Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Gledaj Tose sto se kamuflirao :)
Dobro je pa je pokupio Tepica pre nego sto je coravi skontao sta se dogadja.
Milenko legendo dobro nam dosao, i da nastavis sa osvajanjem trofeja u crno belom dresu.
I napokon malo predaha za Gagija,Kinzija i Bogdana.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Aj sa srecom Milenko :))) jos da stigne Novak i konacno da imamo normalnu rotaciju :)) a i dobro bi bilo da pane neko 'iznenadjnje' nakon plasmana u top 16 :)) ali da ne palim vatru :))
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Svaka cast na pobjedi protiv nimalo naivne Buducnosti, Bogdanovom igranju na injekcijama i naznakama Muslijevog budjenja. Tacno im treba dati makar dan voljno. Nek prodisu ljudi malo.

Ovo je pobjeda za Harisa!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.259
Локација
ante portas
Vratio se kuci crno beli Dijamantidis. :D
Volim tu Tepicevu inteligenciju .
Dobrodosao kuci Milenko :šal
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Dobrodošao!
Igrač sa njegovim iskustvom mnogo će nam značiti.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ajde MIlenko...pa da zavrsavas one zadnje napade ali ovog puta mnogo uspesnije nego u prvom boravku ovde! :D

Ajde sad, da se lepo plasiramo u top16 pa da nadjemo jos neko dobro pojacanje. vecina ekipa koje ce otici u drugi krug ima zatvoren roster i nista nece menjati. Ukoliko ce biti promena to ce biti u finansijski jakim klubovima pa samim tim oni ce pucati visoko, na skupe igrace.
eto zato nama lepe sanse da proberemo neke od ovih manje skupih. Nudice nam se verovatno dosta jer top16 nosi 14 utakmica i znaju svi menadzeri kakva je to sansa za njihove klijente pa ce mnoge davati i ispod cene!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Za mene mnogo lepa vest. Od igrača koji su igrali u poslednjih 15-ak sezona u klubu, jedan od moja 3 omiljena. (Pera i pokojni Haris su druga dva).
Mislim da mnogi nisu svesni koliko je ovo pojačanje. To nije samo 10 minuta odmora za spoljne igrače,
ovo je suvi kvalitet. Plus, lider za sledeću sezonu, ako Draganče ode. Savršeno pojačanje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Ajde MIlenko...pa da zavrsavas one zadnje napade ali ovog puta mnogo uspesnije nego u prvom boravku ovde! :D

Ajde sad, da se lepo plasiramo u top16 pa da nadjemo jos neko dobro pojacanje. vecina ekipa koje ce otici u drugi krug ima zatvoren roster i nista nece menjati. Ukoliko ce biti promena to ce biti u finansijski jakim klubovima pa samim tim oni ce pucati visoko, na skupe igrace.
eto zato nama lepe sanse da proberemo neke od ovih manje skupih. Nudice nam se verovatno dosta jer top16 nosi 14 utakmica i znaju svi menadzeri kakva je to sansa za njihove klijente pa ce mnoge davati i ispod cene!

Немој молим те :D
Нек је он нама жив и здрав и нека игра по 39 минута а онај задњи нек препусти Богдану да не би опет морали преживљавати те минуте дуге као вјечност :šal
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.285
Локација
Žrnov
Upravo gledam snimak našeg sinoćnjeg poslednjeg poena.....

pa da li je moguće da Musli ne može da zakuca niti jedan jedini put?!

Da se razumemo, nisam ja neki ljubitelj kucanja, ali takve stvari dižu i publiku i samopouzdanje, ali i "spuštaju" protivnika...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Musli je zadovoljan svojim samopouzdanjem.
Od viska adrenalina bi moglo da mu pozli. Svestan je i on toga, pa se cuva za prolece i bitnije trenutke kad ce ispuniti tu svoju kvotu od jednog kucanja po sezoni.

A mozda su mu idoli Miloje i Jovo Stanojevic, pa kopira njihov stil igre, odnosno ono sto moze da iskopira od njih. Za sad je samo to da ne zakucava:D
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.010
Reaction score
2.111
Локација
BGD
To se i ja pitam... Čovek koji može da kuca kako hoće, polaže loptu kao da je da ne kažem šta jbt (dobio bih poene)... Isto to radi i Krstić, ako ne i još iritantnije. Da li ih tako uče ili šta, ja ne znam, ali jako me nervira i upada u oči.

Slažem se sa Jasminom oko publike i samopouzdanja totalno, sve je tačno.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Musli ima katastrofalne fizikalije. I to sto ima 2,13 ne znaci da moze da kuca kako hoce i da mu ne treba 2 sekunde da se namesti i zaleti na to kucanje. Zato i ne zakucava nikad te zicere, osim kad je u trku ili ima 5 sekundi da se namesti.
Drugi njegov problem je slab rameni pojas koji je razlog zasto on ne moze da resi ni jedan zicer u evroligi kada je pored njega neki ozbiljniji centar. Zato se desavaju oni promasaji kada treba da spusti loptu na tablu samo, on prebaci i tablu i obruc, gotovo katapultira loptu. Za razliku od Lovernja kojeg samo snazan udarac po rukama moze da poremeti da ne spusti loptu u obruc.

Inace sinoc potpuno letargicna atmosfera na terenu, koja je posledica naseg umora. Opet sam imao onaj utisak da nema sanse da izgubimo 3 dana da igramo. Svaka cast igracima sto su skupili snage da pobede i sto su se pre svega borili, jer bez onih silnih skokova u napadu mi ne bi nikako izvojevali pobedu sinoc.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Након поновног пада Цариграда у Гробарске руке, очекивао се тежак меч против увек добрих гостију из Подгорице, најважније је било забележити победу у чему су наши Јунаци и успели и ја им на томе честитам и од срца захваљујем.

Илузорно је било јуче очекивати врхунску партију после великог трошења у четвртак, пре меча бих потписао и победу од пола коша разлике па таман да водимо у једном тренутку и 15 поена вишка, јуче кикс није смео да нам се деси ни под разно.

Посета врло добра, али атмосфера далеко од добре.
"Највернији" су дебело, срамотно подбацили.
После величанствене победе у четвртак, уморне Црно-Беле Хероје изгледа није било у плану подржати песмом.
Да не помињем годишњицу смрти Хариса, где сем приличног млаког и краткотрајног скандирања његовог имена, ничим њему није одата пошта.
Али зато је ономад експресно била спремна парола да се Урошу смешта и да то наше хардкор тифозе баш вређа.
Покојни Харис је исто као Драган Манце, Зоран Вујовић и још многи заслужио да се помене на свакој утакмици, али сад дувају неки други ветрови, бизнис комбинације и слична срања.

Свака част свима који су синоћ били у Пиониру, и својим присуством, жвиждањем противнику, бодрењем и навијањем помогли да се забележи ова вредна победа.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top