Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Другим речима, видели смо од Амера... Не знам колико је ово фер ако изгураш сезону, завршиш на 7. месту са рецимо пет победа више од 10. тима, изгубиш две и то је то, идеш кући. Дакле целе сезоне си скупљао предност да би на крају прошао тим који је у бољој форми или је имао више среће. Јел ће сад да буде топ10, фајнал8 и фајналфајнал4? Шта ако је разлика између 9. и 10. три победе а између 10. и 11. боља кош разлика, скроз је изгубило смисла ово. Говорим субјективно не улазећи у то да ли би нама ово одговарало или не.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Slažem se potpuno...Plej-in je jedna od žešćih glupost, sa sportskog aspekta, i žao mi je što ga je El usvojila (nba ne gledam niti me zanima, pa me zabole šta god da izmisle).
Ali toliko je gluposti u sportu na sve strane, a sve zbog njegovog veličanstva $$$, da je ovo samo kap u moru.
 

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Meni se bas svidja play-in.
Moglo je da se desi da budes 10. sa istim brojem pobeda i ne udjes u play off.
To bi i bilo u redu da je 8/14. Ali 8/18 je totalno glupo.
Ovako ce prakticno do poslednjeg kola poslednjih 5,6 ekipa gristi. Bice zanimljiva EL.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Utisak, na ovaj snimak mi je, koliko je slaba zapravo bila atmosfera na pocetku EL u Areni.
U drugi deo sezone je izgledalo znatno bolje, dok je u finale Aba kulminiralo.
Preokret sezone, pobeda kuci protiv Efesa na tribini oko 13,500 navijaca.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top