Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bolje bi mu bilo da reši Arenu, jer će u suprotnom biti jebeno za njega.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Jebem li ga, ne moze tek tako neko da ti ne da da igras bez razloga.

Ne moze da ti ne da da igras i sa razlogom.
Ma gde mi ziveli i kakav sistem vladao.

Valjda postoji neki ugovor sa tom Arenom.
Smeta mi sto se uopste od ljudi bliskih klubu (pbg news, Tegi) pisu tako pausalne gluposti karakteristicne za ovaj brlog.
Kao ne daju nam eto tako, mrze nas, izmirili smo obaveze, imamo problema, nadamo se da ce se urazumiti, tehno konvencija bla bla bla. Sta bre koji kurac?

Kao da nasi igraci samo dodju ispred Arene i onda hajde da pikamo kosarku.
Imas neki ugovor sa njima? Ispostovao si svoj deo? Ne dugujes nista? Sta se koji kurac sad ti NADAS i pokusavas da resis i trudis se da nam ne otmu na terenu zasluzenu prednost ili sta vec?!

Ovo je istorijska sezona, Partizan ima Zeljka Obradovica na klupi i jedan od najjacih timova u Evropi, a iz kluba evo trenutno kukaju sto im se bivsi igraci ne odazivaju DOBROVOLJNOJ akciji i NADAJU se da ce neko da ih pusti da igraju u Areni.

Pickice bezmude snsovske. Ako nas isteraju iz Arene za bilo sta osim za ovu jednu, ne treba ni igrati, a bandoglavi sincic detaljno da objasni kako do toga moze uopste da dodje.
Bojim se da cemo da progutamo, uz pricu da cemo "resiti u Lozani", kao sto smo i ono prethodno resili tamo sve vam jebem botovsko nesposobno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.575
Reaction score
29.772
Локација
Novi Sad
U Areni je "tehno konvencija" neka ili tako neka priča o tehnologiji (mislim da sam čitao da ima sve, od gejminga do AI, diskusije paneli i te stvari).

A za ovo što ostojin mali uz pomoć tegijevog malog plasira neke priče da nećemo igrati ostale ili neke utakmice do kraja u Areni, to se ništa ne zna... ili ga je ostojah opet popušio u vidu da je odjeban iz Arene ili planiraju da ga odjebu... šta će ta sns ameba.... "ćuti, puši i nema veze...."
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
167
Reaction score
996
Локација
JNA
Mi sutra da dodjemo svi, i da nas bude ispred pionira 3 hiljade viska, evo makar ja prvi da ne udjem... Pa neka se pitaju sta ce za sledece utakmice i kako? Mozda mi sa jeftinijim kartama dobijamo gratis mesto na kalemegdanu do kraja sezone, ko zna....
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
da li moze neki info ...imam sezonsku i ako hocu sada u pionir kakva su pravila...da li ima odredjeno gde idemo ili je svejedno samo doci na vreme da ne bi ostao napolju?
 

Sasa021

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2023
Порука
11
Reaction score
59
Локација
Ns
Vidim na sajtu ABA lige da su u rosteru i on i Viktor Mikic, ranije kada sam gledao nisu bili. Da li ima(ju) pravo igranja, jel se zna nesto o tome?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top