Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Za juce je bilo okupljanje jer se nije moglo u Pionir...


PS : Cista blokada nema sta ...
175614619753a425941fb05143520978_640x468.jpg
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Dule sigurno zna šta radi, preiskusan je on trener da nebi odlično psihološki pripremio ekipu za sutrašnji meč! Ima on ovakvih utakmica u nogama i previše. Lani smo imali istu situaciju, vodili 2-1 i imali meč u gostima pa smo ih pokidali ( nažalost i Berta je pokidao ukrštene ligamente tada ). Dobro smo tempirali formu, šuterski smo raspoloženi, odbrana je iz utakmice u utakmicu sve bolja i bolja, još samo da im zatvorimo ofanzivni skok i zaustavimo kontru i polukontru i titula je tu
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Po ciganskim forumima se prica da su se danas delile karte na malom kalemegdanu za sutrasnji mec... Nadam se da se neko od nasih infiltrirao medju gamad pa i uz uzvike zvezda srbija nikad jugoslavija :D uzeo koju kartu za sutra... Salu na stranu, ne znam dal ste primetili al posle prvog meca i one brutalne kradje sudjenje se drasticno popravilo! Pu,pu pu da ne ureknem za sutra! A sve mi se cini da to ima veze sa vracanjem lige pod okrilje KSS i da smo time uterali cokiju jedan veliki KU*AC!!!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Prvo želim da poručim Gagiću: Đorđe poduvam ti penis :respect

Nazivao sam ga drvetom, da je najgori igrač u timu, ali ako mi osvojimo ovu titulu Đorđe Gagić će biti u samom vrhu najzaslužnijih.
Želeo bih da čestitam i momcima pobedu. Nadam se da je ostalo još dovoljno snage, motivacije i želje da završimo sa kurvom u ovoj sezoni sutra.

Oni su odlično šutirali u prvoj. Već u ove dve se videlo kako se snalaze pod pritiskom. Nadam se da će sutra to sve da se potvrdi i da ćemo da slavimo titulu pred njihovim napaćenim govnarima.

Ništa nije gotovo, pamet u glavu, puna motivacija i gazi!
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Slažem se s tobom za Gagića, on je definitivno faktor iznenađenja za sve a za njih pogotovo! Niko se nije nadao da će ovako da odigra. Mnogo je brži od centara fmpa i on to izvanredno koristi. Počeo je da pogađa one svoje duge dvojke a Bobi ne sme da mu izađe na šut jer će Gagula da ga probije kao juče i zakuca im u facu.
Sutra moramo iskontrolisati ritam utakmice, moramo svesti utakmicu na pozicionu igru 5 na 5 i svesti ih na jedan posed lopte i jedan šut dobrim zagrađivanjem i kontrolom skoka. Ako to uspemo oni nikakve šanse nemaju. Bude li utakmica brza i divlja tu su oni u prednosti
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Upravo tako, kontrola skoka će sutra biti strašno važna. Nismo juče dobro počeli u tom segmentu hvatali su dosta lopti u napadu. Vrlo je bitno što je ona pičketina Blažič imala očajnu utakmicu, ne bi valjalo da on proradi sutra, a da Bobi ponovi partiju od sinoć. Takođe Nelson je bio strašno motivisan videlo se iz aviona, i pogađao je neke šuteve koje inače možda i ne bi. Znači najbitniji posao zaustaviti taj trio Blažič-Marjanovvić-Nelson, ostali će se sami usrati. Takođe nam treba mnogo više od Berte. Ajmo Berta možda poslednja utakmica u dresu Partizana JEBI JE SLEDEĆI!!
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Ja bi reko ajde Berta ti je jebi poslednji za ovu sezonu! Dugo nije odigrao dobru utakmicu, mogao bi sutra da ih iskida za kraj. Uopšte ne igramo akcije za njega pa možda zato ima skromniji učinak u ovoj finalnoj seriji.
Usko u odbrani sutra sa dobrom kontrolom skoka i mogu da nam duvaju. Moramo puno pametniji biti u napadu sutra, ne može bre da nam se dešavaju one situacije da Bezbradica ide da zida na niskom postu 1 na 1 a u petorci u tom trenutku Pavlović i Bogdan. Bilo je mnogo takvih glupih situacija jučer samo smradovi to nisu znali da kazne jer su pičke.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Последња измена:

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Mozda je mrca dobio sut kartu :D Nego da se oglasi JaNeA za sudije. Ili sam propustio taj post.
 

