Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Top tekst, minus gtr povraćke o nama kao odabranom soju

ova parabola o rezimskim i opozicionarima ciganima gde se samo jedno sveto mesto nikad ne pipa je pogođen živac živca
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
jbg sad, treba Zaklina Tatalovic, ili neka od tih žena da bude u istom košu sa retardom iz redakcije, koj je to uradio u svoje ime i na svom profilu... Nemoj sad da se love vestice, jedva ste jebeno docekali.... Taj lik to nije radio u programu N1, niti je to radio u ime N1... N1 nije čist, kao ni jedan jedini medij na planeti, al sad ovo koristiti da se seje mržnja protiv njih je jadno i tendenciozno. Širenje mržnje protiv nekog konkretnog, krijući se iza pseudonima, je jajarski kao i bacanje unučića vinjaka na klupu, onako junački, iz mase. Da ne kažem ciganski....
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Може ли било ко да одговор на питање, зашто жгадија напада Балшу Копривицу? За већину других играча би ми још некако и било јасно, али стварно за Копривицу не знам ни један разлог да се пише како му треба отворити лобању, мислим да сам чуо током преноса да му нешто и скандирају, не знам тачно шта. Да су болесни то знам, да ли постоји неки други повод?
zato sto su zgadija...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.815
Локација
Beograd
Mislio sam barem da osude ili tako nešto a oni ćute sve vreme, to je malo licemerno sa njihove strane, ipak je to njihov zaposlenik.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Braindead To si potpuno u pravu! Napiši, lepo, tako, da te odma razumem. Krajnje licemerno ako ne osude.

Vidim da vučićevi tabloidi koriste ovo da bi jahali N1, ali neće da kažu ime lika, delimično da ih ne optuže da pozivaju na njegov linč, delimično da bi iskoristili situaciju za napad na ceo kolektiv, koj nije ceo kriv za ovu situaciju. Tamo neko navija i za Partizan, u krajnjem slučaju.

P.S. Ostavio sam im koment na sajtu gde sam pitao zašto ne osude ponašanje novnira. Naravno, nije objavljen...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Nemojte da brinete pripremiće Vučko "plaćeneorgamizovanegrobaritshirt" da nas "izjednače" u sredu sa ovim smradovima, da može stoka da u glavi opravda ovo od juče...da kažu:"Pa i oni su isti." Mi da im napravimo pakao...da pevamo i zviždimo ceo meč da nosimo do pobede, da slomimo jadnike.
Smrt fašizmu, živeo Partizan!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.674
Moramo biti iskreni i priznati da je nas Partizan izgubio gotovo sve bitne utakmice ove sezone. mutirani gadovi u kupu, cedevita i Bursa (a obe smo imali u svojim rukama), Huventud tamo..
Onaj kome je Zeljko kriv za ove poraze je kreten.. Isti kreten je i onaj koji misli da Zeljko ima kontrolu nad igracima. Bojim se da ne dozivi srcani udar u toku utakmice. Znaci mi imamo najboljeg trenera(svjetionik grobarstva), odlicne iskusne pojedince, potencijal mladosti, ali nemamo tim.

Svi mi koji mislimo da ce u naredne mozda i tri utakmice biti drugacije, jadni smo. Sledecu dobijamo na fanaticnu borbu, ali serija zavrsava sa 1:3. Trebamo gledati sta dalje.

O utakmici.. Na 3. imamo Dangubuca, Kurucsa, Trifunovica, Zagorca a u petorci dvije cetvorke i 3 beka :( I ti niski igraci ne mogu da probiju prvu liniju, vec Smajli i Ledej kreira sa posta ccc. TV sam ugasio nakon Smajlijeve cigle sa 8 metra.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.815
Локација
Beograd
@ Micun, naravno, ne volim ni ja lov na veštice...moja greška što nisam bio konkretniji.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Prava definicija licemerja je biti navijač kurve i navodni protivnik režima. Lično znam samo jednog ciganina koji je zbog žvalavog prestao da navija za njih. Svima ostalima kao smeta režim, dok se ne dođe do priče o sportu, onda muk. Ili još zanimljivije, mrze žvalavog zato što 'trpa pare u nas'.

