Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.509
Ova lomatina Budućnost nije merilo i prilično lako smo ih odrali ali ćemo u četvrtak da karamo cigane ludake.
Koje urlanje na poene Gregora Glassa, to je Partizan!
Atmosfera u ekipi je odlična, mora da ih spržimo bre, de će!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Mozemo mnogima isporuciti dobar broj poena! Lepa tekma,bez nervoze,konacno. Prekinut neki niz poraza. Dobra igra igraca sa malom minutazom. Pohvale za sve posle duzeg posta! Pisi pobedu i teraj dalje u istom ritmu!
Borba bre!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Koje urlanje na poene Gregora Glassa, to je Partizan!

Osim činjenice da smo primili manje od 90 koševa, raduje ta hemija u ekipi. Ajde što je publika urlala nego što su i saigrači popizdeli.

Sramotno slaba poseta, levo jaje bih dao da sam mogao otići i gledati. Razumem da neki sezonac ne može na tekmu ali mi nije jasno da nekome ne ustupi kartu. Totalno je bzv da karta "propada" kada ima ko bi hteo da ide i gleda...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.352
Локација
Kej Republika
Prava reakcija tima na mini krizu.
Ovo nam je baš trebalo.
Hvala i ljudima u hali, što su došli danas. Prepoznali trenutak.

Biram i zadržavam Madara, pre Srba Dangube, Petruševa, Gurovića. Hoću Lesora pre Gagića.
Više volim Dijaru i Moreiru, od Babovića i Šćepovića.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Deca neka to postavila, a bizon od oca sedi u pretposlednjim redovima i samo posmatra. Takvi nisu navijaci Partizana i ne treba da dolaze kad ce da postavljaju ovakve fasisticke i smrdljive parole. Reakcija na Glasove poene, mladog igraca koji izlazi iz krize i povrede bez obzira na nacionalnost, e to je Partizan. I na kraju se sasvim lepo popunila Arena, 6000 mislim da je bilo
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kako sad nema "stručni konsultant", konferencija za štampu i specijalna emisija, usta ih ciganska jebem! Zaboravih reći da je posebna dobit to što su uspeli da odmore dosadašnji nosioci.

P.S. Ako neko od sezonaca ne može da ide u četvrtak, mogu ja... neka se javi do srede da počnem sa organizacijom :D
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nisam mogao večeras na utakmicu pa ustupih kartu drugu koji redovno ide sa mnom na EL a nije sezonac, lepa prilika da povede dve malecke ćerkice da vide Partizan prvi put u životu.

Setih se po uključenju prenosa one slike arene protiv future dok je Trinki bio trener i ovoga što videh večeras...

Setih se i posle svega da mi ove sezone još ni jednu utakmicu ne odigrasmo u punom sastavu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top