Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Neobjasnjivo , majke mi. Znam da se oni nece sami pobediti, ali znas da imaju dva i po igraca koja pogadjaju spolja i organizujes im situacioni trening lagano.
Panter, Naneli, Exum ? Napad , odbrana ? Kapiten Partizana ne moze da se pojavi na svakoj petoj utakmici, a da derbi dozivi kao revijalni mec gde se protivnik vise primi pa nas nakanta, ali nema veze jer se ne racuna.
Mi ne smemo izgubiti ni jednu jedinu utakmicu u Abi do.kraja regularnog dela, to je valjda jasno kao dan.
Kakve povrede i izostanci, pa ko je to njima.igrao veceras pa su nas rutinirali ?
O prekidu i nastavku je stvarno greota trosiiti reci, bojim se da ovo pozoriste ne dobije drugi cin u El, da nase ili " nase " usijane glabe ne izakcijaju parket upaljacima, kad vec nista drugo ne akcijaju. Pa da nas El doceka na volej, dok splinter svrsava po jutarnjim pprogramima.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Jos par strana kukanja… sutra ujutru opet osvajamo sve…

Ova ekipa je odigrala vrhunske meceve u EL, cak i one koje je izgubila… ali nista nije osvojila i pitanje je da li ce…

Za mene je Zeljko covek koji ima blanko poverenje pa makar ispao iz lige…
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Slazem se sa vecinom da je sramotno odigrana utakmica gde treba da pokazes muda do poda i da im jebes kevu svima. Ali povredjeni Lesor, Smajli, Balsa, Aleksa. Igrali smo danas bez klasicnog centra, Brodzijanskog necu racunati jer je covek tu malo vise od nedelju dana, sta mozes da ocekujes. Ledej standardno podbaci protiv cigana. Sve u svemu, i dalje tvrdim da smo za klasu bolji od njih, pogotovo kad nam se vrate svi povredjenu, imacemo veliku sirinu u napadu, takodje i u odbrani. Covicu crkni.
Ne bih da baksuziram ali kako ti znaš da ćemo mi u jednom momentu biti totalno kompletni i da nam se povrede više neće dešavati? Jel ti vidiš brate da smo mi svake druge nedelje bez jednog igrača i to na duže odsustvo?

Slažem se da nam fale ljudi, ali ovi cigani su 2 klase ispod nas i sa ovim rosterom i meni taj osećaj ne prolazi iako smo ovako izgubili večeras.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
SRAMOTA VELIKA SRAMOTA...preslikan derbi kao prosle godine PRESLIKAN...ne razumem, stvarno ne razumem sta Zeljko pokusava...DVE JEBENE GODINE ne mozemo da zategnemo odbranu jebem mu majku. Ajde bio problem Zagorac, bio problem Mur, ok dovedes EVROLIGASKE igrace na te pozicije i ti si OPET JEBENA KANTA. Gde je trenerski pecat??? Onoj gamadi dodje novi dps-ovac i zategne ih za manje od mesec dana, a mi? Cekamo najboljeg trenera svih vremen u Evropi da konacno prestane da se BLAMIRAMO. Cele prosle sezone, Litvanija,Cedevita kuci, Turska, Bursa kuci, finale kupa, sve samar do samara, a ODBRANE ni na vidiku, nije nam do 95+ samo onaj koji nije hteo. I boli me kurac za derbi u Evroligi nama ABA mora da bude prioritet zato sto je ona jedina koja nam GARANTUJE Evroligu i izbacujemo ove govnare iz nje. Ako ti nije dovoljno dobra ekipa bila oteraj sve i kreni iz pocetka a ne da se opet brukamo. Postoji izreka sto se koristi u Americkim sportovima Napada donosi pobede u utakmicama, ali odbrana osvaja ŠAMPIONAT.
Iskreno ovo me dve godine vec podseca na Evropsku Ciganku gde smo mi nazalost u ulozi pokojnice a FMP je u nasoj, gde se mi kao cigani konstanto lozimo a oni nas konstantno pune i dobijaju na ODBRANU. Nisam pametan ali 3 SRAMOTNE utakmice u nedelju dana bez zara i zelje. Nadam se da ovo nece ubiti navijace i da ce vec protiv Valensije biti poluprazna hala posto ocigledno igrace boli kurac, pa ne brinem da ce njima skoditi
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Masa kosarkaških znalaca koja opljuva po Željlku a treba im konferencija da bi ukapirali da je Lessor povredjen.
Raduje sto je Papapetru najzad našao napad. S druge strane je odbranu zaboravio negde usput. Pa pravi od Nedovića najboljeg igrača u Evropi.
Andjušić od kog sam očekivao da će da pokaže muda, jer ima najviše iskustva s derbijima , nista. Jebem ti ja tu igru na -20 i +20 ako te nema kad trebaš.
Krivo mi što Trifa nije nekog onako muški odbranio, da zakuka. Kad se već ovi crnci nisu pojavili na meču.

Sudije ponovo kradu. Što je očekivano. Smešno je što su odluke buklvano napad za napadom sasvim suprotne. Petrušev skok na bacanjima faul, Lessor ništa. Faul nad Ledayom se ne svira u probijanju bloka, ali se 5 sekundi posle toga svira Panteru....
Narvno nije sudjenje izgovor za ovakvu bezmudu igru.
Samo svi smo se plašili kako će tim da izgleda kad imamo utakmice na 2 dana u kontinuitetu i još povrede uz to. Evo sad vidimo.

Sad imamo dužu seriju kod kuće.
Asvel u gostima i Efes kod kuće nakon toga će nam biti ključne ako želimo da udjemo u top 8.