Elem, ako dođe do pete utakmice, insistirati da se igra bez publike. U suprotnom, oni poraz neće dozvoliti.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Gledam ove Hollinsa, Woltersa, Whitea na snimcima, kako gledaju šta radi publika. Mislim da je njih sramota gde igraju, izrazi lica kao da hoće samo da uzmu pare i da što pre zaborave na ovu sramotu kojoj se izlažu.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Kakav tekst!

Molim sve Partizanovce da pročitaju.
Autoru skidam kapu sa svoje sijede glave
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Podsetnik za sve nas zaboravne...

1. Mi smo najveću titulu osvojili prošlog leta - Željko je ponovo postao naš trener!

2. Željko je svoju najveću titulu ponovo osvojio prošlog leta - postao je Trener Partizana.

Željko je personifkacija košarke i ne priliči mu da se valja u blatu punom ciganskih govana, ali to ne treba da sprečava igrače na terenu da raspale po koju munju iz očiju.

Idiokratiju na tribinama ne treba komentarisati, to je ista fela redneckova sa stranačkih mitinga njihovog vođe, njima nije mesto u javnosti. To više stvarno nisu cigani, već pravi odvratni mutanti.

U naredne tri razlupati kante iz železnika! To su obične kante u svakom pogledu, smećarske, limene, odvratne.

Momci, igrajte za Željka, igrajte za Grobare!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jbg sad, treba Zaklina Tatalovic, ili neka od tih žena da bude u istom košu sa retardom iz redakcije, koj je to uradio u svoje ime i na svom profilu... Nemoj sad da se love vestice, jedva ste jebeno docekali.... Taj lik to nije radio u programu N1, niti je to radio u ime N1... N1 nije čist, kao ni jedan jedini medij na planeti, al sad ovo koristiti da se seje mržnja protiv njih je jadno i tendenciozno. Širenje mržnje protiv nekog konkretnog, krijući se iza pseudonima, je jajarski kao i bacanje unučića vinjaka na klupu, onako junački, iz mase. Da ne kažem ciganski....
Pa treba i Žaklina i sva žgadija onog ciganskog smrada georgieva da nam se napase jaja dok god ne objave neki tekst ili reportažu o favorizovanju državne mezimice, do tada su isti kurac ko i svi.
Sve ćemo da istražimo od krušika do savamale samo simbol vladavine i jednog kluba nećemo da slučajno ne uzbudilo glasačko telo. Čast izuzetcima kojih tamo svakako ima. A bugarsko govno sg je verovatno najveće smeće u objektivnom novinarstvu sa sve svojim odama čoviću.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.608
Локација
Beograd
Uistinu, objavili su tekst da se ograđuju od Kapetana Kuke i da će biti pozvan na odgovornost. Što ne umanjuje da ne gledaju kome pare daju za zapošljavanje odgovornost.
Sloba Georgiev je posebna kategorija, samo da kažem Milenijum tim...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Pa treba i Žaklina i sva žgadija onog ciganskog smrada georgieva da nam se napase jaja dok god ne objave neki tekst ili reportažu o favorizovanju državne mezimice, do tada su isti kurac ko i svi.
Sve ćemo da istražimo od krušika do savamale samo simbol vladavine i jednog kluba nećemo da slučajno ne uzbudilo glasačko telo. Čast izuzetcima kojih tamo svakako ima. A bugarsko govno sg je verovatno najveće smeće u objektivnom novinarstvu sa sve svojim odama čoviću.

U al si gnevno pravedan, ko da držiš upaljač spreman za Kalinića :D ne kažem da držiš, više ovako metaforički...

Idi, Stojanče, nazad na spavanjac. Mnogo si se naprego od kad su te neke kolege ritualno prizvale da bi nam bojicama objasnjavao i merio IQ. Pozdravlja te pravi Stojanče Ristevski, dobro je i zdravo. Što i tebi želim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top