Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Za ovaj poraz ne sme da postoji nijedno opravdanje. Ovi igrači ne zaslužuju podršku koju imaju.
Očigledno smo izgubili neki svoj identitet. Nikad nismo bili klub sa parama, ali se desilo i to, videćemo na šta će izaći.
Pre će Željko uklopiti ovaj tim nego što ću ja rešiti rebus šta si hteo reći sa ovim brate..
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Ako ih nismo dobijali u ruglo zvano Pionir, ne znaci da ih necemo dobiti ni u Areni pred verovatno "rekordnom" broju navijaca.

Ima ogromne razlike od Pionira do Arene, nisu nasi igraci pi*kice ( pr. Panter, Zek, Naneli, karioka ), pa da se plase mongoloida.
Nesto mi se javlja da ce se kad budemo trebali da igramo protiv fmpa, iznenada pojaviti neki koncert ili kongres u Areni, a Pionir ili fiskulturna sala u predgradju ce biti slobodne :)
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Ovo nam se javljaju fleš bekovi iz 2015, doduše sada sa supritnim predznakom. Tada se četverac sa kormilarom (Rubljev, Kecman, Sonja i NikolaG) ubio da dokaže kako proterivanjem Generala Partizan ne gubi svoj identitet i da je Partizan postojao i pre Duletove ere, koji je uzgred budi rečeno jako loš čovek, a da sve ostale treba da bude sramota što pljuju Pekovića i Peru Božića. A sada kada nas vidi čovek koji je sam po sebi esencija Partizanštine, mi više kao nemamo isti. I ja sam prvi u par navrata prošle sezone isfrustriran nekim porazima u ABA ligi vruće glave ovde se istresao na igrače, ali sam posle sa zadovoljstvom polizao svoja govna. Tako da brate Nikola uživaj u procesu dok traje. Niko više nema jeftine igrače, ali mi na klupi imamo najboljeg. Nema potrebe da ovde ponovo produbljujemo rovove. Ima mesto gde treba da kopamo rovove a bogami i grobove.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sad vidim da je moj post izazvao reakcije, a i da jeste nekako nedovršen.

Ovi igrači ne zaslužuju OVOLIKU podršku koju dobijaju. A dobijaju je zbog Željka i zbog toga što igraju za Partizan. I to će tako i ostati naravno. Ali oni sami to nikad ne bi dobili da ne postoje ova 2 razloga. Izgubili su 2 utakmice od za 3 klase lošijih ekipa, pred svojim navijačima. Koliko će nas koštati videćemo na kraju sezone. Šta sam pogrešno rekao?

Dule je bio i ostao najbolji trener za Partizan, ali je na drugim poljima bio štetan za klub u ovim novim vremenima. Najvažnije je da je klub preživeo, a sa njim možda i ne bi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Rado ti li si ? :D
Javi se jednom posle pobede jebemu zivot
A brat u fazonu, nisam ja Rada, ja sam Rajko - muško :D :buhaha :buhaha :buhaha

Da li ste vi braćo sasvim ok? Kidate živce zbog ABA ćoki lige, gde pudla ima dva svoja kluba, gde jedan menager ima 70% svojih igrača po raznim klubovima + svoj klub u ABA ligi koji se regularno takmiči... Neće nam osvajanje ABA ni doneti ni odneti EL. EL će doneti Žoc...

I dok se Partizan sa Žocom priprema za osvajanje EL vi se palite zbog neke "kurcobolje" u ABA ligi gde je zapravo jedini cilj OTRESTI FMP kada god se može i to čisto seksa radi :D

1. Cilj je EL - što dalje to bolje;
2. Dobijanje A licence u EL;

Ako negde treba da se takmičimo sa FMP-om to je onda EL a ne kurčeva ABA. Naravno, druga je stvar što oni nisu sposobni za EL i što se "takmiče" do 10. kola...

Jebala vas aba da vas jebala sve redom :ziveli Odmarala ekipa za duplo kolo EL i to je sve. Uvežbavalo se pristizanje -20 razlike jer nam se tako može! :shal
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.000
Локација
ante portas
Važno mi je svako takmičenje u kojem Partizan igra.
I Evroliga,i kup,i kls,i aba.
Uzeti sve.

Npr. ja sam se bre za taj kls tresao ko prut svaki put.
I uvek je za mene imao posebnu draž.
Tu se mora prekinuti dominacija lažnog kluba.
Aba lige možda jednog dana neće biti, al se titula u nacionalnom prvenstvu uvek piše.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Važan je Partizan, takmičenja su kesa... Što ne znači da ih ne treba sve otresti već samo da se ne treba nervirati. Jesmo deknuli gaduru? - JESMO! Sve drugo je periferno. Uzmi KLS... Jel ga treba igrati? Ako mene pitaš, JOK! Tako i ABA ima da postane normalna kad je gmizavac napusti zbog interesa srBske košarke! Do tada ih treba mlatiti kad god ih dovatimo, ali bez jeda i nervoze :D
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Super sve, samo za osvajanje KLS treba sveobuhvatna akcija, odnosno zavisi vise od partizanovaca sa pravom glasa, nego od igraca i trenera.

Ne moze KK sam u ovaj brlog, trebaju mu ti navijaci, koji, ako im ista znaci, treba da izadju na izbore i glasaju protiv psiha, za bilo koga iz opozicije koji moze premasiti cenzus.

Tek onda mozemo pricati i traziti nesto od njih u KLS.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ne znam šta je loše u tome da se kaže da ekipa ne igra na nivou na kojem bi mi voljeli? Gube se utakmice, gubiće se još, ali ovo nije nivo na kojem bi i mi i Željko voljeli da se igra...
 
Top