Ovi incidenti koji navijači prave ispadaju kao neka atrakcija. Jos majmuni na televiziji počinju da ih brane. Sudije krive što napuštaju teren.
Da su kod nas sad bi svi naslovi u novinama samo o tome brujali. Ovako daj bože da se pomene uopšte da se desilo...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Da se stvarno zakaže trening sutra sabajle, ko bi se pojavio?

Ostoja da se pohvali na tviteru? Teško.
Tegi? Imprešns se teško izgovora sabajle.
Kum Android(ć)? Samo ako i Željko.
Panter? Naneli? Tristan?
Možda Glas, ali bi se videlo da je uplašen pa nije ni spavao. I Anđušić da se pita zašto on.
Dačić
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
"Nije sramota" izgubiti od ekipe koja ima 17 igrača, koja je spucala u tim koliko i mi, najmanje, koja igra kao domaćin pred svojim zergovima... Sramota je ovolika razlika.
Što neko reče dobra stvar je što se vidi da smo sami sebe dobili i da od nas zavisi na kraju. Svako će odbraniti domaćinstvo u reg. delu. Ko manje izgubi od ostalih, imaće prednost.

Anđušić je za Mornar zreo odavno.
Aleksa će onemogućiti ova laka zabadanja i polaganja.

Nedović im je više štete naneo nego pola naših, al džaba...

"Biće dobro na kraju, ako ne bude dobro-znači da nije kraj"
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Napisah i obrisah djubre od komentara jedno sest puta.

Ova ekipa bi cigansku morala da dobijem pet puta za redom na "gostujucem" terenu.

Kol'ko sam glup i posle svega bih verovao u to!




Vecerasnje izdanje u top5 prljanja crno belog dresa
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Jebem ti uuiuff…
Ako je ikako moguce dovesti Jaramaza Lucica i Milutinova,Otpustiti Papa…
Ovi stranci boli ih kurac za derbi…
Vildoza igracina..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Puna podrska Zeljku, dabome. Sto se tice sezone, jos je rano i sve i dalje kontrolisemo.

Ako je neko zaboravio: ABA je prioritet svih prioriteta, i nece biti lako je osvojiti. Zvezda jeste trenutni sampion, ima legitimne NBA igrace u rosteru, i nece se lako predati. EL je za uzivanje i nije realno ocekivati Top 8.

Ok, ima losih deonica, ima lose igre. Pustimo da vidimo sta ce biti na kraju sezone. Ako ne osvojimo ABA sve smo zajebali. Ako osvojimo, sve je ok i ovo je nebitno. Sad je bitno sacuvati taj domaci teren u ABA. Utakmice u ABA moraju biti prioritet svih prioriteta. Jebes EL.

Ako mene pitate, osvajamo ABA. Ali nece biti lako i nece biti stress-free.

Sto se EL tice, bolje i da ne idemo u Top 8 i trosimo se.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne znam šta reći nakon ovakvog meča.

Napisah i na chatu da mi je nakon prvog poluvremena izgledalo kao da smo na pola gasa i da se spremamo da ubacimo u veću brzinu i prelomimo ih...Umesto toga mi ubacili u rikverc.

Evidentno je bilo da Lesor ima neki problem još od Španije i da opet ne možemo da damo 100%. Pretpostavljam da je glavni cilj bio da se niko ne povredi i da probamo da uradimo nešto, ali bez nekog imperativa. I to je ono što me ustvari najviše boli. Jasno je meni da je sezona duga i da nam ovaj poraz neće toliko mnogo naškoditi i da treba sačuvati zdravlje igrača kad bude najvažnije, ali jebem ti ja taj derbi ako ti u njega ne uđeš naoštren do zuba i spreman da pogineš. Jednostavno ne mogu to da razumem, fizički i psihički me boli.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ljudi pustite se vise price “EL uzivanje, ABA moranje”. Ekipa treba da igra na oba fronta, nema nikakvih kalkulacija. Ne no cemo uvjezbavat specijale u napadu i odbrani protiv Ramljaka i Splita.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne znam šta reći nakon ovakvog meča.

Napisah i na chatu da mi je nakon prvog poluvremena izgledalo kao da smo na pola gasa i da se spremamo da ubacimo u veću brzinu i prelomimo ih...Umesto toga mi ubacili u rikverc.

Evidentno je bilo da Lesor ima neki problem još od Španije i da opet ne možemo da damo 100%. Pretpostavljam da je glavni cilj bio da se niko ne povredi i da probamo da uradimo nešto, ali bez nekog imperativa. I to je ono što me ustvari najviše boli. Jasno je meni da je sezona duga i da nam ovaj poraz neće toliko mnogo naškoditi i da treba sačuvati zdravlje igrača kad bude najvažnije, ali jebem ti ja taj derbi ako ti u njega ne uđeš naoštren do zuba i spreman da pogineš. Jednostavno ne mogu to da razumem, fizički i psihički me boli.

Brate ja sam imao isti osecaj…

Znaci do pred kraj 2/4 ja sam imao osecaj da mi igramo na pola gasa…
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sve je to uredu da mi vidimo napredak u odbrani!!!! Jebe mi se za napad kad mi ne igramo odbranu vec dve godine, i dve godine kukamo kako ne ide i dve godine se nista ne menja. Jel moze neko da mi to objasni? Sa Exumom, Nanelijem, Papom, Lesorom, Panterom, Zekom mi sml najgora odbrana Evrolige i upravo smo dozvolili cigosima da nam daju 90? Zasto, zasto, zasto, zasto???? Jel moze neko Zeljka da pita zasto nam dve godine odbrana lici na sve samo ne na odbranu? Jel prevelik broj stranaca koje puca kara da je igraju, jer su na to navikli u NBA??? Ne znam stvarno vise, muka mi je da gledam jebene cigansture kako se sprdaju sa nama i zajebavaju nas kako stignu a mi imamo Zeljka na klupi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top