Marko_zad

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
21
Reaction score
0
Sudije: Vojinović NS, Jevtović BG, Maričić KV
Ista postava sa drugog meca.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Djeluje mi da su svi nekako opustili I ocekuju laganu pobjedu sutra. Nema tenzije ni na forumu. Nadam se da da su Dule I sinovi naspanovani do maksimuma, jer tenzija I pritisak su nasa velika snaga u odnosu na lim
 

Kalendula

Početnik
Учлањен(а)
19.06.2014
Порука
36
Reaction score
6
Znam jedino da se Dule sigurno neće opustiti a samim tim ni igrači! Vidljiva je napaljenost Gagića, Žoa, Bogdana, Saše pa čak i Milutinova u sva tri meča i to je dobro. Momci jako žele ovu titulu. Saša ovo čeka celi život i sigurno da će da uradi sve da do nje i dođe
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Tenzija mora da postoji. Ne smijemo se opustiti. Tako je bilo i pred F4 kad smo se smijali ciganiji i onda i sami ispusili...sutra jako od samog starta i da odradimo posao kako treba! Srecno momci!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Cestitke momcima i Duletu na drugoj pobjedi. Sto se tice kluba, i legendi i sadasnjih i bivsih, molim da procitaju ovo jos jednom

lepo sam napisao pre neki dan ovo kao sa Tosom ce se desavati sve cesce i cesce jer je nasa reakcija sve smesnija i smesnija tacnije ni ne postoji.

na prvu mogu da se setim makar 15 napada gamadi iskomleksirane na funkcinere Partizana,i to onih javnih.a ima makar toliko onih koji zna veoma mali broj ljudi ...
Hoce li neko nesto uraditi povodom cele ove bahatosti kojoj smo izlozeni kao kompletno SD ili ce svi nastaviti da cute i prave se ludi,i aminovati da bacen papir se kaznjava vise nego kad se igrac KKK pogodi bakljom ili kad se vinovnik incidenta kazni isto kao neko ko je uleteo da razdvaja !?

ovo nemusto saopstenje necu ni da komenstarisem jer upravo ono najbolje pokazuje koliko smo nemocni,nazalost.
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Samo se sacuvati licnih gresaka,prvenstveno se odnosi na Pavlovica i Bogdana,i onda nece biti nikakvih problema.Svakog sudiju je licno Dule zvao i pretio da ce da siluje svakog ko pokusa da osteti Partizan,nebio ja u njihovoj kozi:D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jedan citat Marka Aurelija pred utakmicu kojom ćemo odbraniti titulu:

"Zato je duh, kad je bez afekata, kao tvrđava."

To nas je oduvek krasilo. I sada će nam doneti konačnu pobedu nad Drugima. I dajte da organizujemo neki dobrovoljni esnaf ovde, pa da pišemo za sve sekcije, uredimo grbove i darujemo sajtove.

Ovo kako se mi oglašavamo nema ni u trećoj poljskoj ligi američkog fudbala (a očajni su, verujte mi).

:ziveli
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Isao bih sutra na tekmu u nas cosak tamo naravno. jel mora od velikosrba nekako da se uzme karta kod vuka ili nas primaju unutra i bez karata?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Danas je veoma vazno otvoriti utakmicu kvalitetno i povesti od pocetka..
Kao na 2 utakmici finalne serije..
Kako utakmica bude odmicala kod garavih ce nervoza rasti i onda su zreli za patos..
Cuvati se faulova po cenu i pustanja nekih poena ali ekipa od 5-6 kljucnih igraca mora zavrsiti utakmicu bez 5 licnih..
Dolazimo i nadam se da cemo uci pa makar i preko krova :šal
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Apsolutno, verujem da će oni ući u utakmicu na nož od prve sekunde, na ivici tuče. Bitno je da ne ustuknemo, ali i povesti računa o provokacijama, kako smradova iz fmp-a tako i sudija.

Moramo ostati mirni, ali ne po cenu agresivnosti, ne smemo dozvoliti da se odlepe, pogotovo ne da jurimo 10+, 15+ celu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top