Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Досадашња посета у АБА лиги на домаћим утакмицама КК Партизан за сезону 2022/23 износи 86.943

Против Игокее имамо прилику да испишемо историју.

Ајмо МИ да пребацимо 100.000!!!
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
99
Reaction score
1.369
Локација
Kosovska Gracanica
Sve je glasnija priča oko toga da se ABA liga neće odlagati dok Partizan bude igrao Top8, a odlagala se u slučaju kada su je smradovi igrali. Hoću da pitam klub gde je tu "borba kroz institucije"? Zar je moguće da ćemo ostati nemi na ovo, da jedan ovakav evropski gigant o kojem piše ceo svet nema barem toliko moći da odloži aba playoff dok ne završi EL? Zar je moguće da imamo ovakav tretman od lige kojoj mi sami dižemo reputaciju i u koju su nas sami uvukli da igramo, dok su drugi u stanju da JEDAN meč odlažu DVA PUTA? Ako za plaćenje poreza i postoji dvoumljenje da li da se pomogne klubu ili ne, ovaj problem već je samo Ostojin i isključivo njegov, pošto je čovek više puta naglašavao da neće u blato i da hoće kroz institucije. Evo mu prilike...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Sve je glasnija priča oko toga da se ABA liga neće odlagati dok Partizan bude igrao Top8, a odlagala se u slučaju kada su je smradovi igrali. Hoću da pitam klub gde je tu "borba kroz institucije"? Zar je moguće da ćemo ostati nemi na ovo, da jedan ovakav evropski gigant o kojem piše ceo svet nema barem toliko moći da odloži aba playoff dok ne završi EL? Zar je moguće da imamo ovakav tretman od lige kojoj mi sami dižemo reputaciju i u koju su nas sami uvukli da igramo, dok su drugi u stanju da JEDAN meč odlažu DVA PUTA? Ako za plaćenje poreza i postoji dvoumljenje da li da se pomogne klubu ili ne, ovaj problem već je samo Ostojin i isključivo njegov, pošto je čovek više puta naglašavao da neće u blato i da hoće kroz institucije. Evo mu prilike...
Onda čovićevom pušaču kurca Vojinoviću, pokazati ovo.
20230410_164109.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.371
Pa ne pričamo mi bez razloga da nismo isti. Eto još jedan dokaz, druga su pravila za njih.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Od Triglava do Vardara s manjim razlikama ista kara.
Nema procedura, vec kako ko zakuka, zatrazi ili zagalami. A propozicije su tu da bi se mjenjale.

Siguran sam da bi dobili odlaganje da smo se ciganisali kao povampireni. Ali opet, mi nismo isti i mozemo u 10 dana povaljamo krem evropske kosarke.
Samo je steta sto sami ne zahtjevamo respekt jer ga u ovom mulju necemo dobiti. Cak suprotno, mutavic potrcko se ni zbog Lesora nije zalio. Kreten.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.627
Reaction score
8.768
Локација
"preko bare"
Baš ne volim ovakve utakmice. Svi pričaju o posjeti, rekordima, besplatnom ulazu, a mi igramo jednu od najvažnijih utakmica sezone. Nadam se da nam karnevalska atmosfera neće doći glave.

Ono u šta se najviše uzdam su ŽOC, stručni štab i tim. Vjerujemo da su oni maksimalno koncentrisani i da ništa od ovoga neće negativno uticati na njih. Svaka utakmica je finale. Idemo tako i da odigramo danas.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Досадашња посета у АБА лиги на домаћим утакмицама КК Партизан за сезону 2022/23 износи 86.943

Против Игокее имамо прилику да испишемо историју.

Ајмо МИ да пребацимо 100.000!!!
11.187 prema sajtu ABA lige. Fali manje od 2000 do stotke.
Neke stvari mi nisu jasne. Prvi dan prodaje na satu tiketlajna sve je bilo rasprodato, osim malo mesta na nivou 400 bočno. Sada samo 11k.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top