Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ne treba poleteti zbog ove pobede… i dalje smo sampioni glupih poteza, izgubljenih lopti prilikom izvodjenja, poprecnih dodavAnja i sl

Dosta ima tu da se radi i jos smo daleko od nekog maximuma…

Tristan ubija Zeljka… al ima ruku u pm…

Slovak ima joooos dosta da radi isto
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Apsolutno, jednostavno smo odradili rutinski ono što se očekivalo da ovaj tim i odradi. Sad slede tri dana pripreme za anti-košarku.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Razmontirali smo ih ali po meni, nisam stručnjak, odbrana je opet bila jako bušna ali sreća pa protivnik nije znao da kazni kako treba. Realno ova Budućnost je kanta.

Lep momenat oko Glasa! Bravo za celu halu.

Ajde u četvrtak da im jebemo mater!!!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Veceras je dosta toga bilo bolje. Svaka cast, idemo dalje niz neka ne stane. 1.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Svaka čast devojci što je skinula one sramne transparente... poseta... pa recimo da ću odsad svakog ko dolazi samo na "bitne" tekme i što sedne na koje mesto oterati u tri pičke lepe materine...najgori su grobari što su grobari samo kad je FMP ili EL...jebem im mater bednu. Čekam da postanemo ko oni bednici što napune svoju dva i po puta manju halu samo kad im dolazi osvajac Evrolige iz Beograda...
Al jbg ta devojka sto skinu onu bedu i publika+Glas pokazuje da smo ipak nešto drugo i lepše od ostalih u to jkošarci...
Partizan je i za devojčice.:)
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Cestitke ekipi na pristupu, zelji, angazmanu i borbenosti.
Hrabri igra momaka sa manjom minutazom, rezultat je dozvolio da igraju vise ovaj put, a oni su to iskoristili. Posebno to vazi za Trifunovica koji igra sve zrelije i zeljan je da bude protagonista.
Panter, Naneli i Ledej dobro odmorili, Lesor to ne moze jer nema adekvatnu zamenu na toj poziciji.
Ne sme se ici nadalje ispod ovog nivoa angazmana vec samo jos borbenije i koncentrisanije. Veceras su (smo) videli sta znaci odvojiti se rezultatski na vreme i ne gubiti za cas stecenu prednost. Onda ima prostora i vremena da svi dobiju pristojne minute i napreduju zeljenim tempom.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.233
Reaction score
15.902
Локација
Beograd
Veoma bitna pobeda, da se malo povrati samopouzdanje...inače Smajli počinje od sutra da trenira dok bi Aleksa mogao da počne sa loptom da radi, to je Željko rekao na KZŠ nakon utakmice.
P.S. cigani duvajte ga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Да је знао да ће овако бити налупан два пута би размислио прије закуцавања :šal
Браво момци, за мене лично очекиван реултат и поред свега што смо прошли у претходном периоду, просто ова Будућност нема тај тип играча који нама прави (и може да прави) проблем.
Ајде сада лијепо одморите па знате шта вам је чинити :picka-ciganska:

Едит: тако је @Čik. При томе нагласимо и да наш фудбалски клуб има претежно подршку од 2000 до 3000 људи.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.544
Reaction score
29.495
Локација
Novi Sad
Veruj u proces, veruj u Željka!

Trajaće možda, ali mora biti nešto iz svega ovoga. A sve i da ne bude, najveći ti sedi na klupi, uživaj u Partizanštini koja mora nekad i da boli, jbg!

Danas ovako u ABA, u nekoj bliskoj budućnosti i u EL, jer verujem.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.694
Nažalost gledao preko tv-a i delovalo je kao da je bila fenomenalna atmosfera u hali. To je ono kad dođu samo "oni pravi". Pod navodnicima, jer naravno da ne mislim da oni koji nisu došli nisu pravi, ali svi smo bili na takvim utakmicama gde i manje ljudi napravi sjajan ambijent. Sve je to ispratila lepršava igra i onda gde ćeš lepše.
Mnogo volim ovaj tim i hemiju koja postoji, oduševio sam se kad sam video da se uskoro vraća Avramović. Znamo svi šta nam je činiti za par dana.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд

Neverovatno da svaki mamlaz može da unese i postavi šta god želi. Da li to bilo dete ili ne, pritom sumnjam da bi neko dete uopšte došlo do ovakve ideje.

Čekamo transparente poput "KK CZ je najveći klub na svetu" i "Željko državni projekat" jer, što da ne?

Zbog ovakvih stvari sam uvek imao problem sa mentalitetom krda, ne može niko a kamoli svako da predstavlja mene ili bilo koga od vas na ovaj ili onaj način. To je slučaj i kad su u pitanju menjanje grba, imena, imena stadiona itd. Ljudi idu po 60 godina na utakmice i dodje neki šaban da njima objašnjava šta i kako, sramota.

Ali dobro, momci sa slike su patriote i svi to vole, пусти мало СРБЕ да играју!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Osim činjenice da smo primili manje od 90 koševa, raduje ta hemija u ekipi. Ajde što je publika urlala nego što su i saigrači popizdeli.

Sramotno slaba poseta, levo jaje bih dao da sam mogao otići i gledati. Razumem da neki sezonac ne može na tekmu ali mi nije jasno da nekome ne ustupi kartu. Totalno je bzv da karta "propada" kada ima ko bi hteo da ide i gleda...
Možda možemo na forumu da napravimo temu za ove stvari, siguran sam da ima ljudi koji nekad ne mogu ili neće da dođu a nekom sa foruma bi rado dali kartu da gleda utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top