Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasa021

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2023
Порука
11
Reaction score
59
Локација
Ns
Svi su bili na vrhunskom nivou ali Madar! Decko ima 22 godine, igra fakticki drugu ozbiljnu sezonu u karijeri. Odusevio me kako se igra sa onim listovima i sa onim obrvama.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Kao sto rekoh, trpaj govna. Usput citam ciganske forume i uzivam, ako neko zna kako nek prijavljuje idiota za pozivanje na klanje Obradovica
 

Прилози

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    67,5 KB · Прегледа: 359
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Bravooooooooo
Trebalo je izdržati ovo… sa kakvim se govnima mi borimo.
Smajli , Jan i Naneli muda do poda.
Bice prva dvojica opasni igrači .
Ali kako cvile govna na Areni. Kaže brkati dobro je igrala kurva , ne zna sto su izgubili…
Komentatore necu da komentirisem. Olos.
Прочитам овакав упис а сер Алекс ми каже да не пропуштам ништа. Аааааааа
:buhaha
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.395
Izvinjavam se na duplom postu ali ako neko moze da mi kaze,trazen je celendz i sudije su rekle za tu situaciju nikom nista. Kako je moguce da je nikom nista tj da je samo nasa lopta. Lik je pao,ako nije faul u napadu onda je to tehnicka???
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
U proteklih 80 minuta protiv kurve sam se najvise zabrinuo na kraju ove druge, kad su se svi okupili oko Lesora, rekoh nije valjda povreda u tri picke materine, nece valjda opet neki "real" sad pred trecu.

Bolji smo, jebemo, prilicno konstantno jebemo, melem je ovo odsustvo srpskih specijalaca u sivom, a utisak upotpunjava plakanje u studiju.

Fali tu samo psiho jakovljevic, a na kurac idu komentatori i utisan ton smrdljive Arene, tek da ne ide sve po loju.

Jebi efempe!

^ da iskoristim edit i odgovorim, kad je celendz, gleda se samo dali jeste ili nije ispravno dosudjena situacija koja se celendzuje (dakle, samo dali je bio faul), a ne ostatak akcije i posledice dosudjenog.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Meni je glavni utisak pored pišanja po sekundarcima - nivo njihove ljigavosti. Ne znam jesam li ikad gledao utakmicu gde su igraci jednog tima ovoliko flopovali i bivali nagradjeni faulovima. Parola jasna - ako te protivnik prodje, baci se unazad i pravi se da ti je laktom ulubio lobanju (nedovic, lazic, kampacov). O poklonjenim bacanjima za faulove na zemlji da ne govorim. Jezivo.

Bice tesno, bice metla!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top