Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Nema opravdanja za pad energije ali ovo možda i nije tako loše.
Elem da smo dobili danas mutanta igrali bi 6.6. finale a ovako da se odmore i saberu pa fa im se ispišamo u cedevitu a romulje treniraju bez utakmica i ispadaju iz ritma.
Idemo težim putem al sladjim
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Све ок, изгубиш утакмицу, није страшно. ЦОЛ ти не лежи као противник, али да те онај пицопевац Ферел надскаче то ми није јасно. Лесор је у тоталном каналу. Чини ми се да му пар пута нису свирали кораке ако сам добро видео.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Nedavno sam pricao sa jednim velikim Grobarom oko toga sta ce biti nagodinu sa igracima naseg kluba. Tada sam mu rekao da, sto se mene tice, ne mora niko ni da ide niti iko da dolazi. Prvo jer su sigurno napredovali (neki vidljivije neki manje) i da ce jos napredovati. Drugo, jer su neki na sebi vidjeli koliko su napredovali uz Zeljka i nas Partizan, a i nas kao navijace da, ako Zeljko zeli da ostane, bas moras biti govedo da odes. Tako da ce ovo eventualno posluziti Zeljku da vidi sta jos i kako, a mi navijaci cemo se taman ohladiti (iako, ko ce docekati 7 dana) a igraci presabrati do slijedece utakmice.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Ја сам једва изгурао ова два дана између утакмица а сад треба прегрмети још седам до курчеве мајсторице. Ко год је то смислио, јебем га у распоред.
Очекујем да их у трећој прегазимо као оне студенте али после са циганима не сме бити овкве курцобоље и недостатка мотивације.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Meni jedino smeta sto se premisljamo oko suta kad napravimo visak i lopta lepo ide... Pa sutni sa samopouzdanjem, zasto uvek ide neki pas i potez vise nego sto treba... Fali nam samopouzdanje u sutu, ono koje smo imali kroz Evroligu...

Ako smo mogli umalo da budemo sampioni Evrope, ne vidim zasto ne bismo mogli da igramo sa svima... Samo treba da opet budemo oni stari, motivisani...

Dobro je sto smo obezbedili domaci teren, znacice nam to... Nekako verujem u Zeljka, mada su ljudi u pravu, ovo veceras jeste los odnos prema dresu i nama koji smo cele godine tu...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Jedino sto je dobro je to sto od ovoga valjda ne mozemo gore. Recimo, Ledej nije pogodio ni jedan sut iz igre, tako da bi jedino gore bilo da pocne da ubacuje autokoseve, sto se, nadam se, nece desiti. Za Lesora taman pomislis da konacno ulazi u ritam, a on pocne da pravi gluposti, kao sto je recimo namjerna licna nakon sto izgubi loptu u momentu kad mi jurimo rezultat. Takodje bi mogao da prestane da se cudi na svaki faul koji mu se svira. No, danas bas nista nije islo, cak je i Panter i pored 24 poena trojke sutirao 30% i promasio neke vrlo bitne suteve. Nema sanse da se tako nesto ponovi u majstorici, tako da cemo ove gnjide opusteno proci. Vec se navikavamo da igramo majstorice. Moje sesto culo mi govori da ce biti 14 razlike za nas. A onda finale protiv Zeleznika, a o tome vec kad dodje vrijeme.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Ma igračima se u glavi završila sezona nakon teškog poraza od Reala. Nikoga nije briga za kurac od Aba lige. Svi su svesni da rezultati ne odlučuju o učesnicima Evrolige za narednu sezonu, nego pare. Kurac od sistema kada ti život zavisi od toga koliko će ti država sponzora obezbediti, koje dugove će ti oprostiti i ostala sranja. Kurac kad moramo da trpimo jednog Ostoju ispred našeg kluba kako bi nam bilo omogućeno da imamo kompetitivan tim. Dva-tri meseca iluzorne radosti i euforije su prošlost i brzo se vratimo u realnost gde počinje "borba kroz institucije".
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Meni jedino smeta sto se premisljamo oko suta kad napravimo visak i lopta lepo ide... Pa sutni sa samopouzdanjem, zasto uvek ide neki pas i potez vise nego sto treba... Fali nam samopouzdanje u sutu, ono koje smo imali kroz Evroligu...
Pisao sam vec o tome. To nas je kostalo f4 , apsolutni nedostatak samopouzdanja. Jedini ko veruje u sebe je Panter i Madar prvih 6 min. utakmice. Ostali pod plastom Zeljkove igre za pas vise bas kukavicki igraju da ne kazem nesto drugo.
Mislim da Janis resava cigane. Nemoguce da neko bude tolko los cele godine.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Pun forum fatalista jbt! Deo vas ste ljudi koje u privatnom zivotu treba izbegavati u sirokom luku!
Чекај бураз. Имам право ваљда да упутим критику??? Пратим Партизан годинама. Имам милион одгледаних утакмица. У хали сам редован три деценије пуне. Не само када се игра ЕЛ, него и када се тај исти Партизан борио за опстанак са неким Врабцима, Ђумићима, итд.
Ти си сад гробарска мајка Тереза а ми остоли који упутимо по неку реч критике смо гробарски павијани које треба на улици обилазити у широком луку. Не постоји Гробар који није разочаран проступом и играма у ПО. Оваквим приступом у мајстостици доводимо у питање пролаз у финале, а о евентуалном финалу са гурбетима оваквом игром и приступом нема шта да тражимо.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Sta je toliki problem ako se igra kritikuje kada je za kritiku sve su to dobronamerne kritike koji nas svaki put kostaju poraz . Posle 5 decenije zivota sigurno mi puno znaci da svaki klub u JSD Partizan uvek bude najbolji i bude prvi. Koliko godina smo bez trofeja u dva najpopularnija sporta punooo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Чекај бураз. Имам право ваљда да упутим критику??? Пратим Партизан годинама. Имам милион одгледаних утакмица. У хали сам редован три деценије пуне. Не само када се игра ЕЛ, него и када се тај исти Партизан борио за опстанак са неким Врабцима, Ђумићима, итд.
Ти си сад гробарска мајка Тереза а ми остоли који упутимо по неку реч критике смо гробарски павијани које треба на улици обилазити у широком луку. Не постоји Гробар који није разочаран проступом и играма у ПО. Оваквим приступом у мајстостици доводимо у питање пролаз у финале, а о евентуалном финалу са гурбетима оваквом игром и приступом нема шта да тражимо.

