sinocnje odvaljivanje bilo posljedica, a ne cilj nase igre. Kada uporedim nasu igru iz poslednja dva meca sa Zadrom i Splitom, pa to je nebo i zemlja.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ljudi ne mozete ostati u proslosti
oterani/otisli smo u arenu, to je sad nas dom i tamo smo domacini
tako se treba i ponasati
moze i arena biti pakao ali ne preko noci i na tome treba raditi, nije ni pionir postao to sto jeste za dan dva

ja sam vec pisao da klub MORA da ima plan kako ce povecavati posetu iz sezone u sezonu
vise nije dovoljno 4 - 5 soma ljudi, u hali koja prima 20 to je nista
vise nije dovoljno - najgledaniji smo
u hali koja ti prima 18-20 soma ljudi ti moras da pucas na to da protiv krke i mornara imas 10 soma
mozda to nije realno sad za jednu sezonu ali zato kazem imas PLAN i trebalo je iskoristiti ovaj hajp oko zoca i sve to
ali jbg
moje misljenje je da su debelo zasrali sa cenama i da ih boli q i za plan i za posetu
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.960
Локација
NbG
Realno ima jos jedna otezavajuca okolnost, a to je tuzna tribina. Ja se i prethodnih sezona izgasiram, odem na jednu utakmicu pa mi onda treba 5 utakmica da se dekontaminiram od onoga sto sam video tamo. Slicno kao sada sa Novicinim oprostajem, poseru se po svemu, izazovu revolt i gadjenje u stomaku da mi se ne ide da gledam Partizan jer njih ocima ne mogu da vidim.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Ne znam o čemu tačno svi vi ovde pričate - Arena je već BILA i BIĆE pakao. Ne razumem da se neko ne seća nekolicine istorijskih tekmi u okviru EL koje smo igrali u Areni upravo zato jer je Pionir bio mali da primi sve koji su zainteresovani da prisustvuju. Dule je već vodio utakmice u Areni gde se nisu mogle čuti sopstvene misli od nivoa buke!



To što unazad par godina nema takve atmosvere, krive su gomile različitih frakcija, loša atmosvera u klubu i niz drugih stvari. Arena je sada naša kuća, jednoga dana će biti neka druga nova i modernija dvorana. Ognjište je Hala sportova, a mesto stanovanja menjamo i mi ljudi pa zašto ne bi i klub...

Meni se iskreno Pionir sada gadi kad ga vidim onako crvenog. Ne znam da li postoje tehničke mogućnosti da se to prekreči kada mi imamo domaćinstva tamo. Nisam zapazio koje je boje Arena kada FMP igra EL utakmice u istoj? I ne znam da li je potrebno menjati ceo parket ili je dovoljno prelepiti rubove terena nekom trakom u Pioniru. Ako postoje jeftiniji načini da se to nekako prelepljuje trebao bi neko da skrene pažnju ljudima u klubu da se to i uradi kada smo domaćini tamo.

Gadi mi se koliko je ogavno i ružno!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne znam o čemu tačno svi vi ovde pričate - Arena je već BILA i BIĆE pakao. Ne razumem da se neko ne seća nekolicine istorijskih tekmi u okviru EL koje smo igrali u Areni upravo zato jer je Pionir bio mali da primi sve koji su zainteresovani da prisustvuju. Dule je već vodio utakmice u Areni gde se nisu mogle čuti sopstvene misli od nivoa buke!



To što unazad par godina nema takve atmosvere, krive su gomile različitih frakcija, loša atmosvera u klubu i niz drugih stvari. Arena je sada naša kuća, jednoga dana će biti neka druga nova i modernija dvorana. Ognjište je Hala sportova, a mesto stanovanja menjamo i mi ljudi pa zašto ne bi i klub...

