Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
208
Reaction score
2.073
Локација
Skopje
Ostali smo i bez Madara i bez Avrama...
Igra losa al bitna pobeda, sada puna poddrska momcima u punoj Areni da ih docekamo :)
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Sram vas bilo i pored pobede... Da se ja tresem od ovih cobana... Ako se vec ne stidite od navijaca, stidite se od Zelimira i strucnog staba koji svaku utakmicu spremaju u sitna crevca...

Zeljko, hvala ti sto si dosao ovde...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Bravo momci, bravo za Egzuma, i kilera Nanelija...povukao je i Anđuša pred kraj prvog iako je i grešio...
Lesor...horor...
Prekratku rotaciju imamo...cim jedna ispadne cela ekipa ispašta.
U ponedeljak da gori...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432
Horor, ali... mnogo smo im bola Naneli!

Na svoju veliku sreću i sreću mog nervnog sistema, uključio sam se u 11. sekundi poslednje četvrtine, tako da sam se stresirao "samo" 9:49. :D

Onako na prvu deluje da smo jednom nogom u "grobu", ali iskreno verujem da odavde idemo samo gore. Ne znam zašto, ali imam takav osećaj.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Osedeo sam, ne samo za ovaj mec, vec svaki koji smo igrali ove sezone. Zna lj neko sta je sa Smajlijem, samo nam treba jos da nemamo centra u rotaciji.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Uh dobro je…jbg,mora nekad i ovako…nekako smo dekoncentrisani…
Moramo da shvatimo znacaj ovog takmicenja sto pre…nadam se da ce se to deseiti posle ovog!
Treca utakmica -nadam se da nece biti vecih problema da se dobije..
SC derbi-par pojdeinaca odigrali ozbiljno,bez respekta prema nama,da se razumemo apsolutno volim sto je tako!Volim takve igrace.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Ovde je u suštini sve u glavi, pojedinci treba da skapiraju da sezona nije završena time što smo ispali iz EL. Deo igrača je poprilično noršalantno ušlo u obe utakmice, neki su i vidno nezainteresovani. Kontam da možemo i pomalo zaključiti po pristupu ko nam sigurno odlazi nakon ove sezone. Sve u svemu ovo smo pomalo dobili jer su se i ovi poplašili pobede, a i Exum/Naneli su bili na visini zadatka. Nadam se da će treća biti mnogo lakša i da će ovaj poraz uticati drastično na SC Derbi, jer su imali veoma dobru priliku da sve reše.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Željko, brate, hajde ti lepo batali ručkove, treninge, meditacije ili šta god radite u pripremama utakmica, i nakon utakmica.
Povedi ti sve igrače i struku, pa svima uplati po nekoliko termina kod cigančica u cigan-maloj.
Treba da se razbije ovaj maler koji nas tera od Madrida.
Ako nam je cilj da uopšte i pokušamo opštenje sa mutiranom cigankom kao finale sezone.
Ako ne, i ako nam je svima zanimljivije praćenje f4 evrolige putem tv-a, onda bolje da se razilazimo kud koji do neke sledeće sezone.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Hvala Naneliju sto je sprečio najveću sramotu u istoriji KKP.
Iskupio se skroz bar kod mene sto na protiv reala nije bilo na terenu.
Igra KATASTROFA.
Nemam snage da bilo sta drugo pišem .
P.s komentator kurva ona najgora
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top