Odnosilo se na likove koji uvek i jedino kad gubimo pisu, naricu i postavljaju suvisla pitanja.
Koji nikad ili retko kad napisase post nakon pobeda, a bilo ih je ove godine (pobeda) poprilicno. Ne, njih pokrecu samo porazi.
A ja inace u privatnom zivotu ne volim fataliste.
Za ovo oko Tereze i pavijana...potpuno ti je pogresna percepcija, ali skroz.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ako ti Real Madrid u 4 utakmice serije u kojima igra Tavares napravi sveukupno 24 skoka vise (jedan gore-dole, zaboravio sam tacnu statistiku), a Cedevita Olimpija sa Alenom Olajuwon-Omicem u dvije utakmice napravi 40 skokova vise, onda mislim da je sasvim logicno da budes nezadovoljan i da kriticki zakljucis da problem nije bio u tome sto nasi igraci ne znaju da skacu, nego u necem drugom. Da li je motivacija, umor, emotivno praznjenje, nedostatak truda, to vec oni najbolje znaju. Ali, to sve takodje znaci da se problem ocigledno moze rijesiti i njihova predonost od 15-20 skokova po utakmici redukovati u najgorem slucaju na nekih 4-5. A ove sezone smo pokazali da u do-or-die situacijama mozemo da se izdignemo. Pa nama je pola sezone svaka utakmica u ABA ligi do-or-die da dodjemo do prvog mjesta, a u Evroligi do-or-die da se plasiramo u top 8. Tako da smo tu vec iskusni, i siguran sam da Cedevitu prolazimo bez veceg stresa, a i da ce to sve u finalu izgledati mnogo bolje.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Naravno da to nikako nije ideja, ali moze da ispadne odlicno ako ih prodjemo bez vecih problema u trecoj jer smo produzili vreme za oporavak Avramovica, ispade majstoricom protiv Studentata i sada ovih.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ne mislim ni ja da je kurcobolja kao takva, ali mislim da se radi o nekoj novoj realnosti.

Ovo je evropski, čak F4 Partizan sa sve Žocom, ali evropski na uštrb 'lokalnog' u smislu ako je polovini grobara prioritet ABA a EL bonus, a polovini obrnuto - u ekipi, barem od igrača, nema niko kome EL nije apsolutni prioritet a ABA nešto drugo do skidanje s qrtza.

I koliko god se trudili da razumeju šta im se priča o podršci, rivalitetu sa ciganima ili nenaplaćenim dugovima sa mrtvom Cedevitom i koliko god klimali glavom i davali korektne izjave Tegeltiji, ne znači da je išta od toga istinski motiv koji će da gura ljude u momentima kada se istroše, kada im se otme F4 itd. I mislim da nikada neće biti. Eventualno ako godinama ostanu na okupu pa bude još onih Lesorovih situacija pa nauče da kvalitetno mrze govna...pa dobiju lični unutrašnji motiv.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top