Meni se iskreno Pionir sada gadi kad ga vidim onako crvenog. Ne znam da li postoje tehničke mogućnosti da se to prekreči kada mi imamo domaćinstva tamo. Nisam zapazio koje je boje Arena kada FMP igra EL utakmice u istoj? I ne znam da li je potrebno menjati ceo parket ili je dovoljno prelepiti rubove terena nekom trakom u Pioniru. Ako postoje jeftiniji načini da se to nekako prelepljuje trebao bi neko da skrene pažnju ljudima u klubu da se to i uradi kada smo domaćini tamo.

Gadi mi se koliko je ogavno i ružno!

Nikad ne zaboraviti ono predstavljanje KKP sa ciganskim grbom na parketu.
Nikad im ne ustupiti arenu, makar i kazne plaćali. Ko im jebe mater! Nek idu u Železnik.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nikad ne zaboraviti ono predstavljanje KKP sa ciganskim grbom na parketu.
Nikad im ne ustupiti arenu, makar i kazne plaćali. Ko im jebe mater! Nek idu u Železnik.
Slazem se, neka I'm se I taj metro sto ce ici do zeleznika zove 88, pa nek ga ofarbaju u crveno beli I pevaju dzùrdzevdan sve vreme, samo da ne skrnave Pionir.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
ljudi ne mozete ostati u proslosti
oterani/otisli smo u arenu, to je sad nas dom i tamo smo domacini
tako se treba i ponasati
moze i arena biti pakao ali ne preko noci i na tome treba raditi, nije ni pionir postao to sto jeste za dan dva

ja sam vec pisao da klub MORA da ima plan kako ce povecavati posetu iz sezone u sezonu
vise nije dovoljno 4 - 5 soma ljudi, u hali koja prima 20 to je nista
vise nije dovoljno - najgledaniji smo
u hali koja ti prima 18-20 soma ljudi ti moras da pucas na to da protiv krke i mornara imas 10 soma
mozda to nije realno sad za jednu sezonu ali zato kazem imas PLAN i trebalo je iskoristiti ovaj hajp oko zoca i sve to
ali jbg
moje misljenje je da su debelo zasrali sa cenama i da ih boli q i za plan i za posetu
Jbg to da su zasrali sa cenama stoji... mislim da su se od starta bojali da ne prodaju više sezonskih od kapaciteta Pionira, jer tamo igramo 1/3 domaćih tekmi ove sezone(ne znam na čemu su zasnivali taj strah)... precenili su i samu sezonsku kartu, ali i platežnu moć najzainteresovanijih za kupovinu iste.

Imaš i jedan broj ljudi koji je kupio sezonsku a ne ide na tekme zbog korone, a želeli su da podrže KKP.
Imaš onda ljude kojima je mnogo da daju 1000 do 1500 za Krku ili Derbi, jer je naš covek navikao da mu određene stvari koje su drugde luksuz (a to je gledanje utakmica) budu lako dostupne i po jeftinoj ceni. To je donekle i razumljivo kada uzmemo u obzir ekonomsko stanje u državi ali i to da KKP nije privatni tim i da se i finansira jednim delom državnim novcem.
Oni su i u problemu da sada moraju da pravdaju visoke cene sezonskih visokim cenama dnevnih... i tako u krug. Bukvalno onaj ko je radio marketing je promašio skoro sve. Mogli su sa tipa trideset posto jeftinijim sezonskim da uzmu iste pare, prodaju više i imaju dnevnu kartu od 600 dinara za npr. Krku i Derbi i mnogo puniju Arenu i Pionir, što je po meni i trebalo da bude cilj Partizana... jer ja ne znam košarkaški klub u Evropi postoji i radi zbog profita.

Ja volim i Arenu i Pionir, lepih bilo trenutaka i u jednoj i u drugoj hali...naravno Pionir je uvek imao bolju atmosferu, ali bilo je ludila i u Areni.
Evo od skorijih 17000 protiv Future, Virtus i onaj šou (i to uprkos frakcijama).
Zavisi samo od nas.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Konacno je Madar odigrao dobar da ne kazem odlican mec. I evidentno je Zeljko izribao tim zbog 97 primljenih poena od Hamburga. Svaka cast, teraj dalje, jos jace!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top